رفتن به مطلب

Zamlos

اعضا
  • تعداد ارسال ها

3
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

3
  1. واقعا متوجه نشدید من دارم نقد بقیه رو نقد می کنم؟!!
  2. Zamlos

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

نایت کینگ چه ابهتی داشت آخه هی میگید نایت کینگ با اون ابهتش چرا اینجوری مرد؟ اصن ابهت مگه نشونه ی قدرته؟ هزاران سال از هر درگیری ای دوری کرده فقط ارتش مردگان تولید می کرده که خودشو پشتشون مخفی کنه. مهارت جنگی خاصی هم فک نکنم داشته باشه. یه کم فرزه فقط( گرفتن آریا و کشتن ثئون) آتیش اژدها نکشتش دیگه اگه با خنجر والرین هم کشته نمی شد به نظرتون دقیقا چجوری میشد کشتش؟! حالا اینکه آریو چجوری بهش رسید ابهام داره چون با وجود فرز و ماهر بودنش توی یواشکی راه رفتن ولی خوب دور تا دور نایت کینگ واکر و وایت بود. اصن از کجا یهو پرید روش؟ از رو زمین که نمیشه اینجوری پرید! در آخر یه نقل قول بگم: سریال خوب به چنین سریالی میگن که چه همه چی خوب پیش بره چه بد، تماشاگر در هر صورت شوکه بشه
  3. Zamlos

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

دوستان به این نکته توجه کنید که زمان سریال واقعا کمه. شما که هی می گید توی کتاب روی فلان چیز کلی مانور داده چرا تو سریال هیچی نگفته و اینا، خوب توی این مدت کم با این همه کاراکتر و خط داستانی بدبخت کارگردان چه کاری از دستش برمیاد؟! مطمئنا خیلی از ابهام ها دلیل منطقی دارن ولی چون فرصت نبوده نشون ندادن. یکی هم اینکه نمیشه که همه چی رو توضیح بدن. یه سری چیزا باید به ذهن مخاطب واگذار شه که هر کی فرضیه خودش رو داشته باشه. اصن همین جذابش می کنه