رفتن به مطلب

Joramun

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    مرزی ندارم
  1. Joramun

اخبار فصل ششم

ببخشید که این سوالو اینجا میپرسم .وقتی فصل جدید سریال شروع بشه آیا سایت شما سریالو برای دانلو رو سایت قرار میده یا نه؟اگه قرار میده با چه کیفیتی قرار میده؟
  2. به نظر من جان تبدیل به آدر میشه و با یک نفر از خون خودش وارد جنگ میشه چون مارتین تخصص زیادی در پیچوندن داره .البته منظورم از هم خون به احتمال زیاد برن٬آریا٬و دنریسه که البته برن که برادرشه و آریا هم خواهرش ولی در مورد دنریس به احتمال زیاد عمه ی جان اسنو ئه چون من به احتمال زیاد باور دارم که جان بچه ی ریگار تارگرینه.پس جان با ارتشی از آدرها که اونا رو در کنار اون یارو مو قشنگه(منظورم همون آدر اصلی قسمت هشت فصل پنج)رهبری میکنه با سه اژدها سوار که گفتم ممکنه برن و آریا و دنریس باشن .جنگ میشه مثل فیلم جنگ ستارگان که پدر در مقابل هم خونش(پسرش) قرار میگیره
  3. Joramun

خودتان را معرفی کنید .

اسم من رضا ست و 19سالمه از مشهد .من عاشق سریال گیم آف ترانسم و عاشق شخصیت آریا.البته متاسفانه هنوز فرصت نشده کتاب نغمه رو بخونم و سریال تا آخر فصل پنج دیدم و به نظر من سایت شما خیلی عالیه و چون من طرفدار دو آتیشه سریال های آمریکایی هستم به نظر هیچ سایت سریال محور(یا کتاب محوری)به پای شما نمیرسه.و در آخر هم امیدوارم عضو موثری برای سایت باشم.
  4. من چون عاشق سریال بودم بعد از این که دو سه فصل از سریالو دیدم دنبال این گشتم که یک سایت خوب پیدا کنم که خوشبختانه سایت خوب شما رو پیدا کردم اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی نمیتونستم عضو بشم ولی خدارو شکر امروز بالاخره عضو شدم هر چند من حدود یک سالی هست که سایت خوبتونو دنبال میکنم مخصوصا قسمت ویکی سایت که خیلی خوبه و امیدوارم بتونم عضو موثری از سایتتون باشم