رفتن به مطلب

Rhaegar

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    تا اخر جلد پنج-رقص با اژدهایان
  1. فکر نکنم یه همچین اتفاقی بیفته چون که خود کلاغ سه چشم یه تارگرینه پس مقابل همخونش نمیجنگه
  2. Rhaegar

هویت جان

خاندان یورک و لنکستر دشمن هم برای رسیدن به پادشاهی انگلستان بودن که با با پیروزی خاندان لنکستر به این خاندان رسید و پس از مدتی با یه ازدواج با خاندان یورک باعث اتحاد این دو خاندان شد حالا ... لنیستر هارو بجای لنکستر ها بزار و استارک ها رو بجای یورک ها که احتمالا خبر از یه ازدواج بین لنیستر هایی که تو جنگ پیروز شدن با استارک ها میده حالا من نمیفهمم این چه ربطی به جان داره
  3. به طور حتم نه چون یه اژدها سوار فقط باید خون لرد های والریایی رو تو رگ ها داشته باشه تو تمام کتاب های مارتین بهش اشاره شده حالا چه وارگ باشه چه نباشه و حالا یکی از سه اژدها سوار که میدونی دنریسه دومی به احتمال خیلی زیاد اگانه و سومی هم به نظر من جانه اگه زنده بشه و فرضیه r+l=j درست باشه
  4. Rhaegar

اخبار فصل ششم

خبر فوری فلش بک برج شادی در فصل شش تایید شد. شرکتی که فیلمبرداری فصل ششم رو تو اسپانیا مدیریت میکنه اعلام کرده که برج زفرا یکی از لوکیشن های فصل ششم همون برج شادیه.با اعلام این خبر احتمال درستیه نظریهL+R=Jبیشتر شده
  5. براووس: اریا تبدیل به یکی مردان بی چهره میشه و برای کشتن افراد لیستش یه همراه نیدل که پنهانش کرده بود به وستروس برمیگرده میرین: جسدی هایی که یونکایی ها پرتاب کردن داریو وبقیه گروگان ها بودن و همین باعث خشم دنی میشه و یونکایی ها رو نابود میکنه بعد وکتاریون گریجوی سر میرسه و دنی و ارتشش رو به وستروس میبره.
  6. Rhaegar

دنریس و خانه ی نامیرا ها

اژدهای سه سر که نماد خاندان تارگارینه به اگان فاتح و خواهرهاش اشاره داره که خون )بدن( یکسانی داشتن ولی با افکار)سر ها(متفاوتی بودن حالا تو اون خاطره ریگار میگه اژدهای سه سر دوباره متولد میشه که یعنی سه نفر با خون تارگارین هستن که کارهایی مثل اگان فاتح و خواهرهاش انجام میدن که یکیشون دنریسه دومی اسپویله و سومی هم احتمالا جان هستش