رفتن به مطلب

omid007

اعضا
  • تعداد ارسال ها

60
  • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط omid007

1. در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 23:14، Momomo گفته است :

IMG_20190424_231027_247.jpg.86c45c0623e9c86059eed73af35e3b51.jpg

بچه ها ب این عکس دقت کردین؟

جان و دنریس دارن از کجا نگا میکنن؟

چرا اصن تو جنگ نیستن؟

قبل از جنگه یا بعدش؟

وینترفل اتیش گرفته؟

نظرتون چیه

این عکس واسه قسمت سومه..

بین همین عکسایی ک واس قسمت سوم اومده یکی پشت سانسا هس، کیه اون؟! 

2. در 3 ساعت قبل، وایت ولف گفته است :

محاله سرسی و گلدن کمپانی در برابر ارتش نایت کینگ شانسی داشته باشن مهمترین دلیلش اینه که یکی از سلاحهای اصلی که درگون گلسه ندارن به نظرم ارتش وینترفل رو نباید دست کم بگیریم وجود درگون گلس امتیاز بزرگی محسوب میشه

در مورد نایت کینگ هم با تعریفی که برن کرد کلا من نا امید شدم چون که مشخص شد مثل ی ربات میمونه برنامه ریزی شده تا انسان رو نابود کنه و حافظه دنیا رو پاک کنه

انتظار شخصیتی بیشتر از ی ماشین کشتارجمعی ازش داشتم

بنظرم برن یا کامل نگفت یا کامل نمیدونه، دنبال منه حافظه دنیارو پاک کنه جواب قانع کننده ای واس افراد حاضر تو اون محفل نبود! 

و هیچکیم دقیقتر نپرسید ازش یا هیچکی نگفت خب چرا نباید تورو تحویل بدیم؟ 

بنظرم هدف نایت کینگ همه ی اون چیزی ک برن گفت نیست

3. در 50 دقیقه قبل، cancer گفته است :

جان نباید ادعای پادشاهی بکنه چون دنریس تا الانشم خیلی به خاطر جان خطر کرده حتی جنگ با سرسی رو نصفه کاره ول کرد و رفت اونور دیوار و یه اژدها از دست داد..

حالا اگه ازدواج میکردن هم بلاخره جان پادشاه میشد در هر صورت چه تارگرین چه استارک شوهر ملکه شاه محسوب میشه... اگه بخوان این دوتا رو دشمن کنن خیلی مسخره‌اس به نظرم

هرکی نظری داره ولی نظر من جذابیت فیلم همینه که چهره واقعی دنریس رو که در طول چند فصل هرازگاهی ی نمونه هاشو دیدیم کامل کنه و رو در روی جان قرار بده حتی اگه پیروزم بشه امیدوارم مستبد بودنشو ب رخ همه بکشه مثل خیلی از جاها از جمله کشتن ارباب ها و تقلب در معامله، سوزوندن پدرو برادر سم، زندانی کردن جان ووو

4. در 48 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

نظرتان را اعلام کنید ببینیم پرچم کی بالاست

893391_873.jpg

از هر زاویه ای نگاه کنیم خود سرسی از دنریس لایق تره، دنریس یه دیکتاتوریه که فرمانروایی بلد نیست منتها سرسی ی چیزایی بلده

قتل عام ارباب ها،نابود کردن پدر و برادر سم، حبس کردن جان ووو نمونه کاراشه

جان خوب بود تا قبل از اینکه بخاطر عشق زانو بزنه(نگید بخاطر حفاظت از مردمش که اگه اینطور بود تو همون ملاقات اول زانو میزد ولی اونجا گفت بخاطر قول قبلیا من مدیون نیستم ب نوعی) 

5. یه سوالی که ذهنمو درگیر کرده همش اینه که زمانی که برن هدف شاه شبو گفت، چرا یکی نگفت خب تورو تحویل بدیم تا در امان بمونیم؟ 

ینی جدیش نگرفتن؟ یا احتمال این هس که برن همه چیو ندونه یا همه چیو نگه؟! 

6. در 22 ساعت قبل، mehdi7ra گفته است :

از نظر من اون فیلمنامه هیچیش شبیه به سریال نیست و کلا فرق داره

حالا شاید یه جاهاش شبیه شده که اگه منم یه فیلمنامه برا فصل هشت مینوشتم همین میشد و یه جاهاش شبیه به داستان اصلی 

سلام یعنی دقیقا تو قسمت دوم دیدار دنریس و جان رو تو سرداب ذکر میکردی؟ 

البته منم مث شما امیدوارم اتفاقی بوده باشه این تشابهات

7. مه سا استارک » شنبه مرداد 28, 96 6:56 pm[/url]"]نمی خواستم برای این فصل نظری بذارم ولی این قسمت انقدر داغون بود که نتونستم جلوی خودم رو بگیرم.

دقت کردید که دنریس دوباره مثل همیشه داره چاکر و مخلص پیدا می کنه؟؟

جان برای چی باید جلوی دنریس زانو بزنه؟ این روند حال به هم زن سریال برای بالا کشیدن دنریس تمومی نداره.

اگر قرار بود جان و دنریس فیلم هندی راه بندازند, چرا از اولین قسمت بین اریا و جان اون باند قشنگ رو ایجاد کرده بودند؟

سم قرار بود موفق بشه و خودش رو به پدر و برادری که پسش زدند ثابت کنه. پدر و برادرش که مردند؟!! پس اون خط داستانی رو چرا انقدر بهش پرداختند!!!

همه چیز بی منطق و بی معنیه. من خودم نویسنده ام و اگر دو نفر همچین بلایی سر اثر محبوبم می اوردند, خودکشی می کردم!!

مسیله ى نا هم خوانی زمان ها رو که دیگه واردش نمیشم.

تو فصل اول یه وایت داخل قلعه ایجاد شد و سراغ مورمونت رفت! پس چطور نمی تونند از دیوار رد بشن؟ اصلا برای به دست اوردن یه وایت چرا یه مرده رو نبردند تو قلعه تا وایت بشه و برش دارند بیارند؟ حتما باید می رفتند تو لونه زنبور که محتاج دنریس بشند؟!! چرا جان دقیقا لحظه ای که باید سوار اژدها می شد, مثل دیوانه ها شروع کرد به جنگیدن؟ چرا تو این دو فصل همه اش می بازه و بقیه باید بیان نجاتش بدند!

تنها خصوصیت تیریون عقلش بود که اون هم مدام داره اشتباه می کنه... چرا سریال فقط داره همه ى شخصیت ها رو به گند می کشه؟

در ضمن سرسی چه هیزم تری فروخته به ملت... تایرل ها که تشنه ى قدرت بودند و پرنس دورن هم تو مبارزه مرد. سرسی بدبخت به اجبار با رابرت ازدواج کرد و مدام از طرف پدرش کنار زده شد... بچه هاش یکی یکی مردند,حالا دنبال انتقامه کجاش ایراد داره؟

خلاصه اینکه خیلی شاکی ام.

پوزش اگر سرتون رو درد اوردم.

8. با سلام

من تازه واردم،

اول یه سوال ک فکرمو درگیر کرده و مربوط ب قسمت 8 از فصل اول هست بپرسم (امیدوارم اینجا جاش باشه)، اون وایت چجوری داخل شده بود؟!

در مورد این قسمت هم بگم بنظرم سطح دید و فکر طرفداران جان و دنریس خیلی متفاوته با وجود اختلاف عمیق این دو کاراکتر و دقایق پایانی ک جان راضی ب زانو شدن شد بنظرم شکستن کاراکتر خوبه جان بود

دنریس بنظرم شخصیتی ک مثل پدرش از تعادل کمی برخورداره، قتل عام ارباب ها بنام عدالت، آتش زدن تارلی پدر و پسر بنام حق انتخاب...