رفتن به مطلب

sunrise1

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. sunrise1

قسمت نهم، Battle of the Bastards

بازم سلام خوشحالم ک با پخش شدن قسمت نهم بازم سریال رو به اوج خودش رسوند و کلی رکورد جابجا شد... در نظر داشته باشید با انتشار جلد ششم: بادهای زمستان تا کمتر از چندماه دیگه خط داستانی فصل بعدی هم واضح تر خواهد شد و فیلمنامه نویس ها ازین جنبه مشکلی نخواهند داشت و امید بر اینه که بازم خط داستانی بیشتر ب کتاب معطوف بشه... واقعا بریکینگ بد ک اینهمه ترکوند و پر از نقدهای مثبت آخه کجاش ... ؟؟؟ !!!
  2. sunrise1

قسمت نهم، Battle of the Bastards

دوستان بنظر من همینکه بعد از پخش قسمت نهم اینهمه سر و صدا بپا شده و همه جا و در همه محافل بازم صحبت از got شده یعنی نشون میده سریال پیشرفت داشته و هنوزم داره حکمفرمایی میکنه و همین برای شخص خودم مهمه... راسش من عاشق هم کتاب و هم سریال هستم و هر دو رو پیگیرم اما نظری که راجه ب قسمت نهم دارم مثبت هستش و حسابی لذت بردم هرچند اگر قرار بر ایرادگیری و عیب جویی باشه که ی لیست بلند بالا میشه جمع آوری کرد ک بازم درمقابل نکات مثبت و با ارزشی ک از یه سریال انتظار میره ناچیز هستش... ب اعتقاد بنده دلیل اینکه فصل ششم سریال رو ضعیف میشه تلقی کرد(افت) ب کتاب و خط داستانی میشه اشاره کرد، چون دقت کنید سریال تقریبا راهشو از کتاب جدا کرده و فیلمنامه نویسا دقیقا نمیدونن با خودشون چند چندن !!! اینجوریه ک با ی سیر داستانی تا حدی آبکی مواجهه شدیم... ای کاش کتاب زودتر منتشر و پایان می‌یافت ک شاید اون روند طوفانی و فوق العاده جذاب سریال هم ادامه می یافت...
  3. sunrise1

سرنوشت جان اسنو

بنظر من تنها کسی میتونه آزورآهای باشه جان هست چونفقط اونه ک خصوصیات زمستان رو میشناسه و بچشم خودش دیده .. ولی زنده بودنش رو هیچ کدوم از این فرضیه ها نمیتونه قابل اتکا باشه... شاید ملیساندرا تنها راه برا احیای جان اسنو باشه...
  4. حاکم؟ با تو جه ب اتفاقاتی ک در پایان فصل پنجم "سریال" افتاد بعید بنظر میرسه جایگاهی پیدا کنه و حالا حالاها باید دربدری و ظلمات بچشه... شکست استنیس براتیون برابر غاصب وینترفل و مرگ جان اسنو حداقل برای چندین نسل پیاپی دوران استارک ها رو تمام کرد...
  5. بنظر من ملیساندرا ب معنی واقعی "خطرناک" بوده ... اصلا این زن خود شیطانه در جایگاه بعدی و دربین گزینه ها سرسی رو انتخاب میکنم...
  6. sunrise1

خودتان را معرفی کنید .

سلام محمد، بیست و هفت ساله هستم حسابداری خوندم و علاقه مند ب موسیقی راک شاخه آلترنتیو... حقیقتش تو کتابخوانی علاقه شدیدی ب ادبیات واقع گرایانه و همینطور فراواقع گرایانه داشتم و کمتر با موضوعات فانتزی ب اصطلاح حال کردم... خب ارباب حلقه ها و هابیت کتاباشو مقداری خوندم و فیلماشون رو هم ک دیدم ولی فقط واسم ی سرگرمی زودگذر بوده اما از وقتی با نغمه آشنا شدم دیدم نسبت ب ادبیات فانتزی عوض شده و شدیدا عاشق دنیای مارتین شدم طوری ک رو زندگیم تاثیر گذاشته :دی فقط نمیدونم چرا این جناب مارتین همه پل های پشت سرشو شکسته و هرکی قهرمانمون میشه ترتیبشو میده!!! ببخشید طولانی شد؛ در آخر بگم عاشق استارک ها هستم چون نکات مثبت شخصیتی و انسانیشون فوق العاده‌س... ادارد ، راب و جان و حالا هم امیدم ب برن استارکه شاید روزی منجی عالم نغمه بشه