رفتن به مطلب

jon_rivers

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    آخرین فصل منتشر شده از کتاب 6
  1. jon_rivers

Company of the Rose

احتمال اینکه تو کتاب های بعدی با اطلاعات و رویدادهای جدیدی روبرو بشیم خیلی زیاده مثل حضور اژدهاهای دیگه ای به غیر از اژدهاهای دنریس، جادوهای دیوار، اثر متفاوت قدرت آدرها روی استارک ها و .. یا همین حدس شما که جالبه واقعاً؛ اما نکته ای که در مورد برادر حرامزاده ی تورهن استارک ناگفته باقی موند اینه که اون به عنوان قاصد پیام تسلیم تورهن و مذاکره با اگان به اردوگاه تارگرین ها رفت و اگر تا این حد مخالف بوده باشه که تصمیم به ترک وستروس و تشکیل یک گروه رو بده، به نظر بعید میاد که بپذیره که پیام تسلیم شدن برادرش رو ببره. حتی اگر مؤسس این گروه کس دیگه ای بوده باشه و این گروه با جاستین بیاد به نظر نمی رسه نقش مهمی ایفا کنند، چون به جنگ استنیس و بولتون ها که نمی رسند و بعد اون هم به احتمال قریب به یقین دیوار سقوط می کنه و وقتی آدرها بیان نه استنیس، نه بولتون ها و نه حتی کل وستروس (بدون اژدهاها و اژدها سواران و ...) قادر به ایستادگی در برابر آدرها نیستند.. بنابراین به نظر من، با احترام به نظر شما، این اتفاق خیلی محتمل نیست.
  2. ممکنه، ولی خیلی بی معنی میشه. گوست یه دایروله و تا حالا کدوم کارکتر مهمی توی بدن یه گرگ بی زبان بوده؟ به علاوه وارگ بودن جان توی سریال هیچ اشاره ای بهش نشد. پس این گزینه ممکنه ولی از نظر من رد. اگر به صورت سؤال نظرسنجی دقت کنید می بینید که نوشته در کتاب 6 و فصل 6! پس اگر هم به صورت وارگ گفته زندگی رو ادامه میده منظور به همین برهه ی زمانی بوده و این اصلاً هم بی معنی نمیشه! اتفاقاً تمام پیش زمینه ها برای چنین رخدادی آماده شده. از پیش فصل کتاب 5 که وارامیر راوی اون هست و در مورد آموزش ندیدن جان برای استفاده از موهبت قدرتمندی که در اختیارش قرار داده شده صحبت می کنه گرفته و حتی قبل تر از اون وقتی که برن از طریق درخت با جان در جلد گوست ارتباط برقرار می کنه و این می تونه نویدبخش ادامه ی ارتباط این دو و انتقال اطلاعات توسط برن به جان از این طریق باشه، تا رؤیاهایی که جان دیده مثل جنگیدن در یک زره یخی با شمشیری مشتعل در دست (که تداعی کننده کاراکتر آزور آهایی هست) و یک رؤیای دیگه ای که تو سریال گفته: مدت زیادی در خواب بودم و وقتی بیدار شدم همه چیز نابود شده بود.. (دیوار مورد حمله آدرها قرار گرفته و احتمالاً شکست خورده) اشاره به لزوم شبح شدن موقتی جان (منظور نبودنشه که وجه تشابه اون با دایروولف سایلنتش هست، همونطور که پیش از این تشابه ویژگی ها بین همه ی استارک ها و دایروولف هاشون در کتاب مورد اشاره قرار گرفته) و بازگشت اون در قواره یک ناجی در کتاب آخر رو داره.