رفتن به مطلب

جدول امتیازات

1. the_last_stark

the_last_stark

اعضا

4

• تعداد ارسال ها

98

2. Manuel

Manuel

اعضا

2

• تعداد ارسال ها

542

3. Hediekabiri

Hediekabiri

اعضا

1

• تعداد ارسال ها

10

4. cancer

cancer

اعضا

1

• تعداد ارسال ها

85

ارسال های محبوب

Showing most liked content on 04/29/20 در همه بخش ها

1. 1 پسند
    یاد بازی کلش افتادم دنریس بعد از قسمت چهارم رفت دراگون‌استون یه مدت خودشو حبس کرده بود تا هم رو استراتژی کار کنه هم صبر کرد که دروگون فول لول بشه تا بتونه همه رو سوخاری کنه ??
  2. 1 پسند
    واقعا من موندم از کجا شروع کنم!اخه چرا!!!انقد ناراحت و عصبیم ک اگه قسمت بعدم ب همین افتضاحی پیش بره پیرم وستروسو ب خاک و خون میکشم?جدا از شوخی! عاقا این جان اسنو واقعا تو این سیزن نقش هویج بهش دادن.دلم میخاس وقتی میگه شی ایز مای کویین بزنم دهنشو.....!آخه چجور تونستن اون شخصیتو ب اینجا برسونن کارشو!جان اسنویی ک نتونس اتیش زدن منسو ببینه وایساد نگاه کرد ک واریسو جلوش بسوزونن بعد هیییییچی نگف!!! دنریسو دیگ نگم‌ک واقعا خط داستانیشو ب فاک دادن!دنریس تا الان خیلی مشقت و سختیو گذرونده بود.هر پادشاه یا ملکه ای باید یه سری جاها قدرتشو بکشه ب رخ بقیه ک دنریس خیلی جاها اینکارو کرده بود ولی همونطور ک میدیدیم ذات بدی نداشت.مردمو دوس داشت.از اول میگف برا نجاتشون اومده!جنگ واسه قدرتو کنار گداشت رف مردم شمالو نجات بده از دست ادرها!بعد یهو وقتی پیروز جنگ میشه بیاد مردم بیگناهو جزغاله کنه!با ی منطق مسخره ک این نردم شاید بعد بخوان جان پادشاه بشه!!!!مگه داریم!مگه میشه اینجوری بیای ی شاهکارو ب گند بکشونی! من تنها صحنه ای ک منتطرش بودم و تا حدودی منو راضی کرد نبرد برادران کلگین بود و مخصوصا اون اخرش ک افتادن تو اتیش...لذت بردم. کارگردانی و جلوه ها فوق العاده و محشر بودن.بازی لنا هدی مث همیشه عالی ولی خط داستاتیو ب طرز فجیحی نابود کردن.البته هنوز کمی امید برام‌مونده ک قسمت اخر اتفاقی بیفته ک قانع شیم ک بعید میدونم ی موردی هم ک رو مخمه اینه ک واقعا شاه شب تموم شد!!!با خودم برنامه ریزی کرده بودم با پایان سریال دوباره از اول شرو کنم ببینم ولی اخه چجوری دیگ اونهمه مانور روی شاه شبو ببینمو خندم نگیره!وینتر ایز کامینگ??? برن ک دیگ هیچیییی.من کاقعا نفهمیدم اصن بود و نبود این بشر چ سودی داشت!جز این ک نایت کینگو کشوند وینتر فل و دیوارو خراب کرد چ لطفی کرد!اصن وقتی اسمشم یادم میاد میگم خب ک چییییی!!!! واقعا متاسفم واسه اون دو تا کله پوک ک اینجوری سریالی ک یه سریا واقعا باهاش زندگی کردنو نابود کردن.اثری ک میتونس ماندگار باشه......
  3. 1 پسند
    اینم چکیده ای از فصلای تیریون و ویکتاریون که البته خیلی خلاصه شده ! یه فصل دوم از آریانه هم هست که فک کنم خیلی وقت پیش تو تاپیک پیشگویی کتاب ششم گذاشتمش . فصل مربوط به Damphair رو پیدا نکردم ، اگه کسی از دوستان اونو داره لطفا upload کنه. tyrion- victarion.pdf
  4. 1 پسند
    مارتین یک فصل مربوط به تیان و یک فصل مربوط به آریانه مارتل رو در سایت خودش گذاشته بود که من اینجا هر دوتاشو آپلود میکنم. دو تا فصل مربوط به باریستان رو مارتین یه جایی واسه حاضرین خونده بوده و یه نفر نت برداری کرده که من ترجمش کردم و اینجا گذاشتم. GRRM - Wild Cards Sample.pdf GRRM - Wild Cards Sample2.pdf
  5. 1 پسند
    گربهه اگه بیست سالشم باشه جواب میده دیگه، کافیه زمان رینیس اونجا بوده باشه. *من این Faceless Men رو نمیفهمم. این همه پول میگیرن واسه کاراشون ولی همه ی کارای بزرگشون بخاطر اون عقده ایه که از والرین لردها دارنه ؟ آخه چرا ؟ عقده تا این حد ؟ خیلیا میگن Hardhome هم کار اونا بوده. اونا کاری کردن که اژدهاها تخماشون بارور نششه و جوجه هاشون ضعیف بمونن و بمیرن. الانم میخوان از طریق سیتادل همچین کاری کنن ..
  6. 1 پسند
    پس سن و سال این گربه هم یه چیزی تو مایه های زاغ مورمونت باید باشه. این Bloodraven هم از اون کاراکتراست که خیلی جای کار داره ، دقت کردی ظاهرش شبیه Ghost هستش؟ هر دوتاشون Albino هستن . * یه چیزی که خیلی این وسط ذهن آدمو مشغول میکنه ، موضع گیری Faceless Men تو موقعیت فعلیه. اینکه الان یکی از اونا وارد Citadel میشه و مخصوصا میخواد که پیش Mervin باشه ( برای دسترسی به Bright Candlles ) مشکوکه . Faceless ها نمیخوان که هر چیزی که نمادی از والریاست دوباره قدرت بگیره و بازگشت اژدها نمودار اصلی این موضوعه. این هویت Him of many faces که با Great Other یکی نیست؟ احتمال این هست که Faceless ها بخوان با مرگ دنریس و سه اژدها به پیروزی Other ها کمک کنن و در نتیجه Gift رو به همه آدما بدن ؟ !
  7. 1 پسند
    اون گربهه که یه دونه گوش داره خیلیا میگن Bloodraven هست، چون احتمالا گربه ی بچه ی ریگار، رینیسه و خیلی از اون اتفاقاتو دیده و بلادرون آمار Red Keep رو از طریق وارگ کردن توی اون گربهه میگیره. توی کل کتابا چندین بار به این گربه اشاره شده که زیادی بد خلقه و عجیبه.
  8. 1 پسند
    ولی منم فکر میکنم اون Pov ، برن باشه. توی کتاب اول هم وقتی برن بیهوش بود تا قلب زمستونو دید و بعد بیدار شد . قدرت وارگ شدنشم که نظیر نداره مثل آب خوردن هودور رو تحت کنترل در میاره ( کاری که حتی وارامیر با اون ید بیضا نتونست انجام بده ) . راستی صحبت از وارگ شد ،تو فصل آخر کتاب پنجم ، تامن به سرسی و کوان لنیستر میگه که Bad Cat ( گربه سیاه یه گوش کاخ ) دوباره لب پنجره نشسته بود و.... از آدمی مثل مارتین بعیده که اینو همینجور الکی تو داستان آورده باشه. میدونیم که آریا روی گربه ها کنترل داره و میتونه از چشم اونا ببینه ، فکر نمیکنین یه ارتباطی بین اینا وجود داره؟ من که فکر کنم مارتین میخواد با گربه ها یه بلایی سر تامن بیاره ( همون کاری که جکن هگار با ویس کرد )
  9. 1 پسند
    من فکر میکنم pov که به سرزمین های همیشه زمستون میره دنریسه.شاید عجیب به نظر برسه ولی من فکر میکنم دنریس به شرق میره و اگه طبق پیشگویی تنها راه رفتن به غرب شرق باشه،میتونه سر از وستروس و شمال دیوار در بیاره.یعنی من فکر نمیکنم پیشگویی ها بدون دلیل ذکر شده باشن.ضمن اینکه povها از غیرمحتمل ترین جاها سر در میارن. حتی اگه اینا هم نباشه بلاخره دنریس یه اژدها داره که تو زمان خودش مثه یه جت عمل میکنه.