رفتن به مطلب

Prince Erfan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

3
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Prince Erfan

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

@ ریگار توی این ویدیو که گذاشتی ( بلنده ) اولش یه جمع 4 نفره هستن که دارن نگاه میکنن اون یارو که تیشرت قرمز پوشیده فکر کنم سکته زده که هیچ تکونی نمیخوره !
  2. Prince Erfan

بعد گذشت 15 ساعت هنوز نمیتون صحنه مرگ اوبراین رو فراموش کنم انصافا خشونتش خیلی زیاد بود یعنی امیدوارم خدایان جدید و قدیم به مردم شمال رحم کنن و رمزی قبل از پدر کثیفش بمیره وگرنه همه رو پوست میکنه ! ببینم مگه چیزی از وینترفل مونده که اینا داشتن میرفتن به طرفش ؟
  3. Prince Erfan

من خیلی وقته این سایتو دنبال میکنم ولی هیچوقت ثبت نام نکرده بودم تا الان البته ! میخواستم بگم از مارتین متنفرم ولی ... باید بگم عاشقشم ! الان ساعت 12 شبه و من تازه دیدن اپیزود 8 رو تموم کردم و تمام بدنم میلرزه و همه هم خوابن نمیتونم هیچ غلطی بکنم ! وای صحنه مرگ اوبراین وحشتانک بود میدونستم یه چیزیش میشه ولی نه اینطوری طبق چیزی که فهمیدم این تازه شروع داستان دورنه من صحنه عروسی خونین رو بارها و بارها دیدم ولی عمرا اینو دیگه نمیتونم نگاه کنم. شبیه فیلمهای اره شده بود ! یکی نیست به این اوبراین بگه آخه .....تو خودت ناسلامتی از سرزمین مارهایی مثلا خودت افعی هستی تا حالا نشنیدی میگن باید اول به سر مار ضریه بزنی ؟ وایسادی حول کوه نیمه جوون دور افتخار میزنی ؟! ولی انصافا عالی بود این قسمت جز بهترین اپیزودهای این فصل بود انصافا بعضیها الکی گیر میدن به دنریس و دق و دلیشون رو سر اون بدبخت خالی میکنن ! من خودم زیاد ازش خوشم نمیاد ولی دیگه اینقدر هم نمیکوبمش ! خداییش به خندیدن های آریا هم گیر ندین بینظیر بود انصافا ! زوج آریا تازی جز باحالترین زوجهای سریالن ! بعد یه سوالی مگه کوه هم بعش نمرد ؟ پس چرا تیریون به اعدام محکوم شد ؟ هنوزم دارم میلرزم ! راستی من هرچی فکر کردم به منظور تیریون از اون حرف هاش پی نبردم منظورش از جریان سوسکها چی بود ؟ یه چیزم یادم رفت بگم : سانسا واقعا با اون لباس سیاه ( لباس محلی همونجا بود فکر کنم ) برازنده شده بود ! کم کم داره ازش خوشم میاد !