رفتن به مطلب

PariS_Snow

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. PariS_Snow

همکاری در ترجمه کتاب، اخبار و مقالات

دوست عزیز سایت وستروس فعلا برنامه ای برای ترجمه ی کتاب های اصلی نداره. اما در ویکی وستروس و ترجمه ی مقاله های ویکی به شدت از کمک شما استقبال می کنیم. و همین طور ترجمه ی مقالات برای صفحه ی اصلی سایت. اگر مایل به همکاری در ویکی هستید به جورامون یا ریگار پیام بدید. و اگر مقاله ی خوبی ترجمه کردید برای من یا جورامون بفرستید تا با اسم شما در سایت قرار بگیره. همین طور می تونید برای همکاری در فعالیت های وستروس در تلگرام به ادمین کانال پیام بدید. مطمئنا از کمک شما استقبال میشه. سپاسگزارم از پاسخگویی و راهنمایی هاتون. مزاحمتون می شم
  2. PariS_Snow

همکاری در ترجمه کتاب، اخبار و مقالات

سلام خدمت دوستان عزیز من تجربه ترجمه زیاد داشتم (فیلم و سریال) و البته میدونم که ترجمه کتاب بسیار فرق داره. اما خب من بطور کامل دوره زبان گذروندم و معمولا وقتی کتاب می خونم زبان اصلی می خونم. در رابطه با گیم آو ترونز بخش هایی از کتاب اصلی رو خوندم ولی گفتم بهتره که کتاب های فارسی رو هم بخونم تا بهتر شخصیت ها رو بشناسم و باهاشون ارتباط برقرار کنم که لازمه هر ترجمه ای هست. من خیلی مشتاق و پر انگیزه ام که در ترجمه کتاب ها باهاتون همکاری کنم. ترجمه کتاب ها بصورت فیزیکی بیرون هست اما متاسفانه فیدبک خوبی نداشته و در تمامی نظر سنجی ها خوندم که همه از ترجمه به شدت ناراضی هستن و ترجیح دادن ترجمه خانم مشیری رو بخونن و همچنین بقیه نسخه های ترجمه شده موجود بر سایت. حیفه که این کتاب ها ترجمه خوب نداشته باشن. پروفایل سابسین من رو هم می تونید سر بزنید تا از کارهای ترجمه فیلم و سریالی که انجام دادم مطلع بشید: https://subscene.com/u/884874