رفتن به مطلب

serpidal

اعضا
  • تعداد ارسال ها

3
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    مرزی ندارم
  1. serpidal

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

اول از همه اینکه جان قطعا پدرش یک استارکه.چون تو فصل اول کتاب بارها میگه که جان از همه بچه ها بیشتر شبیه ادارد استارک هست.حتی یکی از دلایل حسادت کتلین همین شباهته.از طرفی به نظر من اینکه مادر جان کیه اصلا قرار نیس تغیر مهمی تو روند سریال داشته باشه.اینم مثله بقیه معماهایی هست که صرفا بخاطر جذاب شدن و منحرف کردن ذهن خواننده هاست تا مارتین بتونه با داستانی که هیچکس انتظارشو نداره کتابو تموم کنه.درواقع اینکاراست که داستان غیرپیشبینی میکنه.از طرفی من معتقدم تخت آهنی به دنریس و تارگریان ها نمیرسه .من بارها صحبت های مارتینو خوندم و اون بارها گقته که از رمانهایی که قابل پیشبینی باشه متنفره .چیزی که الان واسه همه خیلی قابل پیشبینیه به قدرت رسیدن دنریس یا جان اسنو در پایانه.اما به نظره من تخت آهنی دست لینسترها باقی میمونه ومیتونه تیریون باشه یا تامن یا هر کسی اما چیزی که مطمعنم اینه که تارگرین یا استارک نیست
  2. serpidal

هویت جان

اصلا احتیاجی نیست اینقدر مو شکافانه دنبال دلیل بگردیم.اول از همه اینکه جان قطعا پدرش یک استارکه.چون تو فصل اول کتاب بارها میگه که جان از همه بچه ها بیشتر شبیه ادارد استارک هست و حت شباهتش به آریا.حتی یکی از دلایل حسادت کتلین همین شباهته.از طرفی به نظر من اینکه مادر جان کیه اصلا قرار نیس تغیر مهمی تو روند سریال داشته باشه.اینم مثله بقیه معماهایی هست که صرفا بخاطر جذاب شدن و منحرف کردن ذهن خواننده هاست تا مارتین بتونه با داستانی که هیچکس انتظارشو نداره کتابو تموم کنه.درواقع اینکاراست که داستان غیرپیشبینی میکنه.از طرفی من معتقدم تخت آهنی به دنریس و تارگریان ها نمیرسه .من بارها صحبت های مارتینو خوندم و اون بارها گقته که از رمانهایی که قابل پیشبینی باشه متنفره .چیزی که الان واسه همه خیلی قابل پیشبینیه به قدرت رسیدن دنریس یا جان اسنو در پایانه.اما به نظره من تخت آهنی دست لینسترها باقی میمونه ومیتونه تیریون باشه یا تامن یا هر کسی اما چیزی که مطمعنم اینه که تارگرین یا استارک نیست
  3. serpidal

هویت جان اسنو در هاله ای از ابهام

اول از همه اینکه جان قطعا پدرش یک استارکه.چون تو فصل اول کتاب بارها میگه که جان از همه بچه ها بیشتر شبیه ادارد استارک هست.حتی یکی از دلایل حسادت کتلین همین شباهته.از طرفی به نظر من اینکه مادر جان کیه اصلا قرار نیس تغیر مهمی تو روند سریال داشته باشه.اینم مثله بقیه معماهایی هست که صرفا بخاطر جذاب شدن و منحرف کردن ذهن خواننده هاست تا مارتین بتونه با داستانی که هیچکس انتظارشو نداره کتابو تموم کنه.درواقع اینکاراست که داستان غیرپیشبینی میکنه.از طرفی من معتقدم تخت آهنی به دنریس و تارگریان ها نمیرسه .من بارها صحبت های مارتینو خوندم و اون بارها گقته که از رمانهایی که قابل پیشبینی باشه متنفره .چیزی که الان واسه همه خیلی قابل پیشبینیه به قدرت رسیدن دنریس یا جان اسنو در پایانه.اما به نظره من تخت آهنی دست لینسترها باقی میمونه ومیتونه تیریون باشه یا تامن یا هر کسی اما چیزی که مطمعنم اینه که تارگرین یا استارک نیست