رفتن به مطلب

Harrold Hardyng

اعضا
  • تعداد ارسال ها

16
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    فصل های کتاب 6
  1. Harrold Hardyng

سانسا استارک چگونه میتواند حاکم هفت پادشاهی شود

من فقط جا داره اشاره کنم ادر ها یبار بدون کمک اژدها شکست خوردن ... خدایان شمال و فرزندان جنگل یه قدرت هایی دارن که اگه پتانسیلشون به عمل تبدیل شه چیزی از اژدها کم ندارن ...
  2. Harrold Hardyng

فصل هایی از کتاب ششم ( winds of winter )

کاش یه فایل بود که همه فصلا منتشر شده رو جمع کرده بود ...
  3. Harrold Hardyng

وضعیت خاندان ها در کتاب پنجم

حتی تو سریالم مرگشو نشون نداده :-؟ سناریو مورد علاقه ام اینه که بریین به این نتیجه برسه که برا شوروندن شمال به سردار بزرگی مث استنیس نیاز داره ...
  4. Harrold Hardyng

اوکی ...
  5. Harrold Hardyng

الان به نظرت حرفات منطقیه ؟ قانون و شرع و رو زیر پا بذاره و نتیجه ی اینکار بشه پادشاه قانونی و شرعی :-/ ؟ کلمه های زورکی سپتون هم هیچ ازدواجی رو واقعی نمی کنه ...
  6. Harrold Hardyng

قوانین هفت پادشاهی ...
  7. Harrold Hardyng

هنوز زنش زنده بود پس عقدشون باطله ...
  8. Harrold Hardyng

سر جان به عنوان شاه به حق حساب نکن پسر ریگار هم باشه هنوز حرومزاده است ... حالا ازور اهایی ولی ممکنه باشه ...
  9. Harrold Hardyng

من هنوزم شانس استنیس رو کم نمیدونم ... اگه بتونه فقط جنگ پیش رو با رمسی رو ببره دقیقا تو موضع قدرت قرار میگیره ... ایرون بانک که طرفشه همین خودش میتونه یکیو شاه کنه ... مندرلی ها هم منتظر فقط یه فرصتن که بیان سمتش ... اگه داووس بتونه ریکان رو پیدا کنه بولتون ها رو بقیه خاندانای شمالی هم که الان طرفشونن نیتونه حساب کنه ... وارث به حق پایک هم همراهشه ... وقتی هم بتونه شمال رو بگیره لرد های ریورلند دلیل زیاد دارن که بخوان براش قیام کنن مخصوصا یکی مث تایتوس بلک وود ... در ضمن استنیس اون قدرم تو وستروس منفور نیست دیدیم تو راهپیمایی شرم سرسی یه عده اسم استنیس رو فریاد میزدن ...
  10. Harrold Hardyng

خودتان را معرفی کنید .

آریا هستم 19 ساله از اهواز . دانشجو پزشکی جندی شاپور اهواز . همون سالی که سریال اومد اتفاقی باش اشنا شدم منم نمیدونستم چی هست و چقد قراره خوب باشه ولی قسمت اخر رو که دیدم واقعا رفتم تو کف سریال بعد فهمیدم یه فصل بیشتر ازش نیومده و هر سال منتظر فصل جدید می شدم تا اینکه بین فصل های 4 و 5 اونقد چذب داستان شده بودم نشستم از اول خیلی دقیق دوباره سریال رو دیدم اما فایده نداشت و از اونجایی که از وجود کتابا خبر دار شده بودم دنبال ترجمه ی اینترنتیش رفتم و تا اخر کتاب 3 خوندم . بعدش هم همراه با ترجمه فصل به فصل خوندنو ادامه دادم و الان هم دارم فصل های ترجمه نشده کتاب 4 رو رو با تلاش و سختی میخونم مخصوصا اونا که برام جذاب ترن ... دلیل انتخاب اسم کاربریم این بود که این شخصیت با وجود اهمیت زیاد احتمالیش تو اینده ی وستروس چیز زیادی ازش مشخص نشده و من میتونم عقاید خودمو از زبونش بگم ( مثل طرفداری از استنیس ) ...
  11. Harrold Hardyng

بزرگی ارتش های وستروس تا پایان فصل دوم

سلام دوست عزیز ممنون بابت نظر... به طور جزیی تر ارتش رنلی از: 1.سلسورد های مناطق استورم لند و گینگز لندینگ 2.ارتش پرچمداران رنلی از خاندان براتیون 3.ارتش تایرل ها 4.قوای لرد های منطقه "های کستل"و... تشکیل شده بود که سهم ارتش تایرل از این سپاه 90 الی 100 هزار نفره 18هزار پیاده نظام 6000 سواره نظام و 600 شوالیه گل بود. در حقیقت تمام پرچمداران براتیون به استنیس نپیوستن بلکه در جایی 3/4 و حتی نصف سربازان خاندان براتیون گفته شده است. حتی کتلین استارک همسر ند استارک فقید زمانی که وارد کمپ ارتش رنلی شد از این حجم سپاه شگفت زده و سریعا خواهان اتحاد بین رنلی براتیون و پسرش راب استارک شد. البته در جایی گفته شده است که بعد از ازدواج رنلی و ملکه مارجری تقریبا تمام ارتش لرد های تایرل به رنلی پیوستن که تقریبا 60000 نفر میشده که با آمار قبلی در تضاد است ولی در کل تمام نفراتی که در کمپ ارتش رنلی بودند به 100000 نفر میرسیدند. خوب اینطور که خیلی کم حساب میشه نیرو های تایرل نسبت به نیروی استورم اند ... سپاه رنلی از دو بخش تشکیل شده بود یه بخش استورم لندی که لرد بزرگشون خود رنلی بود یه بخش ریچی که لرد بزرگشون لرد تایرل بود ... ریچ پر جمعیت ترین بخش وستروسه ... چرا باید نیروهاش کمتر از استورم لند باشه اینقدر ... بعد تا اونجایی که یادمه همه ی سپاه رنلی به جز تایرل و پرچمداراش رفتن سمت استنیس ... چون استنیس وارث رنلی حساب میشد ... سلسورد ها که قاعدتا باید برن سمت استنیس ... های کستل هم نمیدونم دقیق کجاست
  12. Harrold Hardyng

بزرگی ارتش های وستروس تا پایان فصل دوم

ارتش تایرل رو زیاد حساب نکردی ؟ 70 تا 80 هزار نفر به حساب تو ... چون از ارتش رنلی تایرل ها و پرچمداراشون به جز فلورنت ها نرفتن سمت استنیس ... بعد ارتش استنیس 30 هزار نفر باشه که یه تعدادی هم از قبل باهاش بودن ... یعنی از 100 هزار نفر 20 هزار نفر شایدم بیشتر کم کنیم میشه ارتش تایرل ها ... فک کنم یا ارتش استنیس کم حساب شده یا ارتش رنلی زیاد ...
  13. Harrold Hardyng

سلاح مخفی منس ریدر

اخه چرا این چیز به مهمی رو باید اینجور اونور دیوار بذارن ؟ بعد اخه چرا کنار شیشه ی ازدها ؟ چیزی که کسایی رو میکشه که دیوار برا مقابله با اونا ساخته شده ...
  14. تحلیلت خیلی سیاه سفیده ... اون حرفیم که در مورد مردم و حق پادشاهیو اینا زدی هم به نظرم اصلا نمیخوره به دنیای تاریک نغمه های اتش و یخ ... کلا مارتین مثکه از نتیجه گیری کلی داخل داستانش هم زیاد خوشش نمیاد ...
  15. همه جا حق استنیس رو میخورن،نمی بینی اسم تنها تاپیک ـی فروم که اختصاصا به استنیس میپردازه چیه. ( ) از بچگی مظلوم واقع میشد ...