رفتن به مطلب

Masood11

اعضا
  • تعداد ارسال ها

27
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Masood11

وستروس توتال وار

اینم لینک اون مودی که گفتم!(عکس کم داره ولی خودم قبلن دانلودش کردم و نقشه و چیزای دیگشو دیدم!!)( راستی همون طور که گفتم حذفش کردن ولی با یه سرچ ساده گیر میاد!) http://mbwarband.nexusmods.com/mods/3792/?tab=1&navtag=%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D3792%26preview%3D&pUp=1
  2. Masood11

وستروس توتال وار

این!؟ http://www.moddb.com/mods/westeros-tota ... l-war-v053 میگم mount and blade بازی نکردید؟ سبک جالبی داره!!حرکت تو نقشه استراتژیکه ولی جنگا و اینا سوم شخص و اول شخص میشه! تو بازیم میتونی هر نقشی که میخای داشته باشی!! مثلا مث یه مزدور باشی و هر کی پول بیشتری بهت داد بهش ملحق شی یا اینکه مثلا یه شاهزاده تبعیدی باشی و بخای تاج و تخت اونجا رو بگیری یا...!(اینا که گفتم جزء به جزءـه و من به هم وصلشون کردم وگرنه کلی حالت مختلف داره!) بعد میتونی بری سرباز بخری و با تمرین قویترشون کنی و بعد اگه قدرتت زیاد شد بری و قلعه بگیری و حتی اگه خیلی قوی شدی فرمانده(همون قلعه بانا) های دیگه میان و بهت ملحق میشن و هزاران کار دیگه که یادم نمیاد! واسه اینم یه مود ساختن که البته فک نکنم پیشرفت تاریخی داشته باشه(ینی فقط تو یه دوره‌ست!!) و اونم زمان کتاب دومه! پس اسپویل نمیشه!! بنا ها رو خوب ساختن ولی شخصیتا اصلا شبیه نیستن!!(فقط رنگ موهاشون یکیه!!! ) اگه میخاستین دانلود کنین از سایت خودش بگیرین و بعد کرکشو جدا دانلود کنین! حجمشم 500 میگه فک کنم!(فلفل نبین چه ریزه...) http://taleworlds.com/ واسه مودشم که تو سایت نکسوس مود گیر میاد! البته 2 3 ماه پیش حذفش کرده بودن!(احتمالا باگی چیزی داشته!آخه نسخه بتا بود!!) نمی دونم الان دوباره گذاشته باشنش یا نه! حجم این موده 1.5 گیگه!!!! ینی 3برابر حجم بازی!!
  3. Masood11

وستروس توتال وار

میشه لینک دانلودشو بدی؟ من از این حجما دارم!! اون اولی که فقط لینک مود بود درسته؟
  4. Masood11

وستروس توتال وار

اینکه نسخه بازیش قدیمیه! واسه rome 2 نساختنش؟(البته تازه اومده)
  5. رلور که همون طور که قبلنم گفتم قدرت راهبینش دلیل بر قدرتمند بودنش نمیشه!! الان یه جادوگری که دینی نداشته باشه هم میتونه کارای اونا رو انجام بده! این کارا همش برمی گرده به اژدهاها!! فقط تو مذهب رلور روشای جادویی رو یادشون دادن!! که البته خودشونم نمی دونستن که اینا جادو کرده!!! در واقع کار یه خدا راهنمایی کردنه نه اینکه زمین و زمانو بهم بزنه تا راهو واسه راهباش باز کنه!! نظر من صددرصد رو خدایان باستانیه! الان که آریا از درختای نیایش دوره کی ازش محافظت میکنه!؟ هفت!!!!؟ در مورد بقیشونم نظر خاصی ندارم!
  6. میگم چرا تو صفحه استنیس داخل ویکی توصیف اونو که دنریس تو خانه ی نامیرایان دیده بود نیاورده!!؟ اونجا حتی بلند شدن اژدهای سنگی رو هم پیش بینی میکنه!!
  7. در اصل ضدحال اساسی بزنه! که اصلن ازش بعید نیست!
  8. می خاستم یه چیز دیگه بگم ولی اون موقع به ذهنم نرسید!! میشه یه جورایی پر رو بودنم حسابش کرد! کلن منظورم این بود که مث ادارد نبودن که در جا سرخ شن!!!! به نظر من شاهی خوبی که خودش رو لایق اون مقامش ندونه!! (مث استنیس!) چون که اونجوری بهتر کار میکنه! یا لااقل جنبه شو داشته باشه که حکومت خوبی داشته باشه! و به حرف مشاورهاشم گوش بده! ایریسم که گفتن از اول با تایوین بد بود! اصلا واسه اینکه بگه خودش حکمرانی میکنه نه تایوین، رفت داسکندیل!
  9. برندون و لیانا خون گرگ داشتن! ینی خون گرمتر بودن! پس با ند تفاوتای زیادی داشتن! و خیلیم ازش بعید نیست! البته همه ی اینا حدس و گمانه!
  10. با این شوالیه هایی که تو کتابه اگه بگن شوالیه نیستین که بهتون احترامم گذاشتن!
  11. فقط اونایی که خون گرگ ندارن! مث ند!
  12. اگه کتاب چهارو نخوندی اینو نخون!
  13. به افسردگی نمی گن دیوونگی که!!! خیلی با هم فرق میکنن! ایریس از اولم بدبین بود ولی بعد از اسیر شدنش بدتر شد! در کل اگه یه آدم لایقتر بعد از ایریس شاه میشد بهتر بود! استنییسم خوبه! یه کم سختگیر هست ولی پادشاه خوبی میشد!
  14. ولی از اولش زمینه شو داشت!