رفتن به مطلب

fire&blood

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. fire&blood

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

از کجا پیداش کردی!!!!!!!!!! وای باورم نمیشه اچ بی او shame تو یکی از همون سایتایی که قبلتر هم لیکها توش بودن منم میخااااممم
  2. fire&blood

از کجا پیداش کردی!!!!!!!!!! وای باورم نمیشه اچ بی او shame
  3. fire&blood

منم سر همین زنجیر آماده کردن و بیکار ننشستن نایت کینگ میگم که نایت کینگ خودش میدونست این اتفاقا میفته انگار که سالها منتظر بود اژدها بیاد
  4. fire&blood

نگفتم فولاد والریایی داشته، گفتم هرچی بهش زخم زد کارایی نداشت تا این که سوزوندش و در ضمن در فصل های بعدی به وفور گفته شد که تنها راه نابود کردن وایت ها اتشه شما یک بار دیگه اون صحنه رو تماشا کن کاری به بقیه ندارم فقط خود تازی حداقل 5 تا وایت رو سرنگون کرد ولی فقط یکیش بلند شد! در. نبرد هاردهوم پس از اونکه ادرها نازل شدن و قسمت عظیم و بی دفاع مردم رو کشتند وایت هارو پشت یه قلعه مانندی فرستادن که وقتی داشتن نفوذ میکردن تعدادی با تیر و کمان و تعدادی هم با تبر و شمشیر(به دست تورموند رهبر تن ها و کارسی و سایر وحشی ها کا در ان زمان شیشه اژدها در اختیار نداشتن) کشته شدند بعلاوه تعدادی که زیر دست و پای وون وون غول کشته شدن. در ضمن جایی اشاره نشده که تکه تکه یا رنده کردن وایت ها باعث کشتنشون بشه. شده؟ یه چیز دیگه ای که هست هم اینه که شیشه اژدها همونطور که از اسمش مشخصه بسیار شکنندس حالا چطور میتونه لباس و گوشت و استخون وایت ها رو بدره عجیبه... سانسا توی مکالمش با بیلیش گفت که بیست هزار نفر نیرو داره. با توجه به نابودی عمده نیروی شمال در عروسی سرخ و تعداد کم شوالیه های ویل(دو هزار نفر طبق گفته سانسا) کسی میدونه این نیرو دقیقا از کجا اومده؟ یه جای فیلم سم گفت که درگون گلس همون سنگ ابسیدین هستش ینی سنگه
  5. fire&blood

فکر میکنم تعداد مردان رویس دوهزار نفره، نه کل ارتش ویل که در شمال مستقرن. تنها توضیح منطقی به نظر من همینه. چون اگر درست یادم باشه در نبرد حرامزاده ها رمزی و متحدانش حدودا ۵۰۰۰ نفر و جان حدود ۲۵۰۰ نفر نیرو داشتن. لشگر رمزی اینطور که نشون دادن به کل نابود شد و لشگر جان هم که حداقل نصفش از بین رفت. مندرلی ها و گلاورها و کروین ها در جنگ شرکت نکردن ولی میدونیم گلاور ۵۰۰ نفر نیرو داره و تعداد نیروهای مندرلی و کروین هم باید در همین حدود باشه. به این ترتیب در حال حاضر تعداد کل نیروهای شمال نباید بیشتر از ۴-۳ هزار نفر باشه. بنظر من رو عددا زیاد فک نکردن اصلا این اعداد و آمار که از ارتشا میدن منطقی نیست. راب یه ارتش خیلی بزرگ داشت | همشونم تو عروسی سرخ نمردن که پس چی شدن؟؟ ینی بنظر شما همشون پیوستن به ارتش رمزی و تو نبرد بستردز کشته شدن؟
  6. fire&blood

سلام بچه ها. من اینقد از این قسمت خوشم اومد که خاستم عضو شم تو تالار.همه چی عالی بود بخصوص اوردن گندری. یه سوال واسم پیش اومده بنظر شما هم آیا نایت کینگ اصلا خودش منتظر بود اینا بیان؟ اصلا واکنشی نشون نمیداد . ینی به اون راحتی که اژدها رو کشت نمیتونست جان رو هم بکشه؟؟؟؟ چرا نکشت؟؟ انگار اصلا از همه چی خبر داره و خودش منتظر اژدها بود