رفتن به مطلب

Alireza74

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

3
  1. Alireza74

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

اگ بگم از دیدن این قسمت لذت نبردم دروغ گفتم این قسمت با تمام ضعفاش که عمدتا برمیگرده به فیلم نامه اما از اواسط اپیزود نفس هارو تو سینه حبس میکنه بزرگترین نقطه ضعفش اما مدکوئین شدن دنریس بدون منطق درست و حسابیه که نمیذاره باور پذیر باشه نویسنده ها باید از فصلای قبل این پروسه رو شروع میکردن نه صرفا با چن تا سکانس و سر هم کردنش. و این که شخصا وقتی تیریون واریس رو لو داد خیلی ناراحت شدم هر دو از شخصیتای محبوب من بودند و دوست نداشتم این طوری رفاقتشون تموم بشه اما نکات مثبتش: خداحافی دراماتیک تیریون و جیمی عالی بود; بعد از مدت ها ترس و وحشت رو تو چهره ی سرسی دیدیم که به من خیلی چسبید; سرنوشت هاوند و مونتین هم که از فصل یک منتظرش بودیم یه سرانجام رسید بماند که مونتین از نایت کینگ سخت جون تر بود!!! ; و در نهایت یک قسمت مونده تا پایان به یاد ماندنی ترین اثری که تا سال ها تو ذهن هممون میمونه سریالی که مارو خیلی جاها ترسوند شوکه کرد احساساتی کرد اشکمونو دراورد و حتی گاهی خندوند و با کاراکترهایی که انگار سال هاست میشناسیمشون و باهاشون زندگی کردیم......
  2. Alireza74

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

خوب اولین قسمت از اخرین فصل هم اومد بعد از کلی انتظار و مهم ترین نکته این اپیزود دیدار هایی بودکه بعد از هفت فصل شاهدشون بودیم به شخصه از دیدار آریا و جان بشدت لذت بردم اون قسمت اژدها سواری جان و دنی و نوع نگاه و دیالوگای دنریس اصلا متناسب با فضای فیلم و خود شخصیتا نیست میتونست طور دیگه ای باشه بعد مگه به غیر از تارگرینا کسی میتونه سوار اژدها بشه؟؟ اگ ن که دنریس باید بفهمه که جان تارگرینه!!! و عجیب ترین نکته تاکید روی نگاه تیریون تو قسمت پایانی فصل هفت تو کشتی تو ری ویو اول قسمت 8 و بعد نگاه معنادار برن به تیریون بعد صحبتش با سانسا و با تردید صحبت کردن تیریون از اومدن سربازان لنیستری همه و همه به نظرم به یه چی ختم میشه خیانت تیریون به جان و دنریس.....