رفتن به مطلب

raul7hadi

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

4
  1. raul7hadi

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

به نظرم نمره 8 منطقی باشه برای این قسمت... فصل 8 تا به اینجا سیر نزولی جان اسنو و تیرین رو نشون داده تا جایی که تیرین فقط سعی داره شخصیت قبلی باشه ولی هیچ تاثیری روی بقیه نیتونه داشته باشه فقط سر وریس رو به باد داد.. من تا اینجای این فصل همش امیدوار بودم قسمت بعدی اتفاقاتی بیفته که داستان قسمت قبل رو کامل و معنا دار و یه جوری معقول تر نشون بده اما هر قسمت از چیزی که توی ذهن انتظار میره برای من دورتر میشه البته نه اینکه از داستان ناراضی باشم اما هیچوقت اینگونه شاهد طی شدن داستان نبودم... برن، نایت کینگ، دوست سابق تیرین (بران) که صحنه های وجودش در این فصل هیچ معنی خاصی نداشت جز اینکه چند زن لححت رو به نمایش گذاشت و نتونستیم کنار خونواده سریال رو ببینیم!!! ?و چند شخصیت دیگه توی این فصل نصف چیزی که ازشون انتظار میرفت هم نبودن.. متاسفانه سریال انقدر پیچیده شد که نویسنده ها نتونستن تا اینجا همه شخصیت ها رو به خوبی به انتهای کارشون برسونن یعنی همه چیز توی یه قسمت آینده تموم میشه؟؟ شاید برن یه حرکتی میزنه با این خونسردی و نگاه ترسناکش... - دلیل دیوانه شدن دنریس احتمال بخشش و زنده موندن سرسی بود؟ یا اینکه از اینکه زیر سایه جان قرار بگیره خونش به جوش اومد؟ - بعضی از شخصیت ها بیش از حد بها داده شدن و بعضی شخصیت ها با کم لطفی نویسنده ها روبرو شدن در آخر بگم اکثر سریال های بزرگ عین لاست، فرینج، برکینگ بد در اپیزود ما قبل آخر یا آخر یک قسمت بسیار قوی داشتن... امیدوارم نویسنده و کارگردان این اپیزود رو برای قسمت آخر کنار گذاشته باشه و اتفاقات خاصی بیفته که اتفاقات این چند قسمت رو بتونه قابل هضم کنه!!!! امیدوارم در قسمت آخر گفتگو های طولانی و حاشیه ای به حداقل برسه و اتفاقات نه سریع و نه کند باعث بشه یه خاطره خوب از سریال توی ذهن باقی بمونه....
  2. raul7hadi

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

چه نقدی کرده این سایتی که میگی؟
  3. raul7hadi

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

لذت بخش ترین اپیزود بین تمام سریال هایی که تاحالا دیدم.. سرشار از هیجان مثل فیلم مد مکس که یه لحظه نمیشد بری تا یخچال حتی یه لیوان آب برداری هرکسی نظری داره و میتونه از هر صحنه فیلم ایراد بگیره اما اگه واقع بین باشیم قطعا ارضا کننده و فراتر از بقیه قسمت های سریال بود به خاطر همین هم مدت زمانش از همه بیشتر بود تا اتفاقات رو به بهترین شکل نشون بدن هنوز سه اپیزود دیگه مونده و اتفاقات زیادی میفته اینکه چه کسایی خیانت میکنن و وفادار میمونن قابل پیش بینی نیست -تنها چیزی که توی ذهنم مونده نگاه برن بود که شاید از شاه شب هم خطرناک تر باشه، به هر حال توی زمان هم میتونه سفر کنه و توی جلد حیوانات میتونه بره و قابلیت های دیگه ای که شاید هنوز رو نکرده... -نمره ده به این اپیزود میدم چرا که هیچوقت از هیچ سریال و قسمت خاصی از سریال به این اندازه لذت نبرده بودم،
  4. raul7hadi

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

انتظار چی‌داشتی از فصل آخر؟ همه قسمتا درگیری و نبرد؟ اون چیزی که همه منتظرش بودیم تقریبا قسمت سوم اتفاق میفته ولی دو‌قسمت قبلش بخوبی پیش زمینه ی این قسمت بودن...نمیشه که همینجوری یهو برن همه چیزو تموم کنن!!
  5. raul7hadi

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

خب نظرات دوستان رو‌میبینم که اکثرا انقدر دقیق سریالو‌دنبال میکنین خوشحال میشه آدم که حس شدید و نداشتن صبر واسه دیدن هر اپیزود بین همه طرفدارا مشترکه.. - تا جایی که من یادم میاد اولین باری بود که کل قسمت ، اتفاقات در وینترفل رو دنبال میکرد .. چیزی که توی فصلای قبل اصلا نمیتونست رخ بده شایدم باشه من یادم نیست...اما یهو‌ از یه سر دنیا میرفت جایی دیگه و داستان تیکه تیکه میشد تا اینکه به این اپیزود رسیدیم و‌ همه با هم در مقابل شاه شب قرار گرفتن و در شب قبل نبرد دورهمی شخصیت های تاثیرگذار یه پلان خیلی جالب رو ساخته بود... میشد گفت کاملا این قسمت نقش آرامش قبل طوفان رو‌داشت.. همه آماده نبرد میشن و تقریبا همه آماده مردن!! کم کم باید از شخصیتای مورد علاقمون خدافظی کنیم، که امیدوارم اریا زنده بمونه به هر نحوی که شده تقریبا تنها شخصیتیه که اعصاب کسیو‌ خورد نکرده .. برن هر روز مرموز تر میشه و معلوم شد توی روند جنگ در قسمت بعدی نقش اساسی داره. واکر ها همیشه کارای غیر قابل پیش بینی میکنن و یه قدم جلو تر از انسان ها هستن، حدس میزنم توی شروع جنگ ، تلفات زیادی به بار میارن... واسه یه قسمت یک ساعت و بیست دقیقه ای آماده میشیم در هفته بعد که احتمال میدم بالاترین امتیاز این سریال رو اپیزود سوم مال خودش میکنه. چی میخواد بشه قسمت های بعدی؟؟؟ امیدوارم داستان رو بخوبی به پایان برسونن و اتفاقای شخخمی اتفاق نیفته!!!! و بیننده ارضا بشه و لذت ببره از پایان سریال... یه چیزی مثل برکینگ بد که پایان خفنی داشت!!!