رفتن به مطلب

آدر بزرگ

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. آدر بزرگ

بحث های اپیزود چهارم از فصل چهارم، Oath Keeper

دوستان من واقعا تعجب می کنم که چرا اینقدر به این سریال خرده می گیرین خاطرات خون آشام هم کلا داستانش فرق داره با کتاباش ولی هر دوتاشون طرف دار دارند به نظرم بهتره موقعی که سریال رو می بینین ( مخصوصا اونایی که کتاب رو خوندن ) کلا داستان کتاب رو از ذهنتون بندازین بیرون چون هیچ وقت هیچ اقتباسی به طور کامل از روی کتاب نوشته نمیشه فرضا ارباب حلقه ها با اینکه بعضی جاها کاملا با داستان کتاب فرق می کرد یا حذفیات داشتن با این حال آخرش یه شاهکار در اومد شما وقتی این سریال یه فصلش تموم میشه و می مونین تو انتظار کلی له له می زنین و تشنه شروع شدنشین حتی شمارش معکوس هم می زنین ولی وقتی که شروع میشه فقط دارین فحش می دین یا خورد شدن اعصابتون رو نشون می دین والا آدم حیرون می مونه تو کار شما ها تو هر فروم فیلم یا سریالی که میرم واقعا دوستان از قسمت های شمال کیف می کنن مخصوصا قسمت های برن و شمال تر ( به قول خودشون ) و همینطور قسمت های دنریس ، چرا چون داستان فانتزیه و این قسمتها شباهت های بیشتری به داستان فانتزی دارند به نظر من هم کلا این اتفاقات سیاسی که تو کینگز لندینگ می افته همش کشکه و داستان واقعی همونیه که همش ملیساندر تکرار می کنه بین رلور و آدر مثل سریال لاست باشد که رستگار شویم
  2. آدر بزرگ

بحث های اپیزود چهارم از فصل چهارم، Oath Keeper

سلام دوستان من کاربر جدید هستم در مورد این فصل بگم که واقعا عالی بوده تا اینجا با توجه به اینکه از داستان با خبر هستم ولی خوب خلاصه نویسی کردن در مورد اون آدر باید بگم که من فک نمی کنم که آدر بوده باشه چون تو ویکی پدیای مربوط به این قسمت تو خلاصه داستان نوشته بود که این وایت واکر بچه کرستر رو برای قربانی کردن میده به یه وایت واکر دیگه در واقع حرفی از آدر به میون نیومده ولی اینطور که پیداست حتما در فصل ها و قسمت های آینده یه سفر به آشای هم میریم و رلور رو ملاقات می کنیم :دی!