رفتن به مطلب

vmilad

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    بدون مرز
  1. vmilad

چاپ و انتشار کتاب

خوشحالم که به درک متقابلی رسیدیم...
  2. vmilad

چاپ و انتشار کتاب

لازم می دونم جواب سوالتون رو بدم تا سوءتفاهمی پیش نیاد. دلیل اصلی که تصمیم گرفتم به عضویت اینجا دربیام فارغ از جوابگویی به اتهام هایی که در زده شدن اونها حس می کردم مدیریت اینجا نقشی نداره و نظرات شخصی معدود دوستان کم لطفی هستن که مشخصات ذکر شده رو دارن، هدف اصلی ایجاد فضای تبادل نظر در مورد داستان و راه هایی برای بهتر کردن کار بود اما وقتی دفاع شما از این دوستان کم لطف رو دیدم واقعاً تعجب کردم که چطور ممکنه مدیریت سایتی با اظهارنظرهای اینچنینی و بدون مطالعه موافق باشه. من تعجب می کنم شما(شمای نوعی رو عرض می کنم) چطور ندیده فکر می کنین من یا مهرزاد یا هرکس دیگه ای که در ترجمه این کار نقش داشته حاضر میشیم به هر قیمتی کتاب چاپ بشه؟ و چرا فکر می کنین ما مدافع قوانینی هستیم که شما بهش اعتراض دارین؟ اونهایی که بنده رو متهم می کنن که روابط خواهری و برادری رو سانسور کردم آیا تاحالا کتاب ویس و رامین رو نخواندن؟ اونهایی که میگن چندخدایی رو سانسور کردم، ده ها کتابی که با این تم داستانی منتشر شده رو نخواندن؟ نمی دونن نام بردن از ف ا ح ش ه و ف ا ح ش ه خانه درکتاب ها چیز معمولیه؟ کتاب مادام بوآری رو نخواندن؟ به من حق بدین که انتظار نداشته باشیم از مدیریت که دنباله روئه این عزیزان باشه، اگه حس کردین توهینی به شخص شما در حین جملات من بود عذرخواهی می کنم و کاش این مسائل و اختلافات رو در سطح پیغام خصوصی دنبال می کردیم
  3. vmilad

چاپ و انتشار کتاب

شما میگین من شما رو متهم کردم به جهل و نادانی حالا فارغ از اینکه قبلش شما و اعیادی شما که تعداد معدودی هستن به دروغ بنده رو متهم کردن که یه فصل از کتاب رو حذف کردم یا روابط سرسی و جیمی رو حذف کردم و... همون فریاد واسانسورا که قبلاً هم عرض کردم و به نظر میرسه به نظرتون اینا خلاف قوانین نمیرسه اما حرف من خلاف قوانینه... باشه اشکال نداره اما شما بگین کسانی که چیزی رو نمی دونن، ندیدن و نخواندن (دسته سوم) و فی الواقع از سیاست هایی هم که بهش اعتراض می کنن آگاهی ندارن چون بیشتر فیلم دیدن تا کتاب خواندن بعد میان اظهار نظر می کنن، چه کسانی هستن؟ درسته که انجمن شما کوچیکه اما امیدوار بودم حداقل در سطح مدیریت عقلانیت بیشتری برش حاکم باشه و خب حالا متوجه میشم چرا انجمن شما با بنده حقیر به صد نفر بیشتر نمی رسه
  4. vmilad

چاپ و انتشار کتاب

دوست عزیز و گرامی متاسفم که حرفتون رو نمی تونم قبول کنم چرا که در هیچ قانون و فلسفه ای نمی گنجه کار دیده نشده رو به خاطر پیش داوری در مورد سیاست هایی که مشخصاً نه شما و نه باقی دوستان به دلیل عدم اطلاعات کافی و نخواندن کتاب هایی که سالهاست در ایران چاپ میشه اطلاعی ازش ندارین محاکمه و قصاص کنین. شما اگه این سیاست ها رو قبول ندارین چرا می گین ما تابع قوانین جمهوری اسلامی هستیم؟ چرا هرکس که عضو میشه ازش تعهد می گیرین که به این قوانین پایبند باشه؟ به نظر من دقیقاً همین تناقض ها و اعتراف شما نشون می ده این اتفاقات از جهل و نادانیه متاسفانه که دامنگیر دوستان و احیاناً شما هم شده. به هر حال من همینجا برای شما و خوانندگانتون جایزه تعیین می کنم که برن کتاب رو بخوانن و اگه جایی رو جز در جزئیات رابطه جنسی(نه خود رابطه) حذف شده دیدن و اومدن اعلام کردن جایزه بگیرن اگر هم نه که خودشون می دونن و خدای خودشون ازتون سپاسگزارم که بی پرده اصل موضوع رو اعلام کردین تا دوستان بتونن قضاوت خوبی داشته باشن. براتون آرزوی موفقیت و شادکامی دارم
  5. vmilad

چاپ و انتشار کتاب

سلام دوستان من اول بگم از اینکه اینجا در کنار شما عزیزان هستم خوشحالم و ممنونم که بنده رو به عنوان عضوی کوچک پذیرفتین. احتمالاً مستحضر باشین که بنده یکی از مترجمین کتابی هستم که منتشر شده. و تا اینجا بی نهایت از بازخوردهای مثبتی که بوجود اومده خوشحالم و افتخار می کنم بازخوردهای منفی همه از طرف کسایی بوده که حتی کتاب رو در دست هم نگرفتن چه برسه به اینکه یک خطش رو خوانده باشن اول می خوام سه دسته از عزیزان رو از هم جدا کنم دسته اول کسانی هستن که از منتشر شدن کتاب استقبال کردن که ما هم ازشون ممنونیم دسته دوم کسانی هستن که سوال دارن آیا کتاب سانسور شده یا نه؟ در جواب اونها باید عرض کنم که جز 5خط کتاب که جزئیات رابطه جنسی دوتا از شخصیت هاست (و البته به نفس وجود رابطه جنسی اشاره شده جزئیاتش که در رختخواب چه کارهایی رو کردن فقط حذف شده) حتی یک کلمه از کتاب حذف نشده و شما وقتی کتاب رو بخوانین متوجه می شین همه داستان ها و روابط در اون گنجانده شده. دسته سوم اونایی هستن که فریاد واسانسوراشون بلند شده و نخوانده و ندیده میگن فلان قسمت حذف شده یا نمیشه اونارو بیان کرد روی صحبت من این عزیزان هستند باید اینو بگم یکی از دوستانی که اصرار به این قضیه داشت اول از همه خود م.م استارک بود و وقتی کتاب رو خواند واقعاً تعجب کرد و به خود من گفت واقعاً فکرش رو نمی کرده این اتفاق بیفته تنها مشکلی که داشت با نحوه نوشته شدن اسامی بود و اتفاقاً تشکر کرد که ما داستان رو عوض نکردیم و به اصل موضوع وفادار موندیم وقتی مطالب اینجا رو خواندم با خودم فکر کردم بعضی از این عزیزان که سینه سپر کردن و میگن آی سانسور شده و وای سانسور شده، موقعی که داشتن عضو این انجمن می شدن قوانینی که تایید کردن و بعد ثبت نام شدن رو خواندن یا نخواندن، دوست دارم توجهتون رو به بند هایی از این قوانین جلب کنم: " تمام فعالیت های این سایت مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و موازین شرعی و اخلاقی است . کاربران اجازه انتشار محتوی محرمانه ، توهین آمیز ، غیر اخلاقی ، سیاسی ، مشمئز کننده ، تحقیرآمیز، توهین نژادی ، قومی و زبانی را ندارند . بحث در مورد دین ، سیاست ، مذهب ، مقدسات و امثالهم تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد " آیا شما با بیان این حرفها سانسور شدین و یا سایت از دسترس خارج شده؟ پس وقتی این سعه صدر در مورد شما هست که بیاین اینجا بر طبق اون قوانینی که قبل از ثبت نام خودتون تایید کردین صحبت کنین چرا فکر می کنین در مورد کتاب نیست؟ فکر کنم جوابش مشخص باشه خیلی خوبه که نسخه های اینترنتی کتاب باشه من به دوستمون م.م. استارک هم عرض کردم ترجمه و کتاب اینترنتی بحثی جداست اما کتاب زمانی می تونه در دل فرهنگ و جامعه نفوذ کنه که چاپ شده باشه، حیف همچین کتابی نیست که فرومش 99 عضو داشته باشه؟ آیا پتانسیل این کتاب و داستانش بیش از صدها برابر این تعداد نیست؟ پس همه ما داریم تو یه جبهه فعالیت می کنم بهتره از اتهام زنی های کورکورانه و کوته نظرانه و بدون اطلاع دوری کنیم و فضایی ایجاد کنیم که این کتاب جایگاه واقعی خودش رو پیدا کنه پیشنهاد من به دوستان دسته سوم اینه که اول بیشتر کتاب بخوانن تا متوجه بشن کتاب در مملکت ما چه خط های قرمزی داره اگر این دوستان حتی یه کتاب اونم نه کتاب فاخر در سطح کارهای عامیانه و مخاطب عام مثل م.مودب پور هم می خواندن متوجه میشدن خیلی از این حرفهایی که دارن میزنن و پیش داوری هایی که دارن می کنن(که کجاها سانسور شده) چقدر مسخره و بچه گانه است. در پایان شدیداً امیدوارم اظهارنظرهای دسته سوم از روی جهل باشه نه غرض ورزی و حرص که مطمئناً اکثریت این عزیزان همینطور هستن. امیدوارم کمکتون کرده باشم تا دید بهتری نسبت به کتاب منتشر شده داشته باشین و افتخار می کنم که صدمین عضو انجمن خوب شما شدم همیشه شاد باشین