رفتن به مطلب

*WOLF*

اعضا
  • تعداد ارسال ها

51
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    ابتدای کتاب اول/ انتهای فصل پنجم سریال

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. *WOLF*

وضعیت خاندان ها در کتاب پنجم

تا جایی که من میدونم استنیس مرده !!!
  2. استارک ها الان هزاران هزار ساله که جزء محافظان شمال به حساب میان و نایت واچ هم تا کنون بدون والریان و فولاد اژدها و اینطور چیزها تونسته از دیوار حفاظت کنه !! من نمیدونم تارگریان ها تا به حال چه کاری برای حفاظت مملکت کردند ولی فکر نمیکنم شخصی مثل دنریس خودخواه و مغرور بخواد به سه اژدهایی که داره کسی رو نجات بده و شمال هم برای نجاتش احتیاجی به اژدها و اینطور موارد نداره ضمنا شما مثل اینکه خیلی برای اتحاد دنریس و تیریون امیدوارید ولی فکر کنم بهتر باشه بدونید که وقتی دنریس برگرده نه ارتشی خواهد داشت نه اژدهایی در کار خواهد بود و دیر یا زود تارگریان ها هم منقرض میشوند پس بهتره عوض فخر فروشی فکر حذف نشدن تون از صحنه ی بازی باشید اولا :برو جانم استارکای گوگولی مگولی بعد از شکست دادن ادر ها دیوار روساختن اصلا فکر کنم تا حالا چشم کساییی که تو دیوار بودن قبل از دوره ی جان اسنو یه بارم اسم شاه شبو نشنیدن جلوی دو سه تا وحشیه بیابونیو گرفتن دارن به خودشون میبالن گوگولیا فکر کردن چون از نخستین انسان ها هستن خالص ترین خون خالص ترین نژاد خودشونن وقتی بهتون حمله کردن ببینم هنوزم با روشای بچه گانهتون میتونسد دیوارو نگه دارید یا نه دوما : علکی ایده نده جناب استارک از همه برتر تا زمانی که استارکا منقرض نشن تارگرینا هم منقرض نمیشن سوما: من میخوام بدونم استارکا چطوری جلو اگان به پیروزی رسیدن شما که از همه برترید چرا نموندید و نجنگیدید هارن سیاه حاضر شد بسوزه اما شما چی از ترس .............. خخخخخخخخخ حالا میبینمتون زمانی که اینطوری شدید نگران ما هم نمیخواد باشی از بازی خارج نمیشیم اقای محترم چرا شما اینقدر اسپم میدی ؟!!! حتما باید باهات برخورد بشه ؟ رعایت کنید دیگه . دوما پادشاه زانو زده عقلانی ترین کار رو انجام داد و با اون کارش جون سربازان و مردم شمال رو نجات داد . برای چی وقتی میدونه از اول تو جنگی بازنده هست اونو آغاز کنه . شمالی ها میدونستند که برای کشتن اژدها باید جون کلی از افرادشون رو فدا کنند . مارتل ها هم که تونستند یک اژدها رو بکشند کلی تلفات دادند پادشاه زانو زده فقط از نیروهاش حفاظت کرد وگرنه جان خودش رو حاضر بود برای خاندان و مملکت نجات بده سوما نمیخواستم برات اسپویل بشه ولی باید اینو بدونی که در زمانی که دنریس خارج از قلمروش هست توسط دوتراکی ها اسیر میشه و تیریون هم با کمک وریس کنترل مرین رو به دست میگیره به طور کامل البته امیدوارم ناراحت نشی ولی این اتفاق میفته به هر حال حذف شدنتون رو تبریک میگم
  3. استارک ها الان هزاران هزار ساله که جزء محافظان شمال به حساب میان و نایت واچ هم تا کنون بدون والریان و فولاد اژدها و اینطور چیزها تونسته از دیوار حفاظت کنه !! من نمیدونم تارگریان ها تا به حال چه کاری برای حفاظت مملکت کردند ولی فکر نمیکنم شخصی مثل دنریس خودخواه و مغرور بخواد به سه اژدهایی که داره کسی رو نجات بده و شمال هم برای نجاتش احتیاجی به اژدها و اینطور موارد نداره ضمنا شما مثل اینکه خیلی برای اتحاد دنریس و تیریون امیدوارید ولی فکر کنم بهتر باشه بدونید که وقتی دنریس برگرده نه ارتشی خواهد داشت نه اژدهایی در کار خواهد بود و دیر یا زود تارگریان ها هم منقرض میشوند پس بهتره عوض فخر فروشی فکر حذف نشدن تون از صحنه ی بازی باشید
  4. خیلی جالب بود . تا حالا از این زاویه بهش نگاه نکردم . اینطوری واقعا میشه گفت که سانسا استارک میتونه شخصیت مهمی باشه چرا که تنها بازمانده و تنها وارث از خیلی افراده ... ولی وارث کسترلی راک نیست رفیق . چون جیمی هنوز زندست و فکر میکنم پسر بزرگتر تایوین و کسی که به جرم کشتن پدرش محکوم نیست شخص اصلح تری بدونند برای حکمرانی کسترلی راک ... در هر صورت نکات جالبی بود ولی فکر نمیکنم چنین اتفاقاتی برای سانسا بیفته . به هر حال باید دید که سانسا ایندشو چطور میسازه و سرنوشتش رو چطور تغییر میده . چون این حکمرانی ها قرار نیست بیاد و همین طوری نسیب سانسا استارک بشه
  5. *WOLF*

اخبار فصل ششم

بابتش ممنونم
  6. خیلی عجیبه ! شما اولین نفری هستید که دیدم نسبت به شخصیت سانسا ابراز علاقه کرده ! میشه بپرسم از چه چیز شخصیت سانسا خوشتون اومده ؟ سانسا جدایی از وقار و متانت بیش از حدش ، سختی هایی کشیده که دنریس یکیشم ندید.... سانسا معنای مهربانی و خشونت رو توام میفهمه درحالی که دیدیم دنریس جاهایی تصمیم اشتباه میگیره ... سانسا منطق بالایی داره و سعی میکنه در سخترین شرایطم خودش رو بسازه ولی دنریس همیشه همراه داشته و کمکش کردند سانسا دختر استارکه که خیلی برام ارزش داشت .... کلا خانواده استارک لیاقتشون بیشتره ... تازه خدایی تیپ ملکه رو داره ، اگه دوران باستان باشه و ملکه حاکمیت کنه من ترجیح میدم سانسا ملکه باشه چون استایلش رو داره ، مظلومیت نازی داره ،... از دوتا خاندان بزرگ هم زاده شده و خون پاک داره و مستقیم با آندال ها مربوط میشه البته دنریسم خون اژدهاس ولی دختر یخ از نظر من بر دختر آتش سروری میکنه ، اگرچه سریال و کتاب اینطور نخواهند بود ... استارک ها که کلا خاندان برتر داستان هستند ولی فکر میکنم در مورد طرز تفکرتون یک جاهایی اشتباهاتی وجود داره . سانسا کسی بوده که در داستان بیشتر بهش ظلم شده ولی هیچ قسمتی هوشی از این شخصیت مبنی بر حفاظت از خودش دیده نشده و فکر نمیکنم به اندازه ی شخصیتی مثل دنریس تارگریان سختی کشیده باشه اگرچه که بعدا شانس به دنریس روی اورد و اوضاعش بهتر شد ولی به هر حال سانسا با اشتباهاتی که مرتکب شده بود جهنمی که داخلش بود رو برای خودش ساخته بود یعنی به طور کلی نمیشه سانسا رو جزء شخصیت های خردمند داستان دونست چرا که خیلی ها هم سانسا رو مایه ی آبرو ریزی استارک ها میدونند .. با این حال برخی وِیژگی های مثبتش رو قبول دارم ولی فکر نمیکنم برای امپراطوری و فرمانروایی و حکومت و این طور چیز ها مناسب باشه
  7. *WOLF*

اخبار فصل ششم

تیوری جدید اینه که استنیس زندست یا نه ؟ اگه زندست چرا و چه دلایلی وجود داره ؟ اگه مردست چرا و چه دلایلی براش وجود داره ؟ اگه زندست نقشش چیه برای اینده . بدون هیچ ارتشی ؟
  8. *WOLF*

اخبار فصل ششم

منبع این خبر پیدا نشد؟ * دوستان لطفا قبل از پست گذاشتن به عنوان تاپیک توجه کنید! منم موندم واقعا منبعش کجاست ؟
  9. رفیق این همه اسپم لازم نبود بدی ها ! کل حرفاتو تو یه پست میگفتی به خدا میخوندمش .. اما در مورد بحث هایی که گفتی بهتره اول یه نگاه به مرز اسپویل من بکنی بعد ازم نظر خواهی کنی اما راجب امپراتوری سانسا باید بگم کاملا نامعتبره ... و استنیس هم مرده . والسلام
  10. خیلی عجیبه ! شما اولین نفری هستید که دیدم نسبت به شخصیت سانسا ابراز علاقه کرده ! میشه بپرسم از چه چیز شخصیت سانسا خوشتون اومده ؟
  11. *WOLF*

اخبار فصل ششم

منبع؟ دمت گرم نکته ی خوبی بود !! رفیق این پستی که اسما رو گزاشتی میشه منبعتو بگی
  12. *WOLF*

اخبار فصل ششم

برادر کوچکتر که معلوم نیست کیه، سندورـه؟ جیمی ـیه؟ تریون ـه؟ اریا؟ تامن؟ ریکان؟ یا یه نفر دیگه. البته با توجه به برگشت سندور به سریال،احتمالش کم نیست جنگ دو برادر رو ببینیم به اضافه این که برن تو رویا نبرد "مردی با سر تازی با مردی بی سر" رو دیده بود... به احتمال زیاد باید ریکان باشه
  13. *WOLF*

اخبار فصل ششم

وااای به نهایت ممنون رفیق بابت این عکس . از همه بیشتر مشتاقم ببینم قسمت 9 با نام The long night راجب چی خواهد بود مسلما قسمت جذابیه !!! کی میشه این فصل شش بیاااد
  14. موردی که اکثر دوستان بهش رای دادن غیر ممکنه
  15. من به شخصه طرفدار راب استارک هستم ولی من استارک ها رو در شمال دوست دارم . از بین بقیه افرادی که مطرح کردید استنیس رو سزاوارتر میدونم چون به نظرم تنها کسی بوده که برای هدفش درست و حسابی جنگیده . البته باز دارم میگم زاویه دید من راجب استنیس نسبت به پادشاه های بقیه است یعنی راب رو از گزینه ها حذف کردم ....