رفتن به مطلب

جدول امتیازات

1. لرد تایوین لنیستر

1

• تعداد ارسال ها

4

2. Igon Targaryen

Igon Targaryen

اعضا

1

• تعداد ارسال ها

48

3. Blissano

Blissano

اعضا

1

• تعداد ارسال ها

1

4. wildwolf

wildwolf

اعضا

1

• تعداد ارسال ها

1

ارسال های محبوب

Showing most liked content on 04/14/19 در همه بخش ها

1. 1 پسند
    سلام. منم امید هستم.دانشجو. کتاب زیاد می خونم، همینطور فانتزی :وارکرافت،هری پاتر،ارباب حلقه ها و... وقتی شروع به خوندن کتاب کردم که تقریبا سه جلد از اون ترجمه شده بود.ترجمه ی خانم مشیری حیرتمو از نثر کتاب دو برابر کرد. خیلی امیدوارم دیر نرسیده باشم! آخه زمزمه هایی از افت شدید فعالیت توی سایت بود.
  2. 1 پسند
    سلام علی هستم متولد 16 دی 1382 هستم. فعلا شغلی ندارم ولی شروع به نویسندگی کردم انشاالله سال 1398 یه کتابم منتشر میشه به اسم "اشتباهات من - My Mistakes" که میتونید بخونید. و طریقه آشنا شدنم با کتاب هم اینطوریه: یه روز داشتم تو یه کانال ورزشی گشت میزدم که یه مطلب نظرمو جلب کرد که در رابطه بازی فیلمش بود. بعد کنجکاو شدم جستوجوش کردم و بلاخره عاشقش شدم. و شعار من اینه که:
  3. 1 پسند
    Blissano Biarella هستم، تحصیلات خاصی ندارم اما به خوندن کتابهای مختلف در زمینه های مختلف علاقمندم، ژانر فانتزی رو هم دوست میدارم، ده یازده سالی هست که با این مجموعه کتاب ها آشنا شدم و به موازات سریال رو هم دیده ام، با این سایت اتفاقی آشنا شده ام و به مقالات، ویکی و پادکست علاقه زیادی پیدا کردم، اما اطلاع چندانی از کار کردن با فروم ها و نحوه کامنت گذاشتن ندارم، و ممنون میشم اگر در این زمینه کسی منو راهنمایی کنه،مخصوصا اینکه چطوری میتونم برای پادکست ها کامنت بذارم؟
  4. 1 پسند
    سلام من علی شهرپور هستم یکی از طرفداران کتاب و سریال 18 سالمه گرافیستم
  5. 1 پسند
    سلام! جان کوچولو هستم البته اگر که می خواهید اسم واقعی منو بدونید سعید هستم. به طور کلی عاشق نقاشی کشیدن هستم و سال پیش با کتابای بازی تاج و تخت آشنا شدم و دو هفته‌ای کشور خوندم!