رفتن به مطلب

mohammadhoseinjj

اعضا
  • تعداد ارسال ها

305
  • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط mohammadhoseinjj

1. دوستان این سوال که برام پیش اومده بود رو از نشر آذرباد پرسیدم و جوابشون این بود:

"نه دوست عزیز. کتاب دوم و سوم و چهارم هم چاپ خواهد شد. و در حال ویرایش هستند ولی چون کتاب پنچم قسمت اول در حال حاضر آماده است آن را چاپ میکنیم و قسمتهای قبلی نیز چاپ خواهند شد و مجموعه تکمیل میگردد."

2. برام جالبه....

انتشارات آذرباد کتاب 1 رو 3 بخش کرد و ترجمه و منتشر کرد....

کتاب 2 و 3 و4 رو منتشر نکرده....

اما میخواد به زودی کتاب 5 رو منتشر کنه!

بخش اولشم در سایت خودش برای دانلود قرار داده:

http://azarbadpub.ir/news/33

3. خبر تازه از ند استارک!:

5zs5q3czlrfqhidxp008.jpg

"نِد استارک" همچنان در حال تماشای سریالِ بازی تاج و تخت...

[مصاحبه با ند استارک در مجله ی EW شماره 20 مارس ] چهار سال پس از مرگ کارکتر بزرگـ "ند استارکـ"، او از قبر سخن میگوید. "شان بین" بازیگر سابق سریال بازی تاج وتخت از حس تماشای سریال در خانه میگوید: بیشتر اوقات در هنگام پخش دنبال میکنم و گاها به دلیل مشغله پس از پخش. تماشای بزرگ شدن فرزندان و همسری که زمانی داشتم، جالب است. کارکترهایی که زنده می مانند برایم جالب هستند، سرسی. هنوز زنده است، مگر نه؟ او ادامه داد: در حال حاضر روی سریال The Frankenstein Chronicles کار میکنم. راستش در مکان فیلمبردای قسمتهای ابتدایی "بازی تاج وتخت" هستیم. یادآوری آن زمان برایم جالب است. حس بدی بود که سر من قطع شده و از مویم گرفته شده باشد. اما مهم اینجاست که با مرگ من علاقه ی طرفداران به من بیشتر شد. از ابتدا هم میدانستم که کارم به فصل دو نمی کشد، زیرا کار این سریال کُشتن است و همینطور نیز شد. اگر راستش را بخواهید باید بگویم که "ند" در هر صورت زنده نمی ماند. او شخصی خیلی خوب بود و همین "خوبی" باعث مرگ او میشد[ و شد]. در اواخر مصاحبه ند به فرزندان استارکـ خود نصحیتی میکند:"در خانه هایتان بمانید [با خنده]"همینطور از حضور او در فصل پنج پرسیده شد و اینگونه جواب داد: نه. تماسی با من گرفته نشد. شاید فصل ششم حضور داشته باشم.

منبع:ایران فیلم

4. به نظرم این تفاوت هایی که سازندگان دارن ایجاد می کنند به نوبه خودش خیلی هم جذابه....

من خودم تا پایان کتاب 3 رو خوندم و بعد از تموم شدن سریال بقیه رو هم میخونم اما خب به نظرم سریال خیلی جذابتره...

این تغییرات هم باعث میشه کسی که کتاب رو کامل خونده هم بازم از سریال لذت ببره.... چرا که همه چیز عین اون جا نیست...

من به شخصه به نظرم انقدر تغییر لازمه...

راستی دیگه 10 روز مونده به آغاز فصل 5.... لطفا همین جا یه تاپیک جدید که برای بحث و خبر و گفت و گو فلان و بیثار باشه بزنید(میتونستم خودم بزنم گفتم مدیران بزنن بهتره)

5. همانطور که قبلتر نیز دیده بودید، انتشارات ویدا از کتاب 2 به بعد مجموعه را با یک طرح جلد خاص و زیبا عرضه کرده و می کند. اما کتاب اول را که به 3 قسمت تقسیم شده بود در یک جلد بسیار ساده و بدون هیچ نوع زیبایی عرضه می کرد. در چاپ جدید کتاب اول این کتاب هم دقیقا شکلی به مانند شکل جلد کتاب های دیگر به خود گرفت و با طرحی زیبا عرضه شد.

طرح های جدید را مشاهده کنید.

کتاب 1-1:

zxyj7yc2y0vl64atbrii.jpg

کتاب 2-1:

184sn940ggfpi1artf1p.jpg

کتاب 3-1:

uyfscrkfsvmlidcnxha6.jpg

با این حساب نشر ویدا کتاب 1 و 2 و 3 و 4 مجموعه ASOI&F را با طرح جلد ویژه و زیبای خود به طور کامل منتشر کرده است.

به زودی این انتشارات کتاب پنجم از این مجموعه را نیز منتشر خواهد کرد...

6. اخرین اخبار من باب این موضوع!:

-----

مجموعه‌‌ی "نغمه‌ی آتش و یخ" پرفروش ترین کتاب های امسال نشر ویدا در نمایشگاه کتاب تهران بودند. مجموعه‌‌ی "نغمه‌ی آتش و یخ"که آن را به نام "بازی تاج و تخت" (Game Of Thrones) هم می‌شناسند توسط جرج آر.آر.مارتین نوشته شده و رویا خادم‌الرضا آن را به فارسی ترجمه کرده است. تاکنون 9 کتاب از این مجموعه‌ به فارسی منتشر شده است.(کتاب های 1 تا 4 هر کدوم چند قسمت شد جمعا شده 9 جلد! )

و آخرین اخبار از کتاب پنجم....

این روزها پنجمین کتاب از مجموعه ی پرفروش جرج آر . آر .مارتین به دست رویا خادم الرضا ترجمه شده است و به زودی آخرین مراحل انتشار را طی می کند. "نغمه ی آتش و یخ" که امسال پرفروش ترین اثر انتشارات ویدا در نمایشگاه کتاب تهران بوده است روایت زندگی استارک هاست . آنها که قرن ها پیش زندگی می کردند راه صداقت و درستکاری را در پیش گرفته بودند و این کتاب ها روایت جوانمردی این مردمان است. از آنجا که آنها در زمان پادشاهان و اژدها ها زندگی می کنند هربار ماجرایی جدید رخ می دهد که این مجموعه روایتگر آنهاست. مجموعه ی " نغمه ی آتش و یخ" یکی از پرتیراژ ترین کتاب های این سالها بوده است که پیش از این چهار جلد از آن توسط انتشارات ویدا منتشر شده است.

----

نظر شما چیست؟

7. Telltale زمانی که بازی شاهکار خودش یعنی The Walking Dead رو ساخت و داره می سازه( 2 فصل ازش اومده و فصل 3 اش هم تایید شده) فقط اومده از دنیای رابرت کریکمن یه ایده برداشته و همه چیز رو خودش ساخته. احساسم بهم میگه با دنیای Game of Thrones هم همین کارو می کنه. یه شاهکار که به نحو خاصی از داستان پردازی و دنیای این سری استفاده کرده اما ارتباطی به داستان های اصلی نداره. حداقل ارتباط مستقیم نداره

8. S.i.S » شنبه مرداد 31, 93 3:10 am[/url]"]
    mohammadhoseinjj » جمعه مرداد 31, 93 7:43 pm[/url]"]من یه مقاله طنز می نویسم با نام:

اندر حکایات شب های گرگ و اژدها

شک نکنید عالیه.....

----

دنیایی بی رحم، دنیایی بدون اعتماد| نقد و بررسی فصل اول سریال Game of Thrones

رو هم می نویسم...

اگر اوکی هست بفرمایید که استارت بزنم...

البته یه فن فیکشن هم دارم می نویسم که مربوط به دوران قبل از آغاز سریال و نبردهای لرد استارکه.... ولی اون هنوز کار داره و آماده شدنش زمان می بره

مطالب رو به صورت چکیده اماده کنید برام بفرستید تا بررسی بکنم ببینم چطوری هست.

مقاله علمی نیست که چکیده داشته باشه

ولی جفتشون رو کامل می نویسم خدمتتون میدم هر چی نظرتون بود.

من از نظر مقاله نویسی بهم مطمئن باشید چون در حوزه گیم الآن مقاله نویس حرفه ای هستم با اصول مقاله نویسی آشنام. در نتیجه میتونم با اطلاعات خوبم مقاله خوبی هم بنویسم. به محض تموم شدنش براتون پ.خ می کنم

9. من یه مقاله طنز می نویسم با نام:

اندر حکایات شب های گرگ و اژدها

شک نکنید عالیه.....

----

دنیایی بی رحم، دنیایی بدون اعتماد| نقد و بررسی فصل اول سریال Game of Thrones

رو هم می نویسم...

اگر اوکی هست بفرمایید که استارت بزنم...

البته یه فن فیکشن هم دارم می نویسم که مربوط به دوران قبل از آغاز سریال و نبردهای لرد استارکه.... ولی اون هنوز کار داره و آماده شدنش زمان می بره

10. بنده در بخش نویسندگی همکاری جدی می کنم...

من مقاله نویسیم در دنیای بازی ها حرفه ای هست و جزو تیم نویسندگی وبسایت خبری تحلیلی گیمفا هستم.

در رابطه با سریال بازی تاج و تخت خبر و مقاله می نویسم برای مجله...

خوش حال میشم سهمی داشته باشم

11. واقعا اگر روزی هم بخوام کتاب رو دنبال کنم! عمرا ترجمه چاپی رو نمی گیرم! چون همش سانسوره! گندش رو در آووردن!

---------------------------------

واقعا این جلد های خارجی های خیلی مسخره بود ولی اینی که شما گذاشتی خیلی زیباست!