رفتن به مطلب

makhzanplus

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

2
  1. makhzanplus

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

میتونه زمین گیر کنه ، چون هم وایلد فایر داره که میتونه تو نقاط مختلف کار بزاره ، ناوگان دریایی لنیستر ها بهترین نیروی دریایی هستش که میتونن از دریا به خشکی که وایت واکر ها هستند توپ ها آتشین و تیرهای شیشه اژدها بهشون بزنند و اگر کینگز لندینگ سقوط کنه میتونند همینطور به عقب برند و توی جاهای استراتژیک باهاشون بجنگند . این راه حل بهتر از اینه که برن وینترفلی که هیچ شناختی ازش ندارند و هیچ نقطه استراتژیکی هم نداره. سرسی با فاصله از همه کاراکتر ها داره باهوش تر و مارتینی تر رفتار میکنه .. Khosi.P
  2. makhzanplus

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

سلام دوستان من این قسمت رو دیدم و واقعا به نظرم سازندگان سریال از لحاظ فیلمنامه بسیار ضعیف دارند عمل میکنند. بدترین لحظات این قسمت برخورد های خیلی کوتاه ، سرسری ، کاراکتر ها با هم بود مخصوصا برخورد جان و برن و نحوه گفتن سم تارلی به جان در مورد پدر و مادر واقعیش که واقعا میتونست بهتر باشه یا مثلا ما طبق تئوری ها میدونیم که کسی که بتونه غیر از دنریس سوار اژدها بشه بسیار کاراکتر مهمی خواهد بود و این اتفاق خیلی مهمی هستش که جان سوار اژدها شد اما خیلی بهتر میتونست کار بشه و اصلا اشاره ای به این موضوع اژدها سواری جان و اهمیتش نشد. ولی چیزی که واقعا عجیبه نوع شخصیت پردازی در مورد سرسی هستش سازندگان جوری دارند عنوان می کنند که انگار سرسی آدم خیانت کاری هستش که لشگرش رو نفرستاد با دنریس و جان برند شمال ، اما اگر دقت کنید تصمیمش واقعا درست بود ، اگر لشگرش رو میفرستاد 2 تا سناریو پیش میامد یا نایت کینگ شکست میخورد که خب نیروهای سرسی اغلبشون از بین میرفتند و با توجه به مسافتی که هستش دیگه قابلیت بازگشت نخواهند داشت و به راحتی در شمال توسط استارک ها و تارگرین ها از بین میرند اونا که اجازه نمیدند نیروهای لنیستر برگردند به قلعشون بعدشروع کنند بجنگند همشون اونجا کشته میشدند و تارگرین ها و استارک ها به راحتی سرزمین لنیسترها رو درو میکردند اگر نایت کنیک پیروز میشد خب وقتی تاگرین ها با 3 اژدها و استارک ها نتونن اونا رو شکست بدند پس بودن لنیسترها خیلی تغییری ایجاد نمیکنه و سرسری آماده میشه تو سرزمین خودشون با وایت واکر ها بجنگه که خب با توجه به اندازه بزرگ 7 پادشاهی و همچنین اون اتیش هایی که از قبل دارند میتونند واقعا ارتش نایت کینگ رو اذیت کنند تا اینکه تو سرزمینی باشه که هیچ شناختی ازش ندارند و اگر اونجا شکست بخورند دیگه نمیتونند عقب نشینی کنند و برگردند عقب. پس واقعا سرسری راهی جز اینکه نیروهاش رو نفرسته نداشت حالا اصلا شما فرض کن بفرسته اگر تو این فاصله یک ارتش پیدا بشه به راحتی میتونه کینگز لندینگ بدون نیرو رو تصرف کنه این ارتش میتونه ارتش مارتل ها ، ارتش یورون گریجوی ها باشه نیتونه سرزمینش رو بدون نیرو رها کنه پس سرسی از همه با سیاستتر رفتار کرده و دنریس از همه احمقانه تر چون بدون اینکه از سرسری تضمین بگیرند رفتند به سمت شمال خب پیش خودشون فکر نکردند که اگر رفتند و سرسری نیرو نفرستاد چی اگر اونا نباشند احتمال شکستشون خیلی بیشتره و اگر هم پیروز بشه دیگه نمیتونه حمله کنه و فاتح 7 پادشاهی باشه ؟ از طرفی واقعا سرسری حق داره به دنریس و جان و دور و بری هاش اعتماد نداشته باشه : یکیشون دختر شاه دیوانه است ، یکیشون استارکه که داشتند یه عمر باهاشون میجنگیدند ، یکیشون هم که پدرش رو کشته پس سازندگان چطور انتظار دارند ما سرسری رو بخاطر ندادن نیروهاش بد بدونیم خب در هر صورت حساب کنی بهتره سرسری نیروهاش رو نگه داره ، اما سرسری با این حال توی قسمت اخر فصل 7 گفت حاضر به ترک مخاصمه خواهد بود اگر جان اسنو در این جنگ بی طرف باشه که جان اسنو گفت من بی طرف نیستم و طرف تارگرین ها رو میگیرم ، خب دیگه واقعا باید چیکار کنه ؟ ، میدونه که اگر استارک ها و تارگرین ها پیروز بشند یه لحظه هم صبر نمیکنند تا سرسری رو از تخت اهنی پایین بکشند اگرم شکست بخوردند که خب سرسری با توجه به وسعت 7 پادشاهی میتونه ارتش نایت کینگ رو زمین گیر کنه تمام این باگ های سریال به خاطر عدم همکاری جرج مارتین بوده که انقدر قصه ضعف داره. و به نظر من قشنگترین رویارویی میتونه رویارویی سرسی با نایت کینگ باشه که من براش لحظه شماری میکنم. 5- هرگونه تبلیغ اعم از تبلیغ سایت ها، وبلاگ ها، چت روم ها، انجمن ها و تبلیغ هر نوع محصول در پیام خصوصی، آواتار، امضا و پست ممنوع است. پست اصلاح شد