رفتن به مطلب

جدول امتیازات

ارسال های محبوب

Showing most liked content on 06/16/19 در همه بخش ها

1. 1 پسند
    با تاخیر طولانی(دیدن این Shit show دوره ریکاوری طولانی میخواست) نظرم رو میگم! اگر قرار باشه این اتفاقات در کتاب هم بیوفته مطمئنا با به هم پیوستگی و فراز و فرود و منطق هزار برابر بهتری انجام میشه! فصل آخر نشون داد دی اند دی فقط و فقط یه خط مستقیم کشیده بودن تا به سرنوشت شخصیت های اصلی که مارتین بهشون گفته بود برسن و در این راه با بیحوصلگی خودشون یکی از بهترین سریال های تلویزیونی رو تخریب کامل کردن! واقعا قابل باور نیست GOT اینجوری تموم شد و همون بهتر که فراموشش کنیم. مرثیه بخوانید برای بدترین پایان بندی تاریخ سینما و تلویزیون و خوش باشید... با تشکر!
  2. 1 پسند
    سرگذشت شاه کش ( جلد اول نام باد و جلد دوم ترس مرد فرزانه) خیلی کتاب خوبیه.اوایلش کشش چندانی نداره ولی از وقتی که کووت شروع میکنه به تعریف داستانش و اتفاقی که سرنوشت کووت رو تغییر میده میفته داستان جذاب میشه و از اون به بعد هی بهتر میشه.( یعنی اگر فقط به خوندن ۱۰۰ صفحه اول اکتفا کنید راضیتون نمی کنه ولی بعدش اونقدر خوب میشه که نمی تونید ازش دل بکنید من حدود ۶۰۰۰ صفحه کتاب رو تو ۴ روز خوندم. ( سه شب پشت سر هم نخوابیدم) ) نکته ای که در مورد این کتاب میشه گفت اینه که بهتره به زبان اصلی خونده بشه. چون در غیر این صورت نصف زیباییش رو از دست میده. در واقع این کتابیه که یه شاعر برامون نوشته و زیباییش در بازی با کلماته که توی ترجمه از بین میره. با این حال راز و رمزهای زیادی داره و شخصیت کووت که فوق العاده جذابه. سبکش اصلا شبیه به کتابهای مارتین نیست و اصلا سیاست و پیچیدگی نغمه رو نداره. ولی یه فانتزی حماسی به تمام معناست و شدیدا قهرمانانه که اگر دنبالش کنید عاشقش میشید. این کتاب خیلی بیشتر احساسات منو برانگیخته و زیاد اشکم رو در اورده. پیدا کردن جمله های قصار و توصیفات فوق العاده تو کتاب اصلا سخت نیست. واسه من که اینجوری بوده. الان اینقدری که منتظر the doors of stone هستم منتظر بادهای زمستان نیستم. اتفاقا می خواستم پیشنهاد بدم حالا که تا انتشار بادهای زمستان خیلی مونده یه بخشی از سایت رو به بحث و گفتگو و بررسی تئوریهای سایر فانتزی ها اختصاص بدین که سایت اینقدر سوت و کور نباشه.