رفتن به مطلب

red raven

اعضا
  • تعداد ارسال ها

11
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    اوایل کتاب اول :|
  1. red raven

نظرسنجی شماره 2: بازيگر محبوبتان در سريال «Game of Thrones»

بازیگر مورد علاقه من ، سانسا استارک ... Sent from my SM-T531 using Tapatalk
  2. red raven

ایجاد مجله وستروس

والا منم یه مدتی بودم ، حس میکردم نیاز به کمک هست ، ولی خب ، دوستان علاقه ای نشون ندادند، ولی در کل منتظرم بیاد بیرون تا ببینم چی طرح میزنن دوستان ، ممنون Sent from my SM-T531 using Tapatalk
  3. کاملا روحیه ای سرشار از غرور و تعصب بی مورد و خشونت دارید ، شما احتمالا میخوایید با مرام مد کینگ بر میانه حکومت کنید ، در ضمن دنریس به غیر سه تا دراگون کوچولو چی داره که بهشون بباله که اونا هم تغذیه از مردم بیگناه در دوره های متعددی کارشون بوده ، شما میگید چطوری از خودشون دفاع میکنند ، برام سواله که چطور فکر میکنید نباید از دراگون استون استفاده کرد ، پس احتمالا تارگرین ها هم نباید از آب و یخ استفاده بکنند ، این چه منطقیه ، بله اگه دلیل شما استفاده از اژدهایان باشه درسته و دیگر موارد چون سنگ و شمشیر نیازی نداره ، در ضمن همین استارک ها بودند که در شورش تارگرین رو از پا درآوردند با تمام اژدهایان مثلا قدرتمندشون ، مادر اژدها ،خخخ بله اگر فقط برپایه نغمه یخ و آتش بگیم یخ قدرت کمتری خواهد داشت اما اگر از تاریخ میانه بگیم آتش همیشه نشان پلیدی بوده نه سرما و تاریکی ، یه سری به کارهای پدر افسانه های میانه ، استاد تالکین، بزنین و بدونین که اکثر افسانه های میدل ارث از هم دیگه و از روی نسخه استاد گرفته شده و یا الهاماتی از اون رو داره، ملکه ای که توسط یه دوتراکی کنترل بشه ملکه نیست ، سانسا استارک حتی تو اسارت هم تحمل نمیکنه و خودشو بیرون میکشه و تارگرین خودشو تحت شرایط میزاره و برای مدتی اصلش رو زیر پا ، میشه کالیسی دوتراکی های وحشی و نکنه با اینا میخواد شمال رو فتح کنه ؟ اگر خیانت سریال به داستان نبود ، میدید که شمال به این راحتی ام سلاخی نمیشد ، در کل حرف زیاد هست ولی خب کوتاهش کنم، چیزهایی که دوستان میگن و من هم گفتم در حد نظره ، خوبه نظر دیگران رو بخونیم و محترمانه جواب بدیم نه اینکه به کاربرا توهین بشه ، این شخصیت ها هرچی هم باشند از استارگ و تارگرین و .. همه فانتزی ان و دنیای واقعی جایی که شما باید انتخاب کنی یخ باشی یا آتش .....
  4. با کمال احترام این نظرسنجی رو قبول ندارم چون استارک نداره سانسا که سالاره ولی خطرناک ترین به نظرم آریا استارکه ...
  5. red raven

خودتان را معرفی کنید .

سلام ، علی هستم 23 ساله اصفهان ، گرافیستم و دیگه چی بگم ؟ [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY] فقط سانسا استارک... فقط .....
  6. خیلی عجیبه ! شما اولین نفری هستید که دیدم نسبت به شخصیت سانسا ابراز علاقه کرده ! میشه بپرسم از چه چیز شخصیت سانسا خوشتون اومده ؟ سانسا جدایی از وقار و متانت بیش از حدش ، سختی هایی کشیده که دنریس یکیشم ندید.... سانسا معنای مهربانی و خشونت رو توام میفهمه درحالی که دیدیم دنریس جاهایی تصمیم اشتباه میگیره ... سانسا منطق بالایی داره و سعی میکنه در سخترین شرایطم خودش رو بسازه ولی دنریس همیشه همراه داشته و کمکش کردند سانسا دختر استارکه که خیلی برام ارزش داشت .... کلا خانواده استارک لیاقتشون بیشتره ... تازه خدایی تیپ ملکه رو داره ، اگه دوران باستان باشه و ملکه حاکمیت کنه من ترجیح میدم سانسا ملکه باشه چون استایلش رو داره ، مظلومیت نازی داره ،... از دوتا خاندان بزرگ هم زاده شده و خون پاک داره و مستقیم با آندال ها مربوط میشه البته دنریسم خون اژدهاس ولی دختر یخ از نظر من بر دختر آتش سروری میکنه ، اگرچه سریال و کتاب اینطور نخواهند بود ...
  7. سانسا بمیره ، میرم مارتین رو نصفش میکنم از اولشم به عشق ملکه شدن سانسا دیدم فیلم رو ، ایشالا این تارگرین وحشی بمیره ، و سانسا بیاد ملکه بشه که خدایی هم خوشگلتره و هم با اخلاق تر و نجیب تر و هم مهربون تر ... ولی خوب این ساخته ذهن مشوش منه وگرنه که هنون دنریس خونخوار میشه ملکه ...
  8. من خبر مجله رو خوندم ، اومدم ، بعد از مجله زدم بیرون و به سایت علاقه مند شدم ...
  9. کاری به تفسیرها ندارم به شخصه سریال رو فقط به خاطر کاراکتر سانسا دنبال میکنم و بس ، البته کینگ استنیس هم واقعا تنها لایق پادشاهی بود که کشتنش نامردا آی دی تلگرام : aloneredraven@
  10. red raven

سرنوشت سانسا

فقط سانسا ، صبر کنید حالا میره تو مود انتقام و با عموی گریجوی برمیگرده ، سانسا سالاره ، خدایی شرف داره به دنریس تارگرین خونخوار .... آی دی تلگرام : aloneredraven@
  11. به هیچ وجه از این تضاد بین کتاب و سریال خوشم نمیاد ، ریگار هم دیگه برنمیگرده ، البته نظر منه ، اگه قرار باشه یه کاراکتر دوباره زنده بشه من استنیس رو به همه ترجیح میدم .... آی دی تلگرام : aloneredraven@