رفتن به مطلب

جدول امتیازات

1. cancer

cancer

اعضا

10

• تعداد ارسال ها

85

2. V1ctarion

V1ctarion

اعضا

5

• تعداد ارسال ها

13

3. sandbaad

sandbaad

اعضا

3

• تعداد ارسال ها

4

4. Behnam

Behnam

اعضا

3

• تعداد ارسال ها

3

ارسال های محبوب

Showing most liked content on 04/28/20 در همه بخش ها

1. 1 پسند
    سانسا احتمالا ازین به بعد رنگین کمانی میشه مثل ملکه جزایر آهن... اما در مورد برن که فرمودید بهترین گزینه اس چون همه چیزو میدونه و قدرتمنده باید بگم که قدرت زیاد موجب سنگدلی و بی‌رحمی و توطئه چینی برای بقیه میشه شما تایوین لنیستر رو در نظر بگیرید چون اون همه قدرت داشت و دشمنانش رو نابود کرد باید پادشاه میشد در آخر؟؟ توی استوری‌لاین سریال کاش معلوم میشد ویلن اصلی داستان برن بوده تیریون هم که در آخر متوجه بشه چه اشتباهی مرتکب شده! و ترتیب برن رو واسه همیشه بده تا خودش بشه پادشاه چون هیچ سیاست‌مداری دلسوز تر و مهربون‌تر از تیریون نیست توی وستروس باهوش و زیرک هم که هست (این دو فصل آخر پت و مت شخصیتش رو نابود کردن وگرنه تو همین سریال شما برو فصل های اولیه رو ببین دوباره متوجه توانایی‌های تیریون میشی) این منطق مسخره نویسنده ها بود که گند زد به عاقبت تیریون تو قسمت آخر، خیلی مسخره از مقام دست ملکه که بعد از مرگ دنریس عملا جانشین‌اش میشد، تبدیلش کردن به یه زندانی که اول جان رو متقاعد کنه تا دنریس رو بکشه بعد برای نجات جون خودش و جان بیاد برن رو پادشاه کنه! من امیدوارم مارتین توی پایان بندی کتابش در آخر اگر جان رو لایق حکمرانی ندونست و سلسله تارگرین رو واسه همیشه نابود کرد حداقل تیریون رو پادشاه کنه تا بعد از تلخی فراوان حداقل یه کوچولو شیرینی‌ای هم داشته باشه این غصه ?
  2. 1 پسند
    واقعا چرا نمره ی صفر نذاشتید؟ باید همگی صفر میدادن چون خداوکیلی مثل این بود که مسخرمون کنند بهترین سریال دنیا به بدترین شکل ممکن تموم شد ای کاش اصلا فصل هشت رو نمیدیدم خیلی بهتر بود
  3. 1 پسند
    این که جان با مردم آزاد رفت فقط همون تیکه برام جذاب بود و شد کینگ مردم آزاد ❤ در کل فصل شیش اصلا انتظارات منو برآورده نکرد چرا تو اکثر فیلم. یه فلج نقش کلیدی داره واقعا چرا این قضیه مربوط به چی میشه چه داستانی پشتشه ؟
  4. 1 پسند
    چطوری میییییییییششششه یه شمالی شاه بشه وقتی شمال دیگه مستقل شده و خارجی حساب میشن ???? اینا ریدن به سریال و آب هم قطع کردن بقول یه دوستی?????
  5. 1 پسند
    ماله کش ها همیشه هستند دوست عزیز. کم کم خودشون رو نشون میدند و وظیفه ی مقدسشون رو که همانا ده دادن به گند زدن نویسنده هلست، انجام میدند.
  6. 1 پسند
    به نظرم گری ورم جوری بزرگ شده بود ک فقط دستور رو اجرا کنه یعنی همون برده. خودش نمیرفت کسی رو بکشه و البته نیروهای شمال در پایتخت بودن هنوز، کشتن جان همون جا جنگ به پا میکرد.
  7. 1 پسند
    ملت یه چیزایی میگن نویسنده ها و کارگردان ها هم بشنون ببینن شاخ درمیارن! آرمان طرف 10 صفحه مقاله روانشنانسی مینویسه راجع به دیوونه شدن دنریس ?
  8. 1 پسند
    عزیزمن نمیدونم جدی میگی یا شوخی ولی آرمان کدوم بود تمام مردم و سربازارو قتل عام کردن چرا باید به جان رحم کنه وقتی خودش فرمانده سپاه بوده هیچ تهدیدی هم دورش نبوده
  9. 1 پسند
    و در آخر هم هویت جان مخفی موند بین همون چند نفر. حتی سر داووس هم نفهمید پدر تارگرین، مادر استارک. همه پشم تبعید بشه شمال دیوار. جان رو میکشتن پایان خیلی بهتری بود تا اینکه اینجوری خون برتر و DNA ش به فاک بره. نغمه ای از آتش و یخ پشم
  10. 1 پسند
    من کلا از اینکه همه تیراد میگرفتند ناراحت بودم ولی خداییش باید در مورد اپیزود اخر بگم که دی اند دی ، شا.... ... خواستم فحش بدم دیدم ارزش فحش هم ندارند تف به جد و ابادتون با این ریدمان
  11. 1 پسند
    چون چون ذاتا يه برده س مرتيكه احمقِ بي جنم
  12. 1 پسند
    دوستان این سوالای عجیب غریب چیه میپرسید!!! دیوار ده ها کیلومتر طول داره و چندین قلعه، اون جای دیوار که نایت کینگ داغونش کرد قلعه ایست‌واچ کنار دریا بود در واقع شرقی ترین نقطه دیوار اما این جایی که جان اسنو رفت و از اول هم توش بود کسل بلک یا همون قلعه سیاه هستش که حدوداً مرکز دیوار میشه ?
  13. 1 پسند
    یه سوال چرا گفتن برن پادشاه نخستین انسان ها شمال که استقلال پیدا کرد بقیه اندل هستن?
  14. 1 پسند
    مگه دیوار نریخت پایین....پس این دیواره چی بود...دوتراکی ها چی شدن....چرا جان زنده شد پس وقتی قرار بود تبعید بشه....خداااااااا چرا اینطوری تموم شد چراااااا....حداقل اگه برن شاه شد...میکردینش نایت کینگ...ریدن بابا...اه
  15. 1 پسند
    در مورد داستان هم دقیقاً همون‌طور که حدس میزدم شد و اینا همه چیز طبق نقشه برن شکسته پیش رفت، دیالوگش مهر اثباتی بود بر همه چیز: فکر کردی من این همه راهو الکی اومدم؟ برن دنریس رو از سر راه برداشت جان که وارث حقیقی بود هم تبعید کرد و با سانسا هم به یه توافقی رسید که شمال مستقل بمونه! چرا شش قلمروی دیگه نخوان مستقل بشن؟؟ خیلی مسخره بود
  16. 1 پسند
    اون دوستی که از اول فصل 8 ماله به دست همینجوری داره گندهارو ماله میکشه کجاست؟ میگفت داستان نایت کینگ تموم نشده و این حرفا بیا بازم ماله بکش اگه روت میشه. -------------------------------------- پایان سریال شاید بد نبوده باشه. ولی خیلی سریع اتفاق افتاد. خیلی سریع. یارا گریجوی در عرض 5 دقیقه که از مرگ دنریس عصبانیه و میگه آهن زاده ها فراموش نمیکنن یهو رای به برن میده قشنگ با سرعت نور بردن جلو همه چیو! تنها صحنه خوب همون صحنه دروگون و آیرون ترون بود قشنگ دراورده بودن
  17. 1 پسند
    واقعا حق باهاته خیلی فیلم مزخرف بود منم خیلی حال کردم سر نوازش گوست
  18. 1 پسند
    التماس میکنم یکی جواب منو بده چرا نباید کرم خاکستری جان اسنو بکشه بخاطر ترور دنریس حداقل یک ماه وایسه تا بقیه بیان؟؟؟؟؟ منو کشت این سرگیجه
  19. 1 پسند
    افتضحاترین چیزی بود که میشد دید. درست مثل پایان سریال «لاست» احساس فریب خوردن و رها شدن داشتم.
  20. 1 پسند
    اه دوباره برگشت به دوران ظلم والا دنریس اگه زنده بود تک تکشون رو میکشت و سوال اینجاست چرا جان که وارث حقیقی تخت آهنین بود پادشاه نشد چرا برن پادشاه شد برن که گفته بود من زاغ 3 چشمم.... چرا واقعا اینجوری تموم شد☹️?نمیدونم چجوری اینهمه افتضاحو جمع جور کردن واقعا هضمش سخته:(
  21. 1 پسند
    واقعا چه پایان تلخی...حق دنریس این نبود تو ۷ فصل قهرمان باشه ، برده ها رو ازاد کنه..اون هدف هایی که داشت..اصن اون اهنگ هایی که رامین جوادی با تم اون ساخت..واقعا خیلی حیف شد که تو یه اپیزود خرابش کردن...حالم بهم خورد کاش هرگز این سریال رو نمیدم
  22. 1 پسند
  23. 1 پسند
    به نظرم یکی به مارتین بگه اگه پایان داستان توی کتابات همینه بیخیال شو برو یه داستان دیگه بنویس. بهترین صحنه هم جان و گوست بود.
  24. 1 پسند
    واقعاً حرفی ندارم، فقط اگر این پایان‌بندی خود مارتین بود کاش این تأخیرش توی عرضه کتاب‌ها از روی عمد بوده باشه تا ببینه واکنش‌ها چیه و یه پایان سزاوارتری بنویسه برای طرفدارایی که ده سال و حتی بعضاً بیشتر میشه که عاشق دنیای نغمه شدن و خط به خط، دیالوگ به دیالوگ و نبرد به نبرد با شخصیت های داستان زندگی کردند! و چیزی بیشتر از خاطره بوده براشون... واقعاً امیدوارم در غیر اینصورت اگر پایان افتضاحی که سریال نشون داد رو تو کتاب هم بخونم جمع میکنم همه‌شونو میسوزونم سریالم پاک میکنم دیگه هم اثری از مارتین نمیخونم :))) *** من به این قسمت فقط 3 میدم اونم به خاطر صحنه آخر جان با گوست. ? The King in The Real North
  25. 1 پسند
    این یکی از دیالوگای خیلی خیلی مورد علاقمه . دنریس تارگارین : پاکان . به جلو . بایستید . یه اژدها برده نیست . من دنریس طوفان زاد . از خاندان تارگارین . از خون والریای کهن . زبان مادری من والریانی هست . پاکان . ارباب ها رو بکشین . سربازا رو بکشین و هر مردی که شلق تو دستش داره بکشین . اما به هیچ بچه های آسیب نرسونید . همه برده ها رو از رنجیر آزاد کنین . دراکـــــــــــاریــــــــــس !!!!!!!!!!