رفتن به مطلب

jesal

اعضا
  • تعداد ارسال ها

43
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های jesal

1. jesal

تبریک تولد

کیوان جان تولدت مبارک. امیدوارم اینده ای روشن و زندگی ای سرشار از خوشحالی واقعی داشته باشی و منبع ارامش و شادی برای خودت و اطرافیانت باشی
  2. jesal

بحث های اپیزود قسمت 9 فصل 4 The Watcher On The Wall

درسته اون قضیه تیر یه خورده ایراد داره ولی میشه این جوری گفت که ضرب تیر با برخورد به همون شخص و چوب هایی که پشت سرش شکسته میشه گرفته میشه و با زاویه ی کمتری فرود میاد. درسته که با زاویه کمتری فرود میاد ولی نه اونقد که تو کسل بلک بیوفته.حالا خیلی موضوعه مهمی نیست ولی اون لحظه خیلی بهم برخورد
  3. jesal

بحث های اپیزود قسمت 9 فصل 4 The Watcher On The Wall

این قسمت که کلا خیلی خوب بود!!!! اولش تو ذوقم خورد که فقط راجبه دیواره ولی خوب راهه دیگه ای نداشتن :-؟ تنها اشکالی که واقعا نمیشد ازش چشم پوشی کرد اون تیکه ای بود که غوله تیر میزنه میره اونور دیوار میوفته تو کسل بلک!!!!!حالا فرض میگیریم غوله اونقد زود داشته که تیرش ارتفاع دیوارو بگذرونه ولی کسل بلک دقیقا زیر دیواره. غوله باید دقیقا پای دیوار وایمیستاد تا تیرش بیوفته تو کسل بلک! درحالی که زاویه پرتابش خییلی کمتر از 90 درجه بود!!!! به جز اینا دیگه اشکال بزرگی ندیدم و راضی بودم :-D
  4. فقط هرکاری میکنه نمیره ... اخه هرچی هم مینویسه جذابه! آدم دلش نمیاد بگه فقط کتاب اصلیارو بنویسه
  5. خدا کنه !!!! شدن ک ب نظرم مارتین میتونه تا ابد این داستانو کش بده. هم داستان پتانسیلشو داره هم مارتین خلاقیتشو. من یکی که اصلا فکر تموم شدن کتابو میکنم اعصابم بهم میریزه
  6. خو منم نگفتم استنیس قبول میکنه که . گفتم مارجری پروژه بعدیو شروع میکنه. قطعا نمیگه من عاشقه تامن بودم منم با اون بکشین . یه حرکتی میزنی بلاخره دیگه :-D
  7. ایشالا بعد از اینکه استنیس شاه شد و تامن مُرد مارجری پروژه جدیدشو(همون استنیس) شروع میکنه
  8. jesal

بازی Age of Thrones

منم همین مشکلو داشتم...
  9. ممنون از جوابات! میدونی چیه? درصد زیادی از جوابات با جوابای من یکی بود!! من از همون ابتدایی با املا و لغت مشکل داشتم این اغماض یعنی چی?
  10. اینا که خوبه فکر کنم22بهمن بود. یهو دیدم اهنگ got داره از تلوزیون پخش میشه. خیلی سریع از اتاق اومدم بیرون ببینم کدوم شبکه میخواد سریالو پخش کنه دیدم اخبار داره از حماسه ی مردم تو 22بهمن تعریف میکنه خیلی ضد حال بود
  11. jesal

بحث های اپیزودیک قسمت 7 فصل Mockingbird 4

آخه اون صحنه اولش به سانسا میگه تو میتونستی دختر من باشی بعد یهو میبوستش ----------------------- این اوبرایان کرم داشت اول اومد اینجوری تیریون رو زجر داد با حرفاش بعد یهو گفت من قهرمانت میشم ؟! یادم نمیاد تو کتابش دقیقا چجوری بود ولی تا جایی که من یادمه برداشته من این بود که
  12. jesal

خودش میگه فقط عاشق یه نفر بوده اونم کتلینه الانم سانسا هرچی بزرگتر میشه شباهت ظاهریش به کتلین بیشتر میشه اونجام پیتر واسه همین جوگیر شد من هم به خاطر همین حرفش که گفت فقط عاشق کتلین هستم تعجب کردم ! ولی خب جوگیری یعنی در این حد که هرکی شببیه کتلین میشه رو بگیری ببوسی ؟! یه غلطی میخواد بکنه این بیلیش دیده این سانسا ساده هست ولی جدا از هدفی که داره من فک میکنم میخواد از سانسا مراقبت کنه. هم شبیه کتلینه هم دخترشه! اگه اینقدر که میگه عاشقه کتلینه ازش بعید نیست :-D
  13. jesal

خودش میگه فقط عاشق یه نفر بوده اونم کتلینه الانم سانسا هرچی بزرگتر میشه شباهت ظاهریش به کتلین بیشتر میشه اونجام پیتر واسه همین جوگیر شد یک کم ازش بعید نیست جوگیر شه? هدف داره به نظرم از کاراش :-D
  14. jesal

اصلا نمیتونم درک کنم چجوری هر حدسی میزنی درست در میاد ریگار
  15. jesal

حرف نداشت!! همش نگران بودم مکالمه تیریون و ابرین رو حذف کنن کلاً!! هر قسمت داره بهتر میشه فقط نگرانم
  16. jesal

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

دقیقا!!! الان مثلا همین لنیسترا, کارشون از همه بدتره! بدون اینکه اعلام پادشاهی کنن از همه امکانات شاه استفاده میکنن و جوری وانمود میکنن انگار دارن به براتیون ها خدمت میکنن! جالبه که به راحتی نسل خودشون سلطنت میکنه!!
  17. jesal

محاکمه ای از یخ و آتش (صندلی داغ)

سلام و دوباره خسته نباشی 21.قالب فکری هرکسی و چیزایی که بهش فکر میکنه تو طول زمان تغییرات زیادی میکنه. حوضه ی فکریت چقدر تغییر کرده و این تغییرات از نظرت مثبت بوده یا منفی؟(به طور مفصل شرح بده) 22.گفتی متولد خردادی. چندم خرداد؟ بنظرت اینکه تو چه روز و چه ماهی بدنیا میایم تو رفتار و زندگیمون تاثیر داره یا خیر؟ایا ویژگی های اخلاقیت با اون چیزی که میگن خردادیا هستن فرق میکنه؟چقدر؟ 23.غیرتی هستی؟ از این ویژگیت خوشت میاد؟(توضیح بده که چقدر شدید هست این ویژگیت و روی چه چیز هایی بیشتره) 24.فرض کن دختر/پسر دار شی(مبازکه خدا قسمت ما هم بکنه ) روابطش رو آزاد میزاری؟ تا چه حد؟ 25.سیگار میکشی؟اگه اره راضی هستی؟اگه یکی که برات خیلی ارزش داره سیگار بکشه چه واکنشی نشون میدی? 26.یکنواختی رو دوست داری یا اینکه دوست داری زندگیت پر از غافل گیری های lختلف باشه؟ 27.فرض کن یک اتفاق خیلی بحرانی پیش اومده.موقعیت حساسه. تو این شرایط احساسی عمل میکنی یا اول سعی میکنی اروم باشی؟ چقدر موفق هستی تو انجام این کار؟ 28.انتظارت از دوست چیه؟ ایا دوستایی که داری انتظاراتت رو برطرف میکنن؟دوست خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه از نظرت؟ آیا دنبال دوستای بهتری هستی؟ 29.دوست داری ادم معروفی باشی با محبوبیت متوسط یا معروفیت چندانی نداشته باشی ولی همه اطرافیان عاشقت باشن؟ 30.قشنگ ترین لحظه ی زندگیت رو بگو(اگه خصوصیه دومیش رو بگو(اگه اونم خصوصیه بعدیش رو بگو(....))) قشنگ ترین روز زندگیت چی؟(اگه خصوصیه دومیش رو بگو(اگه اونم خصوصیه بعدیش رو بگو(....))) 31.فکر میکنی زیباترین تصویر تو دنیا چی میتونه باشه؟(تصویر یک زن/مرد-طبیعت-پیامی اخلاقی که به تصویر کشیده شده باشه-....)(+توضیح) 32.تو دبیرستان از چه درسی بیشتر از بقیه خوشت میومد؟الان چی؟ 33.اگه بتونی به گذشته برگردی و یک سری کارهایی که توانایی انجام دادنشون رو تو اون زمان داشتیو انجام بدی چی کار میکردی؟ 34.نظرت راجع به سوالام؟(اینکه کودوک رو بیشتر دوست داشتی.... یکم توضیح بده ) 35.آیا تلاشم برای بهبود املا شایان به ذکر بود؟ خسته نباشی با زحمت های ما
  18. jesal

فکر کنم تا حالا چندبار طی بحث های تخصصی که انجام شده به این نتیجه رسیدیم..پادشاهی وستروس تنها به کسی میرسه که زور داره! نخستین انسان ها و اندال ها وستروس رو از فرزندان جنگل(تا حدی) گرفتن چون زورشون می رسید.اگان وستروس و هفت قلمروش رو فتح و متحد کرد چون زورش(اژدها) می رسید.رابرت تخت آهنین رو تصاحب کرد چون اونم زورش می رسید( خاندان های متحد قدری داشت). لنیستر ها با غرور به تخت آهنین تکیه زدن چون زورشون میرسه حالا یا با ارتش یا با کاغذ و قلم پ.ن: اصلا چرا راه دور بریم! دنریس حقی بر ایسوس داره؟ یا چون زورش میرسه داره شهرهاشو فتح می کنه و برده هاشون رو آزاد می کنه؟ درسته. ولی اینکه کی پادشاهیو میگیره با این که حق چه کسی بوده خیلی فرق میکنه البته منظورم این نیست که کسی که حقش نیست اگه جنگو ببره نباید پادشاه باشه و غاصب است ( ) الان فرض کنیم استنیس جنگو ببازه. تا قبله جنگ حقش بوده شاه شه ولی دیگه وقتی نتونست حقشو بدست بیاره و از ادعای پادشاهیش دفاع کنه حق اعتراض نداره . بحث اینجاست که رنلی از اول هم حق نداشته پادشاه بشه و حق با استنیس بوده بخاطره جانشین بودنش.
  19. jesal

حالا معصومیت بازیشو کار ندارم ولی خداییش دیگه پادشاهی حق استنیس بود دیگه رنلی جان
  20. jesal

crow,s eye جدی ترین تهدید

شباهت ها خیلی زیادن و نمیشه همینجوری از کنارشون رد شد!مخصوصا که عملا هیچ چیزی راجع به یورون نمیدونیم اخه مشکل اینجاست که هیچکی هدف یورون رو نمیدونه! حتی هدف فرزندان جنگل هم معلوم نیست! شاید هم تخم اژدهارو میخواستن نابود کنن.بلاخره دنریس از همین تخم ها 3تا اژدها بدست اورد شاید نمیخوان ریسک کنن و میخوان همه ی تخم هارو نابود کنن
  21. jesal

نمیدونم خوب ولی هدف بریندون اصلا معلوم نیس, از طرفی معلوم نیست ارون این همه مدت کجا بوده. هر دوتاشون هم کلاغ دوستن منم خودم هیچ راهی پیدا نکردم که به همدیگه ربطشون بدم ولی خیلی چیزارو نمیدونیم راجبشون
  22. jesal

فقط این دو تا نیستند کرو فود یکی از عموهای جان گنده آمبر هم یه چشمش کور شده. بنظرت نمیشه این دوتارو یجوری به هم دیگه ربط داد؟
  23. jesal

هویت واقعی تیریون

میدونین بهترین حالت چیه؟ دنریس بمیره و اژدها سوار ها بشن جان اسنو و تیریون و شییرین
  24. jesal

نظرتون راجع به همکاری واریس و لیتل فینگر چیه؟این دوتا از همه چی خبر دارن ولی به هم دیگه عملا هیچ ضربه ای نمیزنن!! وقتی لیتل فینگر برنامه ی فرار سانسا رو داشت اجرا میکرد تو ردکیپ نبود ولی لیدی اولنا و سردانتوس تو ردکیپ بودن و واریس قطعا از برنامه ی فرار سانسا با خبر بود!پس چرا برنامرو لو نداد؟ قطعا یه سودی داشته براش!اینجوری لیتل فینگر هم ویل و هم شمال رو داره و به راحتی میتونه اونارو با اگان همراه کنه!اگه اینجوری بشه اگان 3قلمرو رو داره و با ارتش گلدن کمپانی به راحتی میتونه شاه بشه!ولی به شخصه فک نمیکنم قرار باشه سانسا با اگان ازدواج کنه همینجوریش سر اینکه اگان بلک فایره یا تارگرین کلی شکه با ازدواج با دنریس میتونه تارگرین بودن نسلشو تضمین کنه یک موضوع دیگه هم هست. دقت کردین تنها دو شخصیت تو داستان هستن که یک چشمشون مشکل داره؟ برندون ریورز و crows eye! راستش خیلی وجه مشترک دارن این دوتا! خیلی هم مرموزن! به نظرم این دوتا یه ربطی بهم دارن!
  25. برای من که رد ودینگ بود, اون صحنه که کتلینو میکشن دیگه هرچی امید داشتم نابود شد قشنگ اصلا یاد مردن رابو دایرولفش میوفتم اعصابم بهم میریزه...