رفتن به مطلب

phenome

اعضا
  • تعداد ارسال ها

7
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. با این خیلی حال میکنم والار موگولوس والار دوهایرس فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
  2. phenome

نظرسنجی شماره 2: بازيگر محبوبتان در سريال «Game of Thrones»

کلا نظر من اینه همیشه بهترین بازیگرها از نقش های بد و منفی فیلم باید انتخاب بشن من نظرم بدجوری روی زوج رمزی و ثیون گریجوی بود سرسی عالی هست بازیش لرد وریس و سمول هم خوب هستن فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
  3. یعنی رمزی بولتون توسط روس بولتون کشته میشه؟ فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
  4. phenome

خودتان را معرفی کنید .

سلام من عباس هستم ۲۵ سالمه طرفدار رمزی بولتون و لرد بیلیش هستم [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE] فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
  5. phenome

منفور ترین شخصیت

۱-روس بولتون که خیلی نامرده ۲-مونتین یا کوه که برا عشق و حال ادم میکشت ۳-اون عوضی که اریا تو قسمت ده فصل پنجم کشت ۴-والدر فری که خیلی ..... اون پیرمرد که تو شورای کوچیک هست همون که تیریون انداختش تو زندان فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
  6. با تشکر بابت پاسخ دادن حقیقتش هی سوال برام پیش میاد منظورتون از درد و رنج جان اسنو بعد از زنده شدن چیه این رازور اهای که میگید میتونه افراد دیگه ای باشن مثل ثیون گریجوی ( ریک )، جیمی لنیستر یا حتی برن استارک ، ریکون استارک باشن یا یک تئوری هست که این شخص باید از مرگ برگشته باشه در صورت بازگشت جان از مرگ ایا اون به فکر انتقام از برادرهای خائنش میفته چون باید خیلی زود دیوار رو ترک کنه و گرنه دوباره سعی بر قتلش میکنن وایت واکرها میتونن فکر کنن اگه جواب بله هست و طبق چیزهایی که شما گفتید جادو از بین رفته و بنجن فرمانده واکرها شده به راحتی میتونه از دیوار عبور کنه و کسی نمیتونه جلودارش باشه برای زنده کردن جان با اون جادو یک نفر باید کشته بشه یکی باید جونشو تقدیم کنه خود جادوگر میمیره یا یکی دیگه هست چه بلایی سر بولتون ها میاد چون چیزی که مشخصه اون ها بدترین خاندان در کل وستروس هستن فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
  7. سلام من از اقا علی یه سوال داشتم و اون اینه که جان اسنو اصلا زنده میمونه که اتفاق های بعدش رو پیش بینی کردید و دومی اینکه ایا رابطه خونی بین جان اسنو و تیریون لنیستر هست چون فکر کنم جفتشون تارگارین باشن فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk