رفتن به مطلب

Rhaegal

اعضا
  • تعداد ارسال ها

7
  • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط Rhaegal

1. به نظر من هم فرضیه ی لیانا و ریگار اگه به این راحتی به ذهن کسی جز مارتین رسیده .. پس توی سر مارتین یه چی دیگه میگذره .. و حتی تا الان هم که دیده مردم این فرضیه رو هی تکرار می کنن .. موضوع رو کاملن به یه سمت دیگه پیچونده ! ..

اونجا هم که آریا با اون پسره بود که در مورد مادر جان بهش گفت .. نمیدونم چرا توی سریال هیچ اشاره ای بهش نشده و همه هم خیلی راحت از کنارش گذشتن ! :دی .. من خودم دقیق یادم نیست .. باید برم دوباره بخونم اونجاهارو !

و یه چیز دیگه اینکه یعنی مارتین میخواد جواب همه ی سوالای ما رو بده ؟! چون این مجموعه خیلی شبیه زندگی واقعیه .. و توی زندگیه واقعی هم همیشه خیلی از راز ها سوالا بی جواب میمونن .. خیلیا میمیرن و اون رازو با خودشون میبرن ! .. شاید هیچوقت نفهمیم مادر جان اسنو کیه .. نفهمیم آدر ها از کجا اومدن .. واسه چی اومدن و و و

2. من همه جوره عاشق اژدهام !! .. همیشه هم خواب میبینم اژدها دارم !! البته بیشتر ترجیچ میدم خودم اژدها بودم !!

بعد از اژدها هم دایرولفا رو دوست دارم ! البته در مورد این یکی دوست نداشتم دایرولف باشم .. دوست داشتم داشته باشم !

مثلن خودم اژدها بودن به دایرولف هم داشتم :دی خیلی خوب میشد !

3. اصن یعضی چیزارو خیلی الکی تغییر دادن .. مثه پس و پیش کردن اتفاقا !! ..

جیمی بعد از عروسی میرسه کینگز لندینگ .. زمانی که سانسا دیگه نیست اونجا و از جیمی هم کاری بر نمیاد ! .. توی سریال جیمی رو خیلی عوضی تر نشون میدن !

در مورد شی هم امیدوارم مثه کتاب پیش بره و الکی دست کاریش نکنن !!

بعد توی تریلر برن رو نشون میده .. چیو میخوان نشون بدن؟ دیگه تا کتاب پینجم که برنی در کار نیست ..