رفتن به مطلب

titanium833

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های titanium833

1. titanium833

بحث اپيزود دوم فصل چهارم The Lion and the Rose

برندون معمار:پست ویرایش شد.سعی کنید از کلمات بهتری برای بیان منظورتون استفاده کنید. درود چیزی که واسه من عجیبه این حساسیت بالای چند تا از کاربرها به قضیه همجنس*گرا بودن رنلی و لوراس و ... هست ! چند جا هم از لغت (انحراف جنسی) استفاده شد که تو کشورهای پیشرفته تقریبا از دهه هشتاد دیگه واسه این افراد از این لغت استفاده نمیشه ! چرا فکر میکنید سازندگان قصد تخریب این شخصیت ها رو داشتند؟ حالا چون تو جهان سوم هنوز همجنس*گرایی یه تابو هست ، دلیل نمیشه که بگید سازندگان قصد تخریب این شخصیت رو داشتند! اتفاقا از اونجایی که الان حداقل 10-15 درصد از مخاطبان رو همجنس*گراها تشکیل میدند، تازگی ها خیلی از سازندگان کاراکتر های هوموسکشوال رو برای جذب مخاطب تو فیلمهاشون جا میدن ! جالبه که از نظر خیلیا رابطه دو همجنس از رابطه جنسی خواهر و برادر قبحش بیشتره :دی ---------- در کل به نظر من با حذف رنلی ، دیگه وجود لوراس توجیح زیادی نداره . فقط امیدوارم مارجری از داستان حذف نشه خیلی شخصیت باحالی داره و حضورش تو کینگزلندیگ معادلات زیادی رو به هم میزنه !
  2. titanium833

بحث اپيزود دوم فصل چهارم The Lion and the Rose

حرکت آریا تو فصل قبل و حالا مرگ جافری تو عروسیش ، باعث شد یکم غم رد ودینگ تو قلبمون تسکین پیدا کنه ! من عاشق مارجری بودم ، البته قاعدتا الان طبق قوانین وستروس باید queen regent باشه که خودش کم مقامی نیست ، ولی مطمئنا سرسی (اون یکی عشقم!) نمیزاره که از مقامش لذت ببره ! یکی از بهترین دیالوگ ها هم تیکه سر لوراس به جیمی بود ! جیمی گفت تو نمیتونی با خواهر من ازدواج کنی ! سر لوراس گفت تو هم همینطور :دی !
  3. titanium833

سوال در مورد کتابِ game of thrones

سلام دوستان من تازه تصمیم گرفتم کتاب رو استارت بزنم ، فقط میخواستم بدونم آیا واقعا کتابی به زبان فارسی وجود داره ؟(کاغذی) - اگر کتابها الکترونیکی هست واقعا میشه اونا رو روی کامپیوتر یا گوشی خوند !؟ پدر چشم در نمیاد ؟! چیه خوب تجربش رو نداشتم و اینکه کتاب به زبان انگلیسی رو میشه جایی گیر آورد با قیمت مناسب؟ فک کنم ارجینال بخونی حالش بیشتر باشه نه ؟!
  4. titanium833

سوال در مورد کتابِ game of thrones

با تشکر از شما اساتید گرامی اره دارم انگلیسیشو میخونم ولی حس میکنم یه درصد زیادی از تمرکزم درگیر ترجمه متن میشه و نمیتونم کامل رو داستان تمرکز کنم دوستان کلا چند ترجمه اینترنتی وجود داره ؟ بهترینش کدومه؟