رفتن به مطلب

North Wolf

اعضا
  • تعداد ارسال ها

393
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

تمامی ارسال های North Wolf

1. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود سوم high sparrow

خوب قسمت سوم رو دیدیم پر از سورپرایز و البته خداروشکر بالاخره یکی دوتا سکانس دقیق مثل کتاب بود و تغییر نکرده بود فک کنم باید عادت کنیم که تو این فصل فقط تغییر ببینیم نسبت به کتاب اگه تغییر نبینیم تعجب کنیم سانسا و رمسی ؟ خدایی؟ امتیاز این قسمت در آی ام دی بی
  2. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود پنجم kill the boy

Kill The Boy And Let Man Be Born بهترین دیالوگ (تصحیح شد) قسمت پنجم دنی و اژدهایانش سانسا تیان رو دید والدا حامله ست(رمزی کپ کرده بود) استنیس هم که بالاخره حرکت کرد میساندی و گری ورم مردان سنگی جورا خداروشکر قسمت به قسمت داره بهتر میشه از امتیازا هم مشخصه قسمت اول 8.5 بود دوم 8.6 سوم 8.7 چهارم 9.0 و این قسمتالبته امتیاز این قسمت قابل تغییر چون هنوز همه نگاش نکردن و رای ها کامل نیس اما مطمئن هستم پایین تر نمیاد) امتیاز این قسمت در آی ام دی بی
  3. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

قسمت 7 فصل 5 امتیاز این قسمت در آی ام دی بی امتیاز های قسمت ها تا این لحظه قسمت یک : امتیاز 8.5 از 10 تعداد رای دهندگان 8،205 نفر قسمت دو : امتیاز 8.5 از ده تعداد رای دهندگان 5،157 نفر قسمت سه : امتیاز 8.6 از ده تعداد رای دهندگان 4،462 نفر قسمت چهار : امتیاز 8.8 از ده تعداد رای دهندگان 4،602 نفر قسمت پنج : امتیاز 8.7 از ده تعداد رای دهندگان 4،631 نفر قسمت شش : امتیاز 7.9 از ده تعداد رای دهندگان 4،540 نفر قسمت هفت (همین قسمت) : امتیاز 9.5 از ده تعداد رای دهندگان 626 نفر * قسمت هفت قابل تغییرِ چون همونطور که میبینید تعداد رای دهندگانش کمه هنوز و وقتی تعداد بالا بره باید ببینیم میانگین چند میشه اینم بگم که یه تعداد آدم (...) دست به یکی کردن و با اکانت سازی و اینا قسمت هارو امتیاز کم میدن برید توی تاپیک های قبلی امتیاز قسمت های قبلی رو گذاشتم ببینین و بعد با این ها مقایسه کنین
  4. North Wolf

کتاب صوتی (فارسی)

سلام دوست عزیز به تازگی سایت تغییراتی داشت. متاسفانه مجبور شدن کتابهای صوتی رو حذف کنن موقع تغییرات. فعلا نیست روی سایت
  5. North Wolf

کتاب صوتی (فارسی)

سلام خسته نباشین یه فکر الان به ذهنم اومد تو همین سایت به عنوان پست ویژه مجموعه کتابهای صوتی هست که خیلی هم عالیه اما زبانش اینگیلیسیه! خب همه که مثل شما اینگیلیسیشون خوب نیست که خود من اینگیلیسیم ضعیفه چرا مجموعه کتابهای صوتی فارسی خودمون رو نداشته باشیم؟ اگه موافق یه همچین حرکتی هستین نظر هاتونو بگین من دو سه ساعت دیگه میام چک میکنم ناامیدم نکنین بخش بندی و همه چیزش هم با من فقط اول باید تست بگیرم از اونایی که دوست دارن باشن حالا اوناش باشه واس بعد فعلا موافقت کنین ببینیم استقبال در چه حدیه فعلا
  6. North Wolf

عکس شخصیت های کتاب

سلام تو این تاپیک عکس هایی که از روی ظاهر شخصیت های کتاب درست شده رو میزارم البته از بعضی از همین عکس ها تو ویکی هم استفاده شده و حتی بعضی ها واسه اواتارشون استفاده کردن اما اینجا من همه رو جمع کردم تو یه پوشه و دسته بندی کردم و اسمشون رو هم نوشتم که کامل مشخص باشه کی به کیه جدا از شخصیت ها عکس هایی از اتفاقات و نقشه ها هم هست و یه هدیه به طرفداران تارگرین یه تو یه پوشه تمامی تارگرین ها رو جمع کردم امید وارم لذت ببرین البته همه عکس ها حالت نقاشی داره و یه چیز اضافه هم عکس بازیگر های سریاله که با اسمشون گذاشتم تو یه پوشه همه اینا 22 مگابایت بیشتر نیست و تو یه فایل زیپ آپلود کردم ارزش دانلود کردن رو داره و از کاربر عزیز stanis bration یا همون سینای خودمون ممنونم که لینک اون سایت رو گذاشت Desktop.rar - 22.2 MB
  7. North Wolf

دنریس تارگریان و جان اسنو ؟!!

نه عزیزم این فقط یه عکسه ینی یه عکسی که توسط یه هوادار درست شده قطعا با یه ذره یاد داشتن فتوشاپ همه میتونن بسازن البته خوب شایعات زیادی هست که جان تارگرینه و اینا اما این عکسه فقط
  8. North Wolf

اخبار فصل ششم

من که میگم حضور کیت توی محل فیلمبرداری مثل قضیه چارلز دنس تو فصل پنجه فقط واس تشیع جنازه Sent from my C2005 using Tapatalk
  9. North Wolf

پایانی در راه است ...

کتاب شش منتشر شده ؟ Sent from my C2005 using Tapatalk
  10. اینکه کلاغ سه چشم ب برن گفت پرواز میکنی یه جمله دو پهلو میتونه باشه مثل آرایه ی "ایهام" تو زبان خودمون معنی نزدیکش مثلا اینه ک میتونی تو جلد کلاغ بری و پرواز کنی (یه معنی ساده) اما معنی دورش ک معمولا درست تره اشاره ب کنترل اژدها داره (معنی پیچیده، شاید) Sent from my C2005 using Tapatalk
  11. North Wolf

تبریک تولد

تولد آرمینا مگه چند وقت پیش نبود؟ در هرصورت مبارک باشه خانوم ایشالا به هرچی میخوای برسی والبته رنلی عزیز تولد شماهم مبارک Sent from my C2005 using Tapatalk
  12. North Wolf

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

مدیر شبکه اچ بی او گفته بود میخواستیم ده فصل بسازیم اما با تهیه کننده ها ب این نتیجه رسیدیم ک تو هشت فصل تمومش کنیم Sent from my C2005 using Tapatalk
  13. North Wolf

کتاب صوتی (فارسی)

داداش داغ دلم رو تازه نکن یه نگاه ب تاریخ تاپیک و آخرین پست ها بنداز قدر ندونستن دوستان! البته بجز سینا و محمدرضا Sent from my C2005 using Tapatalk
  14. خیلی معذرت میخوام اما دلایلت اصلا قانع کننده نیست Sent from my C2005 using Tapatalk
  15. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

من خودم از فاصله ده متری روی 2 متر برف پریدم (به عنوان تفریح) Sent from my C2005 using Tapatalk
  16. North Wolf

زیرنویس فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

جا داره منم تشکر کنم از تالیسا خیلی زحمت کشیدی من دوشنبه ها یکسره صفحه سایتی ک سریال رو میگیرم رو رفرش میکردم تا کیفیتی ک میخوام رو بذاره در مورد زیرنویس هم همینطور بود توی subscene صفحه فارسی مربوط ب سریال رو یکسره رفرش میکردم همیشه اولین زیرنویسی ک میومد واس شما بود خیلی خیلی ممنونم ازت راستی یچیز یادم رفت به یه بنده خدا ک سریال رو دنبال میکنه پیشنهاد کردم با زیرنویس شما ببینه اون بنده خدا هم خیلی تشکر کرد ازت خدا خیرت بده Sent from my C2005 using Tapatalk
  17. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

سوتی این قسمت: وقتی اولی با سم حرف میزد گفت: اون ریش قرمزه ک با جان رفت (تورموند) با گروهش ب روستاشون حمله کرده و پدر مادرش رو کشته اما تو فصل 4 دیدیم که تن ها این کار رو کردن Sent from my C2005 using Tapatalk
  18. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

دستت در نکنه من امروز نمیتونستم طبق سنت این تاپیک رو بزنم تو انجام دادی خدا خیرت بده Sent from my C2005 using Tapatalk
  19. North Wolf

وستروس توتال وار

والا من اپیزود یکش ک تازه اومده بود یکمی بیشتر بازی نکردم اونجا نقش یکی از خاندانای کوچیک شمالی متحد با راب استارک بود بازی کننده از عروسی خونین فرار کرد و اینا دیگه بازی نکردم البته الان دوباره میخوام نصب کنم و بازی کنم Sent from my C2005 using Tapatalk
  20. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

والار فیلم هندیش کردیا قبول داری؟ Sent from my C2005 using Tapatalk
  21. North Wolf

سرنوشت نبرد وینترفل

دو ساعت دارم میخندم من با tapatalk میام و فقط قسمت unread رو چک میکنم اصلا ندیده بودم تاپیک تو کدوم بخشه :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Sent from my C2005 using Tapatalk
  22. North Wolf

وستروس توتال وار

جدیدترین چیزی ک میتونم بهت پیشنهاد کنم game of thrones تو سایتا بزنی بازی game of thrones پیدا میکنی شش اپیزودیه بازیش تاحالا چهارتاش اومده چهارش تازه اومد بازی خوبیه Sent from my C2005 using Tapatalk
  23. North Wolf

سرنوشت نبرد وینترفل

مرز اسپویل کجاس؟ آخرین قسمت پخش شده سریال یا فصل های منتشر شده کتاب؟ Sent from my C2005 using Tapatalk
  24. North Wolf

هویت سرسی و جیمی

خواهر تایوین بود فک کنم Sent from my C2005 using Tapatalk
  25. North Wolf

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

اتفاقا من هم با همچین چیزی مواجه شدم از صد تا کامنتی ک خوندم فقط دونفر تجاوز میدونستم بقیه همه گفته بودن ازدواج کردن مشکلی نیس یه چیز جالبتر این بود که تقریبا نصفشون خانم بودن (اینجا منظورم از جالب معنی واقعی کلمه نیستا) Sent from my C2005 using Tapatalk