رفتن به مطلب

lord of rock

اعضا
  • تعداد ارسال ها

111
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های lord of rock

1. lord of rock

تریلر فصل 5 و بحث و گفتگو در مورد آن

خب بالاخره اولین تریلر فصل 5 هم اومد که میتونید در این لینک مشاهده کنید http://www.youtube.com/watch?v=ZMKhdDlKHNE لطفا در بحث کردن شدیدا به اسپویل بودن یا نبودن مطلب دقت کنید به نظره من فصل 5 یکی از بهترین و جذاب ترین فصل های سریال بشه و دلیلشم تفاوت بسیار زیادش با کتابه تو این تریلری که دیدیم خیلی صحنه های جدید که انتظارشو نداشتیم دیدم مثلا
  2. lord of rock

بحث های اپیزود قسمت 10 فصل 4 The Children

امتیازش تا الان که 9.9 هستش قسمت آخر این فصل که 100 درصد برای سریال بینا خیلی غم انگیز و سخته استنیس بالاخره حضور پیدا می کنه و به یاری دیورا میاد من موندم استنیس نمیومد جان اسنو میخاست چیکار کنه خدا وکیلی خیلی آدم خجسته ایه این جان اسنو قسمت دنریس هم که طبق معمول به درد نخور و الکی برن هم بالاخره بچه مچه هارو پیدا کرد به سلامتی اریا هم به بالاخره از شر سگ نجات پیدا کرد و رفت به سمت دیار والارمورگولیسیان و تایوین هم به رحمت خدا رفت واقعا تیرین نباید همچین کاری میکرد و فراتر از حد رفت که باعث میشه علاقه ی من خیلی کاهش پیدا کنه
  3. lord of rock

خاطره ی تلخ ارون گریجوی

اگه فصل های ارون گریجوی رو با دقت مطالعه کرده باشین متوجه میشین که مدام خاطره ای از غژ غژ لولای دره زنگ زده به ذهنش میاد چرا ارون از یورن اینقدر بدش میاد و میترسه؟؟؟ ربطه یورن با لولای در چیه؟؟؟ "The sound came softly, the scream of a rusted iron hinge. 'Urri' he muttered, and woke, fearful. There is no hinge here, no door, no Urri." "صدا به آرامی می آمد, فریاده لولای آهنی زنگ زده. "یوری" با خودش گفت و با وحشت بیدار شد. اینجا لولا نیست در نیست و یوری هم نیست That man is dead. Aeron had drowned and been reborn from the sea, the god's own prophet. No mortal man could frighten him, no more than the darkness could....nor memories, the bones of the soul. The sound of a door opening, the scream of a rusted hinge. Euron has come again. It did not matter. He was Damphair priest, beloved of god. "اون مرد مرده. ارون غرق شده و دوباره از دریا متولد شده, برگزیده ی خدا. هیچ مرد فانی نمیتونه اون رو بترسونه همین طور که تاریکی نمیتونه و خاطره ها, استخوان ها و روح. صدای باز شدن در, فریاده لولای زنگ زده. ارون دوباره آمده.مهم نبود اون یک روحانی خیس مو بود, مورد علاقه ی خدا Even a priest may doubt. Even a prophet may know terror. Aeron Damphair reached within himself for his god and discovered only silence. As a thousand voices shouted out his brother's name, all he could hear was the scream of a rusted iron hinge حتی یک روحانی میتونه شک کنه. حتی یک پیام آور میتونه ترس رو بشناسه. ارون در خودش به دنباله خدایش گشت و فقط سکوت پیدا کرد. با اینکه هزاران صدا اسمه برادرش را صدا میزد. تنها چیزی که می شنیده صدای فردیاده لولای آهنگی زنگ زده بود اینهمه خاطره نشانگر چیه؟؟؟ اون چه اتفاقیه که برای ارون افتاده که تا الان تو ذهنش مونده؟؟ چه ربطی به یورن داشته؟؟؟ به وضوح میشه برداشت کرد که ارون در بچگی توسط یورن به دفعات مورد تجاوز قرار گرفته و خاطره ی باز شدن لولای دره زنگ زده توسط یورن مدام به ذهنش میاد ارون مدام با خودش میگه که دوباره متولد شده و دیگه اون بچه ی ضعیف قبلی که برادرش بتونه ازش سو استفاده کنه نیست The sound of a door opening, the scream of a rusted hinge. Euron has come again ارون دوباره آمده یعنی ارون قبلا هم از در وارد با غژ غژ وارد شده و باعث شده این خاطره ی تلخ در ذهنه ارون بمونه چرا ارون اینهمه از صدایی لولای در میترسه مگر اینکه از اون خاطره ی بدی داشته و صدای لولا اون رو به یاده خاطره ی وحشتناکش میندازه و لولای در چه ربطی به یورن داره مگر اینکه یورن باعث باز شدن در بوده؟؟؟ همه این مطالب میخواهد مارو هدایت کنه به این موضوع که ارون مورد آزار قرار گرفته و یکی از دلایل تنفرش از یورن هم همینه
  4. lord of rock

Valonqar؟! خطر اسپویل فصل ششم سریال و کتاب ششم.

تئوری Cleganebowl یه چیزی میشه روش یکم فکر کرد و کمی اعتبار بهش بخشید ولی اینکه سندور ولنکار باشه اصلا قابل قبول نیست به هیچ وجه
  5. lord of rock

هویت سرسی و جیمی

ببخشید عنوانم یکم بده اگه عنوان بهتری بود پیشنهاد بدین تقریبا همه شنیدن که تیرین ممکنه فرزند اریس از جوانا و یک تارگریان باشه ولی چرا تیرین؟ چرا سرسی و جیمی بچه های اریس نباشن؟ همون طور که میدونید تیرین از لحاظ هوش و ذکاوت شبیه پدرشه و مغزه تایوین رو به ارث برده ولی بر خلاف اون سرسی و جیمی که چیزی از دیوانگی کم ندارن و خواهر برادری میخوابن مثل تارگریان ها چرا اونا تارگریان نباشن؟ دوست دارم نظرتونو بدونم
  6. lord of rock

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود چهارم sons of the harpy

صحنه های استنیس و شیرین رو خیلی دوست داشتم. کلا فقط استنیس دوست داشتم که HS مجوز مسلح کردن طرفداراشو با حماقت سرسی بگیره نه اینکه سرسی خودش از عمد با قصد و غرض این کارو بکنه هرچند خیلی ها از HS و مبارزان مذهب خوششان نمیاد ولی من دوستشون دارم جیمی و بران هم خوب بود سند اسنیک ها و الاریا خیلی رو مخن اصلا تحمل دیدنشون رو ندارم محظ احتیاط میزارم تو اسپویلر راستشو بخواهید فکر میکردم باریستان نجات پیدا میکنه اصلا یک درصد هم فکره مرگش به ذهنم نرسید دیگه همینه باریستان جان تا تو باشی از یه آدم ناحق حمایت نکنی
  7. lord of rock

بازگشت دوباره سانسا به وینترفل ؟

تئون تنها کاری که میتونه بکنه فراری دادن سنساست که با توجه به تغییر پیش اومده کاملا بی معنیه بیلیش خودش از عمد سنسا رو وارد وینترفل کرده که بتونه ارتش ویل رو توی وینترفل بیاره تا وقتی استنیس از بیرون حمله میکنه سپاه ویل از داخل حمله کنن چرا بخواد سنسا رو فراری بده؟ به نظره من تیون هیچ نقش بزرگی تو این کار نخواد داشت
  8. lord of rock

برنامه ی بیلیش بدون کمک استنیس کاملا بی معنی میشه در ضمن شما احتمال این رو در نظر نگرفتین که ممکنه بعد از فتح وینترفل لرد های ویل به بیلیش رکب بزنن و با استنیس متحد بشن که احتمالش هم زیاده و محتمل تره
  9. lord of rock

یه حسی بهم میگه بیلیش میخواد با استنیس همراه بشه تا وینترفل رو تسخیر کنن اتحاد لرد بیلیش و استنیس در مقابل میتونه خیلی دیدنی باشه بی صبرانه متنظر فصل 5یم
  10. lord of rock

خبرهایی از فصل 5 سریال!

من منکر تفاوت نیستم ولی به هر حال باید قبول کنیم سیر داستان یکیه الان مثلا آریا اونایی که سریال رو دیدن میدونم آریا راهی براووس شده خب اخرین فصل آریا هم تو کتاب 3 راهی شدنش به براووسه الان برای بیننده جزییات اتفاقاتی که برای آریا افتاده چه اهمیتی داره؟؟؟ یسری جزییات که نه. خیلی از جزییات تفاوت کردن. ولی اینکه سیر و مسیر تقریبی داستان یکیه انکار ناپذیره و اینکه یکی رو تشویق کنیم از کتاب اول شروع به خوندن کنه تنها باعث دلسرد شدن و پشیمون شدنش میشه چون برای اکثر افراد خوندن چیزایی که میدونن بسیار ملال آوره
  11. lord of rock

خبرهایی از فصل 5 سریال!

کل کتاب رو از اول بخون خیلی فرق دارن باهام سریال و کتاب هیچی نمیفهمی اگر اینطوری بخونی تفاوت های زیادی دارن ولی در آخر به یک جا میرسن مثلا یکیشون شیوه ی رفتن دنریس به کارثه تو کتاب 3 نفر میان دنبالشن و دعوتش میکنن تو سریال اونا میرن دمه دروازه و به زور میرن تو من نمیفهمم چرا کسی به خاطر این موضوع بخواد کتاب از اول شروع کنه چون در نهایت داستان به یک جا ختم شده اگه خیلی جزییات برات مهم نیست میتونی راحت از کتاب 4 شروع کنی به خوندن و همه چی رو راحت میفهمی
  12. lord of rock

تریلر فصل 5 و بحث و گفتگو در مورد آن

اونجایی که دختره کنار الاریا با شلاق میزنه به بشکه بشکه پرت میشه یک مرد پیدا میشه خیلی خفن بود یعنی اون مرده کی بود؟ بران هم مثل اینکه همرا جیمی میره دورن و با چند تا دورنی درگیر میشه
  13. lord of rock

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

فتوشاپ نیست!؟ کسی تریلر فصل ۵ رو ندیده؟ اینم تریلر فصل 5 متاسفانه کیفیتش پایینه مشتاقانه منتظر تریلر با کیفیت بالا هستیم http://www.youtube.com/watch?v=ZMKhdDlKHNE
  14. lord of rock

چیکار کردن دقیقا؟؟؟ من اون کلیپه رو هم دیدم هیچ نکته ی ظریفی ازش برداشت نکردم
  15. lord of rock

کسی از زمان دقیق تریلر رسمی فصل 5 خبر داره؟؟؟
  16. lord of rock

کتاب دنیای یخ و آتش، The World of Ice and Fire

خب اینا که بوضوح واقعیت ندارن، یعنی منظورت اینه که به کنایه اینا رو می گفتن که بگن تارگرین ه؟ کتاب 5 تارگریان ها از بیماری مصون نیستند شاه daeron II و پرنس valarr و پرنس matarys در great spring sickness مردن من مطمئنم اونا تارگریان بودن
  17. lord of rock

اگان IV یا اگان نالایق به نظر شما عاقل بوده؟
  18. lord of rock

این اصلا دلیله محکمی نیست که تیرین سوار ویسریون بشه در ضمن برای اینکه بتونه سوار اژدها بشه باید تارگریان باشه و تئوری A+J=T به نظر کاملا منتفی میاد وحدس بزنین تیریون سال بعد از این قضیه متولد میشه. به عبارتی کتاب جهان آتیش تئوری تیریونو بیشتر کرد.قبل از انتشار کتاب جهان،من اینو قبول نداشتم به خاطر تایمینگ وقایع .ولی کتاب تایمینگ رو هم درست کرد. البته قبول دارم شواهد به اندازه ی جان نیس.اما یه حسی بهم میگه که آره. و این طرز مورد خطاب قرار دادن دقیقا مدل کسیه که نمیتونه به چیزی دسترسی داشته باشه برای همین سعی میکنه تایوین و جوانا رو مورد تمسخر قرار بده من فقط یک دلیل دارم برای رد تئوری اونم اینه که اگه تیرین فرزنده تایوین نبود تایوین هزار سال نمیگذاشت زنده بمونه کاملا با شخصیت تایوین در تضاده که یک کوتوله ی حرامزاده که دائما اون رو به یاد تحقیر اریس میندازه زنده بزاره پ.ن:اگه قرار باشه فرزندان تایوین از خودش نباشن شخصا فکر میکنم اینکه سرسی و جیمی از اریس باشند محتمل تره
  19. lord of rock

این اصلا دلیله محکمی نیست که تیرین سوار ویسریون بشه در ضمن برای اینکه بتونه سوار اژدها بشه باید تارگریان باشه و تئوری A+J=T به نظر کاملا منتفی میاد
  20. lord of rock

کی گفته جان تاگریانه؟؟؟ شواهد بی پایانی وجود داره که جان پسر ریگاره.حتی بازیگرای سریالم اینو میدونن.جان سر سوم اژدهاس و بعدن سوار ریگال میشه.همونطور که تیریون سوار ویسریون میشه. داستانش مفصله ولی اگه کسی خواست سرنخارو میزارم. شواهد زیادی وجود داره ولی بر اساس حدث و گمانه و 100 درصد هم نیست ولی اینکه سر سوم باشه اصلا معلوم نیست و کلا حدث و رویا پردازیه خواننده هاست در ضمن شما صد درصد قبول کردی که تیرین تارگریانه که بخواد اژدها سوار باشه؟
  21. lord of rock

ترول و meme فیلم و کتاب بازی تاج و تخت

من وقتی میبینم 2 تا نا آشنا راجب بازی تاج و تخت حرف میزنن مکان واقعی جورا کشف شد
  22. lord of rock

و بعد ها سانسا به یاد میاره که تازی اون رو بوسیده در حالی که اون شب بوسیدنی در کار نبوده که این اتفاق به unkiss معروفه که مارتین گفته سانسا یک راوی غیر قابل اعتماده و این unkiss بعدا معنی و مفهوم پیدا میکنه
  23. lord of rock

ترول و meme فیلم و کتاب بازی تاج و تخت

کایبرن و هم لنیستر شدن پ ن: همیشه کایبرن منو یاده میندازه و برعکس نمیدونم چرا شما هم اینطوری هستین؟
  24. lord of rock

بخوایم خیلی بد بینانه نگاه کنیم سال 2017 منتشر میشه به نظره من اوسط سال 2016 دیگه منتشر بشه در ضمن من یک جایی خوندم فصل 5 سریال وقایع داووس جلوتر از کتابه کتاب رو اسپویل میکنه