رفتن به مطلب

Farzane

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Farzane

اژدها و اژدها سواران

اریا بشه اژدها سوار؟؟؟؟؟؟؟؟ احتمالش یه چیزی در حد صفره..اخه اریا استارکه..قطعا یه نقش مهمی تو کتاب داره..به هر حال الان اون و برن و ریکان اخرین بازمونده های استارک ها هستن..جان هم از یه طرف استارکه و از طرف دیگه احتمالا تارگرین..پس از همه اینا میشه نتیجه گرفت که اریا نمیتونه اژدها سوار بشه اما به احتمال زیاد جان هستش. ولی اینا همش حدسه و منم تا نصف جلد 3رو بیشتر نخوندم.باید ببینیم چی پیش میاد
  2. Farzane

اژدها و اژدها سواران

من تا اخرین فصل ترجمه شده که خوندم فکر میکنم که از اونجایی که احتمال 90% جان اسنو پسر لیانا و پادشاه تارگرین بوده پس جان یه تارگرینه...حالا 3تا اژدها هستن پس 3تا سوار میخوان.. یکیش که قطعا دنریسه..یکی دیگشم احتمالا جان باشه..یکی دیگه میمونه که احتمالا یه تارگرین دیگه شاید زنده باشه اگه هم نباشه پس شاید دنریس ازدواج کنه و شوهرش بشه سوار اژدها
  3. Farzane

خودتان را معرفی کنید .

سلام به همه اهالی وستروس.. فرزانه هستم 19 سالمه..از 3سال پیش با اولین فصلی که خانم مشیری ترجمه کرد برای سایت توایلات کتاب رو دنبال که نه..باهاش زندگی میکنم..فقط 3اپیزود از فصل اول سریال رو دیدم و فعلا ترجیح میدم ادامشو نبینم تا 5جلد رو کامل بخونم.
  4. من سوالی دارم که نمیدونم کجا باید بپرسم..تو ترجمه جلد سوم من نمیتونم فصل 11 و 12 رو پیدا کنم..چجوریه??