رفتن به مطلب

mmdamingram

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

10
  1. mmdamingram

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

خیلی موافقم. "مردم در پایان سریال از من متنفر میشن" بازیگر برندون استارک اینو گفته. ساده‌لوحانه است اگه فکر کنیم این آخر داستان نایت کینگ بود. اسم اپیزود شب طولانیه. بنظرم دو قسمت آینده صرف بازی تاج و تخت میشه ولی قسمت آخر یه شگفتی در انتظارمونه.. یادمون نره ۲۴۰ دقیقه مونده تا آخر داستان... پیش‌بینی هامو نمیگم چون فقط می‌خوام بشینم ببینم و کنجکاویمو برطرف کنم
  2. mmdamingram

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

موافقم ولی من دلیلم واسه ده دادن رو گفتم
  3. mmdamingram

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

وای وای وای ازین اپیزود. یکی از عجیب‌ترین اپیزودای کل سریال بود واقعا. به متبحرانه‌ترین شکل ممکن حس و حال افراد رو نشون داد. که واقعا تو ذهن و قلب‌شون داره چی میگذره. موسیقی‌های متن تو کل اپیزود شاهکار بود مخصوصا وقتی که جیمی برین رو شوالیه کرد. یک سری چیزای جزئی از هدف نایت کینگ فهمیدیم و اینکه خیلی خوب احساسات دوگانه دنریس رو نشون دادن. اون از توصیفش از عشقش به جان و اونم از دیالوگ آخرش که خطاب به اگون گفت تو وارث برحق تاج و تختی. قشنگ میشه امیدوار بود تو قسمتای بعد دنریس رو تو یه دوراهی عجیب و جذاب ببینیم. من ۱۰ دادم چون مدت‌ها بود اینجوری گات منو محصور نکرده بود.
  4. mmdamingram

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

آره خیلی چالش‌انگیز بود
  5. mmdamingram

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

دوستانی که به نحوه دید و بازدیدا گیر میدن دیالوگ برن رو فراموش نکنین:" وی دونت هَو تایم فور آل دیس" واقعا هم وقتی نایت کینگ دیوارو پوکونده داره میاد سمتشون دلیلی واسه هندی بازی نیست. آدمیزاد مشکل مالی که داره حوصله دیدن ننه باباشم نداره چه برسه به اینا که همشون میدونن چی در انتظارشونه و احتمالِ مردن رو بیشتر از زنده موندن میدونن و نمیدونن باید چیکار کنن. پس لطفا اگر شرایط وستروس رو درک نمی‌کنین و دنبال صحنه‌های احساسی میگردین دعوتتون میکنم به تماشای سینمای بالیوود.