رفتن به مطلب

mohammadhoseinjj

اعضا
  • تعداد ارسال ها

305
  • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط mohammadhoseinjj

1. خیلی عالی بود این قسمت و ممنون از این توضیحات.

اما یه نکته یادتون رفت:

زمانی که جافری داره کتاب رو ورق میزنه یه جا اسم سر دانکن قد بلند(رشید) رو میاره. شخصیت اصلی دانک و اگ...

من که کتاب رو نمی خونم و فقط سریال رو میبینم و خیلی ممنون که متنتون اسپویل نداشت...

2. دوستان بنده به هیچ عنوان کتاب رو نمی خونم و فقط سریال رو میبینم.

اصلا هم قصد اسپویل نداشتم و ندارم. یه عکس گذاشتیم شما میگین اسپویله! ما که نفهمیدیم. ولی من که خدارو شکر بدون هیچ اسپویلی سریال رو میبینم.

عید همه هم مبارک.

یا علی

3. آقا یکی این کتاب رو ترجمه کنه دیگه!

حدود دو سوم جلد یک ترجمه شده، اما باید صبر کنید اول ویرایش فصل‌های جلد ۳ تموم بشه تا بعد بشه اون رو تکمیل کرد.

فعلا درگیر ویرایش اون یکیم.

دم شما گرم. یعنی داری هر 3 جلد رو ترجمه می کنی؟

کی منتظر جلد یک این داستان باشیم؟

عیدتم مبارک!

4. نگو اسپویلشو×!!!!!!

من خودم نمیدونم!

الآن در حال تایپ با چشمای بستم!!!!

داداش من کتابو نخوندم! الآن رفتم تو فکر که کدوم عکسی که گذاشتم اسپویل داره!

ببخشید. نمی دونستم کتابو نخوندی! اسپویل رو تو اسپویلر گذاشتم که.

من کلا کتاب رو نخوندم.

ولی خدا رحم کرد ندیدم اسپویل رو...

عیدت هم مبارک!

5. فکر کنم تصویری که گذاشتی یه مقدار اسپویل باشه.

تصویر کتلین که ری بورن شده است.

نگو اسپویلشو×!!!!!!

من خودم نمیدونم!

الآن در حال تایپ با چشمای بستم!!!!

داداش من کتابو نخوندم! الآن رفتم تو فکر که کدوم عکسی که گذاشتم اسپویل داره!

6. همه ما می دانیم که مدتی کم تا آمدن فصل سریال game of thrones باقی مانده است. شما چه حس و حالی دارید؟ منتشر چه هستید؟ دوست دارید این فصل چگونه شروع شود؟ چه کسی نویسنده باشد؟ دوست دارید چه کسی بر تخت پادشاهی بنشیند؟ منتظر چه هستیم؟

اگر عکسی چیزی هم دارید بذارید!

مصاحبه هم تونستید ترجمه کنید بذارید!

همه چیز! همه چیزی که حتی ربط کوچکی به فصل 4 داشته باشد!

61832495435111094411.jpg

64911817591119196471.jpg

7. دوست دارم بیشتر به جان، آریا و برن بپردازن!

از آدر ها بیشتر نشون بدن!

آریا بره پیشه جاکن هاکار! براووس!

یه چندتا شخصیت گنده ی منفی به درک واصل بشن

یه جنگ هم اگه داشته باشیم که دیگه امری نداریم :دی

یه نفر صورت حساب رو بیاره لطفا :دی

تمام آرزوها اصلی بنده هم دقیقا همین هاست!

خدا کنه...

8. من به شخصه دوست دارم داستان دنریس سر راست و درست تر بشه

به علاوه از آریا و کلا استارک ها بیشتر نشون داده شه

داستان از همه جهت به طرزی درست و مساوی بره جلو! نه این که داستان یه نفر خیلی جلو بره و داستان یه نفر عقب باشه

و کلا سریال طوری باشه که برای مایی که باید سال به سال ۱۰ قسمت ببینیم خوب باشه

و خیلی علاقه مندم که تو این فصل کل اتفاق های کتاب ۱ و ۲و ۳ دیگه نشون داده بشه.. اینو کلا همین جوری گفتم دوست دارم سر راست شه!

از همه مهمتر دوست دارم جیکن هیگار برگرده!

9. بیا و کتابارو بخون، همه رو راحت کن.

من دوس دارم جافری بمیره. ( الان مثلا" فقط سریال دیدم!!! )

خوب دوست عزیز شاید به نظر شما این مسخره بیاد چون ادامشو خوندی ولی برای مثل من که دارن با سریال میرن جلو. آرزو های پیچیده تری وجود داره.

مثل آرزوهایی که شما برای کتاب 6 داری و از نظرت چون تا آخر کتاب 5 رو خوندی خیلی بزرگه!

البته مرگ جافری که آرزوی همه است!!!!

10. حقیقتا سریال game of thrones جزئ سریال های برتر است!

و با نمره اش و نحوه ساختش و... برای همگان ثابت شده که سریالی با داستانی بزرگ است.

داستانی که دقیقا از روی سری داستانی نغمه ای از آتش و یخ نوشته جرج.آر.آر.مارتین ساخته شده و به این سریال آمده است.

در هر فصل قطعا پیشرفت دیدیم و ضعف هم دیدیم. هر کس در هر فصل آرزوی دیدن چیزی را داشت! مثلا فصل 3 خیلی ها آرزوی دیدن عروسی خونین را داشتند که به مراد دل رسیدند!

سوالی که مطرح میشود این است که شما این فصل را چگونه میپسندید؟

چه چیزی به آن اضافه شده باشد؟

چه اتفاقی افتاده باشد؟

چه اتفاقی بیفتد!؟

چه قابلیتی اضافه شود!؟

چه کسی بمیرد؟

چه کسی زنده بماند؟

سریال چه پیشرفت هایی کند؟

چه؟ و...

اما دقت کنید کسانی که کتاب رو خوندن آرزوهاشون رو طوری مطرح کنن انگار فقط این 3 فصل رو دیدن! اسپویل ممنوع!!!!!!!!!!!!

89318984593518200729.jpg

11. دوستان تصمیم گرفتم اینو یه دفعه تو ویکی بذارم، پس این تاپیک آپدیت نمیشه. آخه استقبال هم نشد! باز تو ویکی همه میان میبینن ...

https://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%B2%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%AF%D8%B1_%D8%B1%D8%A7%D9%87_%D8%A7%D8%B3%D8%AA_%28%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84%29

بقیش هم در حال ترجمه ...

دوست عزیز شما که زحمت کشیدی تو ویکی گذاشتی تو این تاپیک هم بزار ...

راحت تره مطالعش

12. سلام اسم واقعی من محمد حسین است و 15 سالمه!

فقط سریال رو میبینم و کتاب رو نمیخونم!

البته آدم کتاب خونی هستم ولی در رابطه با این داستان فقط سریال رو میبینم.

مدرسه تیزهوشان میرم و این مهر میرم اول دبیرستان!( یه سال دیر رفتم مدرسه! اصلش باید میرفتم دوم!)

نام کاربری ام همه جا Lord Jj Stark است که متاسفانه این جا هر چی زور زدم نتونستم نامم رو عوض کنم!

از همه شخصیت های این داستان بیشتر از همه داستان آریا برام لذت بخشه و از کاراکترش خیلی خوشم میاد و به شدت منتظر جیکن هیگار هستم!

این فروم و بر و بچه هاشو خیلی دوست دارم و تقریبا 4 ماهه رسما تو این فروم عضوم! شایدم بیشتر!

طرفدار استارک ها هستم! استارک هستم ... استارک میمونم ... کلا استارک!

همین!

به همه تازه وارد ها هم خوشامد میگم و برای همه کابران آرزوی موفقیت و همه چیزای خوب رو دارم!

راستی من تا حالا 3 تا مقاله هم در رابطه با نغمه نوشتم! ( یعنی ترجمه نکردم! خودم نوشتم! و تو وینترفل منتشر کردم...)

13. به نظر من ادر ها دلیل سرما و شب نیستند وگرنه چرا طی این 8317 سال حمله نکردند.

سرما و شب دلیل امدن ادر هاست.

من یک مقاله در سایتی خوندم که ادر ها یک نژاد هستند ولی وایت واکر ها مرده هایی هستند که توسط ادر ها دوباره برخاسته اند.

تاریخش رو چه دقیق محاسبه کردی!

14. هیچ چیز به دردناکی قطع سر لرد ادارد استارک نمیشه!

و اون جایی که اریا قطع شدن سر پدرش رو دید!

در ضمن از اسپویل استفاده کنید!

من فقط سریال رو میبینم همین الآن برام یه اسپویل مرد افکن تو این تاپیک پیش اومد!

15. البته به نظرم تنها بازیگری که به خاطر رشد زیادش خیلی زشت شده و دیگه اصلا به نقشش نمیاد برن هست!

من واقعا تا آخر فصل 3 هم همون احساس خوب همیشگی رو به آریا داشتم و برام فرقی نکرده بود!

واقعا توی داستان سریال از همه بیشتر دوست دارم داستان آریا رو ببینم...