رفتن به مطلب

simba

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

اعتبار در انجمن

1

اطلاعات شخصی

• خاندان
    مارتل
  • محل اقامت
    براووس
  1. simba

رویاهای دنیای نغمه یخ و آتش

تایپیک که خیلی قدیمیه و من هم اتفاقی دیدمش. ولی انگار قراربوده ببینمش چون همین دو شب پیش یه خواب وستروسی یا بهتر بگم یه خواب وینترفلی دیدم پوشش خودمو به هیچ وجه یادم نمیاد اما اولش پشت دیوارای وینترفل تنها بودم. یادم میاد وینترفل خیلی عظیم‌تر و باشکوه‌تر بود. یه چیزی تو مایه‌های ردکیپ اما ساخته شده از همون سنگای سیاه و خاکستری. به طرز عجیبی زمستونو حس میکردم. فقط صدای زوزه باد و قدم گذاشتن مردم رو زمین یخی میومد.سوز سرما هم به شدت زیاد بود. بعدش فقط تصاویر مبهم یادم میاد تا جایی که یه تصویر کاملا واضح جلوی چشممه. اولِ تالار وینترفل و کنار در ورودی وایساده بودم. حتی اونجام همون سوز حس میشد. نمیتونم احساساتمو با کلمات بیان کنم. فقط میتونم بگم به شدت زمستون بود. در انتهای تالار جان اسنو کنار شومینه نشسته بود و به من لبخند میزد.تا لبخندشو دیدم عمیقا احساس گرما و اعتماد و محبت کردم. دیگه هیچی از خوابم یادم نیست.
  2. سلام این اولین پست من تو سایت وستروسه خوشحالم که به جمعتون اضافه شدم بجز نشر ویدا که شنیدم سانسور داره و اسمها از حالت کلی تحریف شدن نشریه‌های دیگم کتابو ترجمه کردن؟ یا درکل ترجمه مناسب‌تری در اینترنت موجوده؟ چون متأسفانه یا خوشبختانه یه وسواسی دارم که داستان سانسور یا تحریف نداشته باشه