رفتن به مطلب

جدول امتیازات

1. Momomo

Momomo

اعضا

7

• تعداد ارسال ها

161

2. farshidmassumiyan

6

• تعداد ارسال ها

69

3. وایت ولف

5

• تعداد ارسال ها

176

4. sadrakhan

sadrakhan

اعضا

4

• تعداد ارسال ها

258

ارسال های محبوب

Showing most liked content on 04/23/19 در همه بخش ها

1. 3 پسند
    پرچم دایرولف استارک هاست ولی همه استارکها جنازشون مشخصه اینو از نت یافتم
  2. 3 پسند
    اره..دمت گرم عکسا خیلی عالی بود بزرگنماییشون.. یه چیز ب ذهنم رسید خواهر ثیون گریجوی رو که رفت ب جزیره رو نمیبینم..نکنه اون تئوری درست باشه ک همه میمیرن و اونا ک رفتن ب جزیره نسل بقیه ی انسان ها رو دوباره تشکیل میدن و اینا..همونطور ک خودت میگفتی..
  3. 3 پسند
    آفرین این پوستر از طرف شبکه اچ بی او بنام game-of-thrones-aftermath نامگذاری شده . یعنی پوستری که نشاندهنده اتفاقات بعد از پایان داستانه سرسی کنار نایت کینگ افتاده .. همه نفرات داخل این پوستر چشماشون بسته است یعنی مرده اند اون فرد کنار دنریس هم یکی دیگه از نفرات هست که چهره اش رو توی پوستر نمیتونیم ببینیم اگر کسی از بچه ها شخصیتهای اصلی رو از این پوستر بتونه کامل جدا کنه معلوم میشه که آیا کسی باقی میمونه یا نه گندری هم کنار میلساندر افتاده. شایدم جیمی باشه سعی میکنم تصاویر رو بزرگ کنم و از همه قسمتهای پوستر عکس با وضوح بالا بگذارم
  4. 2 پسند
    دانکن به خاطر جنی نمی میره بلکه تو تراژدی سامرهال جزو تارگرینهایی بوده که کشته میشه. برای منم جالب بود که چرا باید آهنگ جنی از اولداستون اینجا پخش بشه؟ تنها چیزی که به ذهنم رسید اتفاقی بود که تو سامرهال افتاد. تارگرینهایی که می خواستن اژدهاها رو به زندگی برگردونن با آتش وحشی سوختن و از بین رفتن و در اون بین نوزادی متولد شد که مسبب همه این اتفاقات بود و البته تا مدتی هم فکر میکرد شاهزاده وعده داه شده است، ریگار تارگرین!
  5. 2 پسند
    به نظر من جورج ار ار مارتین در طول ۷ فصل گذشته تلاش می‌کرد افراد رو به هم ربط بده تا ما منتظر برخوردشون با همدیگه در پایان داستان باشیم ... یکی از جذابیت های فصل ۸ تا الان روبرو شدن افراد برای اولین بار یا دیدار دوباره‌ بعد از مدت ها بوده. در اپیزود اول شاهد دیدار آریا و گندری بودیم که من دوستش داشتم دیدار هاوند و آریا چنگی به دل نزد دیدار سم و جان و برملا شدن واقعیت هم اونجور که انتظار داشتیم پیش نرفت اما تو این ایپزود دیدار های شخصیت های اصلی جذابیت بیشتری داشتن در ابتدای اپیزود دیدار دنریس و جیمی که واقعا زیبا بود؛ هم هر دو بازیگر عالی بودن هم دیالوگ ها کاملا مناسب بود. دیدار برین و جیمی و به زبون آوردن اتفاقاتی که جیمی باعثشون شده و هر کس هر چقدر هم از جیمی متنفر باشه نمیتونه نادیده بگیرتشون ... بالاخره صحبت مفصلی بین سانسا و دنریس اتفاق افتاد که به نظر من هممون منتظرش بودیم ... حالا این که خیلی مهربون تموم نشد عیبی نداره ... دیدار تیان و سانسا که من خودم از فصل ۷ منتظرش بودم واقعا احساسی و به جا بود. و در پایان من واقعا منتظر دیدار دوباره تورموند و برین بودم ... (فکر کنم همه بودن ?) امیدوارم تو اپیزود های بعدی میلساندرا هم به جمعشون اضافه بشه ... یکی دیگه از نکات مثبت اپیزود دوم به نظر من اعتراف یکی از شخصیت ها به این واقعیت بود که از ابتدای سریال تا الان اونقدر شخصیت های سفید و سیاه تبدیل به خاکستری شدن که ما تصورش رو هم نمی‌کردیم ... آدم هایی که با هم دشمن بودن الان در کنار هم شراب می‌خورن و صحبت می‌کنن ... آدم هایی که فکرشو هم نمی‌کردیم الان در وینترفل نشستن و دارن برای مردن در کنار هم آماده می‌شن ... ولی مسئله ای که واسه من هنوووووووز روشن نشده همچنان به قوت خودش باقیه : پادریک توی فصل ۳ با اون سه تا زن چیکار کرد که ازش پول نگرفتن ???
  6. 2 پسند
    سلام. اولین پستیه که میذارم. میخوام یکم از افکارم بنویسم، اگه جایی درباره اتفاقات و اسامی اشتباه میکنم خوشحال میشم بگین تا اصلاح کنم. سعی میکنم درباره سریال صحبت کنم و مطالب کتابو زیاد قاطی نکنم چون راه کتاب و سریال جدا شده. چندتا از شخصیتا تا اینجا، از داستان خارج شدن و ممکنه برگردن داریو ناهاریس که ممکنه قاطیِ گلدن کمپانی یا تکی، خودشو به وستروس برسونه و تاثیری توی ماجرا بذاره جاکن هگار که فیس لسه و هر لحظه می تونه وارد بشه رابین ارن که نفر اول خاندان ارنه و هنوز خبر نداره لرد محافظ اری یعنی بیلیش اعدام شده ملیساندرا که گفت من یه ماموریت دارم و برمیگردم و توی وستروس کشته میشم ادمیور تالی بعد از تسلیم قلعه خانوادگیش به جیمی، گم شد الیریو موپاتیس که خیلی وقته نیست ولی کسیه که از قدیم همدست وریس بوده و بهش می پردازیم چندتا از شخصیت ها مرگشون دیده نشده و ممکنه نمرده باشن: سیریو فورل، استنیس باراتیون، بلک فیش ممکنه بگین ما لیست بازیگرارو دیدیم و بعضی از بازیگرای اینا توش نبودن. مگه غیر از اینه که واسه لو نرفتن سریال، چندتا پایان براش ساختن تا کسی نفهمه تهش چی میشه؟ با همین استدلال میتونن اسم بازیگرای خاصی رو اعلام نکنن و وقتی وارد ماجرا شد به تیتراژ اضافه کنن! همچنین یه سری از شخصیتا توی فصل هشت حضور دارن و هنوز کار خاصی نکردن. تاثیر اینارو به زودی خواهیم دید. لرد وریس (فقط نگاه کرد و گوش داد) لیدی کاراستارک (فقط حضور داشت) بریک دانداریون (کشف جنازه امبر و همراهی تورموند کار خاصی حساب نمیشه از نظر من، چون اد هم اونجا بوده و میتونستن وقتو تلف نکنن و مستقیم بیان وینترفل) میساندی (فقط یه بوس میده و یه سری نگاه تحقیر آمیزو تحمل میکنه) گوست کونو (فقط خبر غذا نخوردن اژدها رو میده) کایبرن حالا چندتا تئوری کلی داریم یک - وریس تارگرینه و از شاخه بلک فایره. از اون طرف گلدن کمپانی توسط بلک فایرا تاسیس شدن و قسم خوردن که بلک فایرارو به تخت پادشاهی برسونن. (واسه بلک فایر بودن وریس یه سری استدلال دارم که اگه لازم بود توی پستای بعدی توضیح میدم.) وریس تا الان کار خاصی توی فصل هشت نکرده ولی مسلما نقش کلیدی ای داره. و پتانسیل اینو داره که با حمایت گلدن کمپانی روی تخت پادشاهی بشینه و یا چون به پشت پرده بودن علاقه داره، کسیو که بهش تسلط داره روی تخت بشونه. درسته که ملیساندرا پیش بینی کرده بود وریس میمیره ولی پیش بینی قبلیش درباره استنیس که تا الان درست نبوده و امکان اشتباه کردنش وجود داره. مگر اینکه استنیس زنده مونده باشه و به عنوان شاهزاده وعده داده شده برگرده. از اون طرف با توجه به آب زیرکاه بودن و زیرک بودن وریس، این امکان هست که شخصیت جدیدی وارد سریال بشه. با توجه به تست های بازیگری ایی که قبل از ساخت فصل هشت گرفته شده، میتونه یه تارگرین باشه. اون تارگرین کیه؟ پسر ریگار و زن اولش یعنی مارتل، که وریس دزدیدتش و جاشو با یه بچه دیگه عوض کرده. کوه یه بچه معمولی رو کشته و پسر ریگار که میشه برادر بزرگتر جان اسنو، توسط وریس به الیریو موپاتیس سپرده شده تا جدا از دنیریس و داداشش توی اسوس بزرگ بشه و سر بزنگاه برمیگرده وستروس. دو - برن همون نایت کینگه. که دربارش زیاد صحبت شده و توضیح نمی خواد. سه - آریا صورت بیلیش رو ماسک میکنه و بعد از اپیزود سه که زنده مونده خودشو جای بیلیش جا میزنه و به اری یا کینگز لندینگ میره. ولی تصوری از اینکه چیکار میتونه بکنه رو ندارم. به جز قتل سرسی! چندتا واقعه که توی اپیزود سه ممکنه اتفاق بیفته وقتی جان خدمتکار مورمونت توی کسل بلک بود یه جنازه توی کسل بلک داشتن که شب زنده میشه و جان اسنو مورمونتو نجات میده. نایت کینگ هنوز به وحشیا نرسیده بوده ولی جنازه توی کسل بلک بیدار میشه و حمله میکنه. پس این احتمال هم هست که اجساد توی سرداب بیدار شن با اینکه از نایت کینگ فاصله دارن. خود نایت کینگ توی صحنه ای که از آرایش نظامی وایت واکرا دیدیم نبود و فقط آدرها بودن. ممکنه نایت کینگ با اژدهاش از جنوب حمله کنه. یا حتی ممکنه نایت کینگ بره به کینگز لندینگ تا چند میلیون نفر به ارتشش اضافه کنه. با توجه به شناختی که از بنیوف و مارتین پیدا کردیم خیلی مسخرس اگه نایت کینگ توی وینترفل متوقف بشه. چون هشت فصله که درباره شب طولانی و قدرت نایت کینگ میگن. به این راحتی شکست نمیخوره. احتمال زیاد شمال رو فتح میکنه و بازمانده ها فرار میکنن سمت جنوب و مخصوصا کینگز لندینگ. چندتا عکس پاپاراتزی در اومده که جان و سرسی پشت دیوار قلعه دارن صحبت میکنن. پس امکان داره جان دوباره برگرده پیش سرسی واسه کمک. چند نفرو پیش بینی میکنم توی اپیزود سه بمیرن برین از تارث و تورموند (سریال دیالوگای بیهوده نداره، سر میز مشاوره و استراتژی، تورموند به برین نگاه کرد و گفت عوضش باهم میمیریم. توی شب نشینی برین هم گفت عوضش باهم میمیریم. این دوتا قراره عاشقانه بمیرن). اد با توجه به دیالوگی که داشت و بالای دیوار به جان و سم گفت هرکی آخر زنده موند جسد بقیمونو بسوزونه، توی اپیزود سه میمیره. برخلاف نظر برخی دوستان معتقدم جیمی توی اپیزود سه نمیمیره چون یکی از گزینه های آزور آهایه. مخصوصا اگه شمشیرشو توی قلب سرسی فرو کنه هم پیشبینی درباره آزورآهای محقق میشه هم پیش بینی مگی قورباغه درباره سرسی. ضمنا برن استارک توی اپیزود دو به جیمی گفت اگه میکشتنت چجوری میخواستی به ما کمک کنی. پس نقش مهمتری در انتظارشه و قرار نیست بمیره. با وداعی که از گری ورم دیدیم قراره بمیره. خیلیا میگن جوراه مورمونت میمیره ولی اولا جوراه کسیه که از بیماری سنگی جون سالم به در برده و این قضیه هم ترازِ زنده شدنِ جان و بریک هست و ارزشمنده. شمشیر والریایی سموئلو داره و از قبل میدونیم که عاشق دنیریسه. پس حتی جوراه مورمونت هم میتونه با کشتن دنیریس که عاشقشه آزور آهای باشه. (درباره احتمال کشته شدن دنیریس توسط جان و آزورآهای بودنِ جان، نیازی نیست بنویسم، همه دارن دربارش فکر میکنن). با توجه به دیالوگی که جوراه با لیانا مورمونت داشت و گفت "تو آینده و وارث مورمونتی و نباید بجنگی" احتمال میدم لیانا مورمونت میمیره و جوراه بزرگ خاندان میشه. با اینکه آتیشِ شمشیرِ بریک دانداریون ساختگیه ولی هفت بار توسط لرد آف لایت به زندگی برگشته و یکی از گزینه های آزورآهایه. بعید میدونم سازنده های سریال، بریک رو توی اپیزود سه بکشن و به این راحتی گزینه های مهمو حذف کنن و واسه طرفدارا قابل پیشبینی تر بشن. سر داووس سی ورث و گیلی حضور خیلی کمرنگی داشتن و فقط روحیه میدادن. هنوز نقششون توی داستان فصل هشت در نیومده و نمیمیرن. احتمال میدم توی آخرین اپیزود بفهمیم کل ماجرارو از زبون سموئل تارلی میشنیدیم که داره روایت میکنه. اگه سموئل بمیره کی تاریخ وستروس و حمله ی نایت کینگو بنویسه؟ آریا از بی چهره بودنش و سلاح جدیدش مقابل نایت کینگ استفاده نکرده و نمیمیره. سانسا مغز متفکر شده و در حال حاضر با توجه به پیش بینی کردنِ کارِ سرسی، حتی از تیریون هم عاقل تر به نظر میاد. سانسا به دنیریس گفت مردا وقتی عاشقِ زن بشن گول میخورن. دنیریس جواب داد اونی که گول خورده منم ولی از چهره ی سانسا و پوزخندش این برداشتو میکنم که هنوز به حرف خودش معتقده و قانع نشده و سانسا باید مشاور جان باشه. جان به حضورِ سانسا برای راهنمایی و کمک فکری نیاز داره. مخصوصا الان که دنیریس (همونطور که پیش بینی می شد) حرف جان درباره تارگرین بودنش رو باور نمیکنه چون مدرکی به جز شهادت برن و سم نداره. نهایتا جان میتونه بره تو آتیش و بگه من تارگرینم! (قضیه ضد آتیش بودنِ جان توی کتاب کنسله، چون توی کتاب دستِ جان میسوزه ولی توی سریال، جان تاحالا نسوخته) پس سانسا فعلا زنده خواهد بود. پیش بینی نهاییم خیلیا میگن سرسی به زودی میمیره، اگه آریا یا جیمی تا اپیزود چهار نکشنش، پیش بینی من اینه که سرسی برنده ی آخر بازیه. چیزی که توی داستانای مارتین میدونیم اینه که آرامش و خوشی هیچوقت طول نمیکشه و ظلم پایداره و الان سرسی نماد ظلمه. (حتی دنیریس هم که با شعار صلح و دوستی با مردم شروع کرد، الان فقط به فکر تاج و تخته و لحظه به لحظه داره ظالم تر میشه. دنیریس قلب مهربونی داره ولی تا وقتی مهربونه که چیزی مانعِ رسیدن به تاج و تختش نشه.) بعید نیست که سرسی در آخر قدرتِ کلِ هفت پادشاهی رو به دست بگیره. شاید بگین مارتین داستان فصل هشتو ننوشته که بهش ارجاع میدم، ولی خود دیوید بنیوف توی مصاحبش گفت بر اساس طرح پایانیِ مارتین سریالو تموم کردن. از اون طرف حضور گلدن کمپانی، سلاح اژدها کُشِ کایبرن و منابع عظیم وایلدفایر و اطلاعش از اینکه سه آیتمِ فولاد والریایی، شیشه اژدها و آتیش، مرده هارو میکشه خودش میتونه کفه ترازو رو به سمت سرسی سنگین کنه. یادمون نره یه کیمیاگری به اسم کایبرن کنار سرسی هست که وقتی دست مُرده رو برداشته و با علاقه نگاه کرده و کوه رو به اون موجود تبدیل کرده و پادزهر سَمِ مخصوصِ زنم! (زن اوبرین مارتل) رو ساخته، میتونه فرمول ساخت فولاد والریایی یا یه سلاح چهارمی که مُرده ها و یا حتی وایت ها رو بکشه رو هم کشف یا اختراع کنه. وایلدفایر آتیش معمولی نیست و حتی ممکنه همین وایلدفایر بتونه آدر هارو که با آتیش معمولی نمیمیرن، بکشه!
  7. 1 پسند
    خوب اگر بر اساس این پوستر باشه خود نایت کینگ چرا باید بمیره، احتمالا فقط یه پوستر برای جلب کردن و سرگرمی دادن به طرفدارها هست
  8. 1 پسند
    MRD010 عزیز.. همونطور که Momomo عزیز اشاره کرد هدف هممون اینه که سعی کنیم احتمالات پایان داستان و سرنوشت نفرات رو حدس بزنیم. گفته شما هم ممکنه درست باشه هر چند که من اعتقاد دارم اچ بی او، هیچ تریلر و هیچ پوستری رو بدون منظور و معنای پشتش منتشر نمیکنه.. تا به حال که اینطور بوده و توجه کرده باشی تیم وستروس هم از تریلر ها خیلی موارد رو تحلیل کردند که واقعا عالی بود. این سریال آنقدر جذابه که شاید با این مطالب و این نوشته ها بشه کمی کندی گذشت زمان تا شروع قسمت سوم رو کم کرد. بازم ممنونم از نظرت
  9. 1 پسند
    ما نگفتیم قطعا اینجوری اتفاق میوفته گفتیم احتماله.. و احتمالات هم ک خیلی زیادن..
  10. 1 پسند
    سازنده ها خودشون مرگ استنیس رو تایید کردن . بلک فیش رو هم فکر کنم تایید کرده بودن . انصافا چطوری فکر میکنید کاراکترهایی که اصلیتشون براساس کتاب بوده و چند فصل قبل تو سریال غیبشون زده احتمال بازگشت دارن ؟ تنها کسی که شاید برگرده ایلین پین هست که اونم نصف کاره ول شد ولی بازیگرش بیماریش خوب شده و اماده بازی هست . این صرفا فقط یک پوستر واسه هایپ کردنه hbo امسال برای فصل 8 اینقدر محافظه کاری کرده که چیزی از داستان لو نره . اونوقت فکر کردی میاد تو پوستر کسایی که میمیرن رو لو بده؟
  11. 1 پسند
    بچه ها سعی کردم تا اونجا که میشه تصاویر واضح رو تهیه کنم . متاسفانه سم هم جزو کسانی هست که میمیره دو تا پرچم هم معلومه که ازش باید بتونیم خاندانش رو شناسایی کنیم و یکی هم هست که باید از شمشیر نیزه اون شناسایی بشه امیدوارم که با توجه به این تصاویر که Momomo عزیز ما رو به دقت دوباره بهش راهنمایی کرد خیی از سوالهامون در خصوص سرنوشت نفرات برامون معلوم بشه. حجم پوستر اصلی به دلیل رزولیشن خیلی بالابیشتر از محدودیت سایت هست وگرنه خود فایل اصلی رو براتون آپلود میکردم
  12. 1 پسند
    پیش‌بینی من اینه که نایت کینگ درسته به دنبال برن هست ولی اون یه موجود بی عقل نیست که فقط مستقیم به سمت برن بره و توی دام جان اسنو و دنریس بیوفته، به نظر میاد که نایت کینگ اصلا طبق پیش‌بینی اونا حرکت نخواهد کرد و در عوض با اژدهایش در حال حرکت به سمت کینگز لندینگه تا از اون سمت هم لشکری از مردگان بسازه و وایت واکرها رو با تعدادی از مردگان به وینترفل فرستاده تا از هر دو طرف به دشمنانش حمله کنه، اگر دقت کنید در آخرین صحنه این قسمت جایی که تصویر وایت واکرها رو نمایش می‌ده برعکس همیشه که نایت کینگ جلوی همه می‌ایستاد هرچه منتظر موندیم تصویری از نایت کینگ ندیدیم و در نظر بگیرید که شاه شب الان یه اژدها داره پس احتمالا اگر حضور داشت حداقل صدای اژدها رو می‌شنیدیم. نکته بعدی در تایید تئوری اینه که قسمت سوم از فصل هشت یعنی قسمت بعدی طولانی‌ترین جنگ تاریخ تلویزیون قرار اتفاق بیفته و انتظار نداریم که این جنگ طولانی که شاید حدود یک ساعت و نیم طول بکشه همش در جایی به کوچیکی وینترفل اتفاق بیفته و با در نظر گرفتن این که این جنگ 3 تا اژدها چندین هزار نفر آدم و چند صد هزار نفر لشکر مردگان رو داره بعید به نظر می‌رسه که کل جنگ در وینترفل باشه! یک نکته دیگه که الان به ذهنم رسید شخضیت ازور اهای هستش و تمام حدس و گمان ها پیرامون جان- دنریس , جیمی - سرسی هست! اما مگر ازور اهای نباید شمشیر بسازه که ..... باشه !؟ پس ازوراهای ما باید یه جورایی اهنگری بلد باشه فکر کنم که با این نظریه حدسم گندری هستش!!! حالا دوستان باز هم میتونن نظراتشون رو بدن نکته بعدی که احتمال زنده موندن اگان پسر الیا و ریگا هست که من چندجا خوندم که اگان به دست واریس فراری داده شده و زمانی که توسط مونت به الیا تجاوز میشه و بچه هاشو میکشن در اصل جای اگان رو با پسر یه کسی عوض میکنن.... شاید شاهزاده وعده داده شده اون باشه
  13. 1 پسند
    فک میکنم مارتین و اچ بی او در مورد تاخیر انتشار دو کتاب آخر دستشون تو ی کاسه است الان کسی نمیدونه آخر سریال قراره چجوری تموم بشه از این جهت هیجان و شور و شوق فن ها چندین برابر شده و اچ بی او هم از قبل این داره پول پارو میکنه وگرنه به نظرم مارتین میتونست کتاب رو به موقع تموم کنه
  14. 1 پسند
    خب همه نظرات را خواندم و هيچكدوم از دوستان به يه احتمال اشاره نكرده بود. لابد چون احتماليه كه خيلى مسخره به نظر ميرسه! گفتگوى سم و جان و اد::: سم ميگه انگار همه يادشون رفته كه نخستين كسى كه يه وات واكر را كشت من بودم. من ثن‌ها را كشتم (اد: يك ثن را كشتى). من از مشت انسانهاى نخستين جان به در بردم و تعداد قابل ملاحظه‌اى كتاب هم از كتابخانه سيتادل دزديدم (الان اين قسمت آخر حرفهاش يعنى دزديدن كتابها را همه ميگذارند به حساب طنز كلامى درست شبيه آنچه در اپيزود قبلى ديديم). حضور گيلى در وينترفل چه هدفى داره؟ فقط اين كه تا آخر جنگ همراه سم بمونه؟ خلاصه، درباره اين كه چه كسانى ممكنه آزور آهاى و نيسا نيسا باشند انواع و اقسام احتمالات مطرح شده جز يك مورد! اد: سم قاتل وايت واكرها و سم عاشق بانوان. چه نشانى بهتر از اين براى اين كه بفهميم دنيا در آستانه پايان قرار داره؟
  15. 1 پسند
    بنظرم دیگه مارتین از این اشتباه ها نمیکنه که فیلمنامه یه سریال تلوزیونی حتی اگر بر اساس ایده های اون باشه بخواد قبل از پایان دلخواهش به داستان خاتمه بده خداروشکر که مجموعه استورم لایت ( که واقعا جلد اولش یعنی طریق شاهان نفس گیره ) تا حالا سریال نشده.
  16. 1 پسند
    صحنه دیالوگ بین اون دختربچه صورت سوخته و سر داووس منو یاد پرنس شیرن انداخت من که تا حالا از فصل 8 راضی بودم ولی مطمئنم ی سری ابهامات باقی میزارن تا بشه ازش اسپین اف دراورد در کل به نظرم کار بزرگی انجام دادن و فصل به فصل سخت تر شده کارشون . کمترین مسائل مثل لو نرفتن فیلمنامه هم تبدیل به چلنج شده بود.
  17. 1 پسند
    دنی چرا از تیریون خاست بره تو سردابه کنار زنها دیگه چقد خفت و باید تحمل کنه قهرمان داستان بازی تاج و تخت! بابا یه حرکتی بزن لعنتی
  18. 1 پسند
    انتظار چی‌داشتی از فصل آخر؟ همه قسمتا درگیری و نبرد؟ اون چیزی که همه منتظرش بودیم تقریبا قسمت سوم اتفاق میفته ولی دو‌قسمت قبلش بخوبی پیش زمینه ی این قسمت بودن...نمیشه که همینجوری یهو برن همه چیزو تموم کنن!!
  19. 1 پسند
    خب نظرات دوستان رو‌میبینم که اکثرا انقدر دقیق سریالو‌دنبال میکنین خوشحال میشه آدم که حس شدید و نداشتن صبر واسه دیدن هر اپیزود بین همه طرفدارا مشترکه.. - تا جایی که من یادم میاد اولین باری بود که کل قسمت ، اتفاقات در وینترفل رو دنبال میکرد .. چیزی که توی فصلای قبل اصلا نمیتونست رخ بده شایدم باشه من یادم نیست...اما یهو‌ از یه سر دنیا میرفت جایی دیگه و داستان تیکه تیکه میشد تا اینکه به این اپیزود رسیدیم و‌ همه با هم در مقابل شاه شب قرار گرفتن و در شب قبل نبرد دورهمی شخصیت های تاثیرگذار یه پلان خیلی جالب رو ساخته بود... میشد گفت کاملا این قسمت نقش آرامش قبل طوفان رو‌داشت.. همه آماده نبرد میشن و تقریبا همه آماده مردن!! کم کم باید از شخصیتای مورد علاقمون خدافظی کنیم، که امیدوارم اریا زنده بمونه به هر نحوی که شده تقریبا تنها شخصیتیه که اعصاب کسیو‌ خورد نکرده .. برن هر روز مرموز تر میشه و معلوم شد توی روند جنگ در قسمت بعدی نقش اساسی داره. واکر ها همیشه کارای غیر قابل پیش بینی میکنن و یه قدم جلو تر از انسان ها هستن، حدس میزنم توی شروع جنگ ، تلفات زیادی به بار میارن... واسه یه قسمت یک ساعت و بیست دقیقه ای آماده میشیم در هفته بعد که احتمال میدم بالاترین امتیاز این سریال رو اپیزود سوم مال خودش میکنه. چی میخواد بشه قسمت های بعدی؟؟؟ امیدوارم داستان رو بخوبی به پایان برسونن و اتفاقای شخخمی اتفاق نیفته!!!! و بیننده ارضا بشه و لذت ببره از پایان سریال... یه چیزی مثل برکینگ بد که پایان خفنی داشت!!!
  20. 1 پسند
    چیزی که بیشتر از همه عجیب بود اینکه آلیس کاراستارک توی شورای جنگ بود با اینکه قبلا فقط یه بار دیده بودیمش اونم وقتی که سانسا میخواست قلعه و زمین هاشون رو بگیره اما جان مخالفت کرد.. اگه واقعا فن گات باشی میدونی که هیچ چیزی الکی جلوی دوربین نمیره توی این سریال..! چه خوابی دیدن براش؟ مرگی دردناک تر از آمبر کوچولو؟؟ =)))
  21. 1 پسند
    اول از همه به نظرم این قسمت در مقایسه با تمام قسمتِ 2های هفت فصل گذشته یه سر و گردن بالاتر بود حتی از قسمتی که جافری میمیره...!! تقریبا با ارفاق با اپیزود Home که مال فصل 6 بود برابری میکرد. ؛)) در مورد جزییات این قسمت چیزی نمینویسم چون هنوز باید چند بار دیگه نگاش کرد تا به خودمون حق نقد کردنش رو بدیم اما!!! هیشکدومتون حواستون بود ارتش مردگان جز اون سوارها و ارتششون از یه جای دیگم به نیروهای وینترفل حمله میکنند؟؟ توی تریلر قسمت سوم دنی به جان میگه !The dead are already here! که مشخصا با توجه به تریلرها و جنگیدن آریا استارک توی سرداب وینترفل مطمئناً راه ورود به سرداب میدونستن و ازونجا دارن حمله میکنن به وینترفل یا اینکه نایت کینگ اجساد زیر سرداب رو زنده کرده و اونا حمله میکنند به زنده ها (جوری که آریا داشت از توی راهروهای سرداب فرار میکرد) همینظور اگه یادتون باشه جای دیگه ای از تریلر که آریا داره با نیزه‌اش تو سرداب میجنگه و جیمی هم رو دیوارهای وینترفل در حال مبارزه است... این ثابت میکنه وایت‌واکرها تونستن وارد وینترفل بشن(بازم صدرصد نمیشه با اطمینان گفت) خلاصه ازین به بعد انتظار برای قسمت بعدی خیلی زجرآوره ÷(
  22. 1 پسند
    به نظر شما باید چجوری میساختن که مصنوعی نشه؟؟؟
  23. 1 پسند
    واقعا دنریس احمق از اولم ازش خوشم نمیومد امیدوارم هرچی زودتر حذف بشه به نظر میاد جایگاه سانسا مطمئن باشه و شاید حتی ملکه هفت قلمرو هم بشه! دنریس که یه احمق و‌ همین شب جنگ نیروهاش رو برنگردونه باز خیلیه? پادشاه شب از یه چیزی میترسه که میخواد همه چیز به فراموشی سپرده بشه، مرگ سر جیمی و برن گویا قطعی میاد امیدوارم دنریس هم هرچی زودتر با اژدها هاش? به درک واصل بشه? من حتی سرسی رو بهتر از این دنریس زبون نفهم میدونم. آخ فقط صحنه آخر که نایت کینگ اومد به به عاالی بود
  24. 1 پسند
    یه قسمت گیم او ترونزی کلاسیک . از اون قسمت ها که فصل های اولیه بیشتر میدیدیم . با اون موسیقی اخرش که با روح و روان بازی میکرد . فقط اگه میخواین یه فن واقعی گات رو پیدا کنین ببینید نظرشون در مورد این قسمت چی بوده . چیزی که من در مورد این قسمت حس کردم نوع کارگردانی بود که خیلی به کارگردانی پیترجکسون توی ارباب حلقه ها شبیه بود و این قسمت تا حدودی منو یاد نبرد هلمز دیپ انداخت . اون رسیدن سوارها قبل از ارتش نایت کینگ و شیپوری که توش نواخته شد و امادگی همه حتی بچه ها برای نبرد و بردن زن ها و بچه ها به پناهگاه و گفتگوها و دورهمی کاراکترها با هم انگار که شب اخرشونه و ... . خیلی عالی بود . قشنگ ارامش قبل طوفان رو به نمایش کشید . جدا از نمایش این ارامش قبل طوفان چند نکته دیگه داشت که در این راستا نبود و برای پیشبرد داستان بود . رابطه برن با نایت کینگ . چرا نایت کینگ بخواد بیاد سراغ برن . صرفا به خاطر همون دلایلی که سم گفت ؟ فکر نمیکنم . احتمالا دلیل بزرگتری پشت این قضیه است که ممکنه به تاثیر برن در گذشته ربط داشته باشه . دوم روابط دنریس با سانسا و جان و فهمیدنش از راز جان بود که نمیشه گفت چا تاثیری در ادامه داستان خواهد داشت . با توجه به اهنگ پایانی تیتراژ میشه هدف سازنده ها از این روابط رو حدس زد . من فکر میکنم دنریس بر خلاف جان حاضر نیست از تاج و تختش بگذره . اگه دقت کنید سریال هر چند قسمت میخواد بهمون یاداوری کنه که این همون دختر شاه دیوانه است .
  25. 1 پسند
    میدونی باید اول به این نکته بپردازیم که کشته شدن برن یا کلا قصد این کار چه نتایجی داشته و میتونسته داشته باشه . اولین نتیجه ایکه این کار میتونست داشته باشه اینه که خاندان لنیستر واستارک رو بیش از پیش به جون هم بندازه . سرسی خیلی عاقل تر از اینه که بخواد چنین نقشه ای بکشه و خاندان خودش رو درمقابل یکی از قویترین وبزرگترین خاندان ها قرار بده . به شخصه اعتقاد دارم اگه سرسی نقشه قتل برن رو میکشید ، این کار رو به وسیله کسی یا چیزی انجام میداد که کمترین توجه رو به خاندانش جلب کنه . به نظر خودم کسی این کار رو کرده که از ثابت بودن اوضاع راضی نبوده و میخواسته با یه تلنگر آغاز گر آشوبی بشه که میتونسته موقعیت اون شخص رو تغییر بده . وقتی از این دید به این قضیه نگاه میکنم ، اولین اسمی که به نظرم میاد لیتل فینگر هستش ، کسی که خواستار قدرته و سالها پیش از استارک ها ضربه خورده و میدونه که بهترین گزینه برای رویارویی با استارک ها لنیستر ها هستن! اما...