رفتن به مطلب

She-wolf of Riverrun

اعضا
  • تعداد ارسال ها

23
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    ندارم
  1. She-wolf of Riverrun

هویت واقعی تیریون

شیرین؟؟ اگه اینجوری شه که تو سریال این دختر پخ پخ شده از کجا نفر سوم بیارن کلا سریال که از هفت دولت آزاده و شلغم بیغمه ،سریال کلا راهشو داره از کتاب جدا میکنه
  2. She-wolf of Riverrun

طرح ها و نقاشی ها به قلم اعضا

واقعا خیلی قشنگه چه خوبه که فن آرتیست ایرانی نغمه هم داریم
  3. She-wolf of Riverrun

تبریک تولد

وینترفل عزیز، تبریک
  4. She-wolf of Riverrun

نظرسنجی شماره 1: نابخردانه ترین اقدام کتاب "بازی تاج ...

:دی آره موافقم.کلا یکی از بی خرد ترین! شخصیتا بود این پسر! جلبته تقصیر بقیه هم بود...از بچگی به عنوان پادشاه آینده و با زمزمه ی قدرت بزرگش کردن.مادرش متکبر بارش آورده بود و شاید این جنگ طلبیشم به خاطر تربیت سرسی بود.همونطور که خودش دوست داشت شمشیر دست بگیره! اما در کل ظرفیت این چیزا رو نداشت این آدم و همیشه خراب میکرد قبول دارم که تربیت سرسی و محیط هم موثر بودن اما خودشم از اول روانی بوده چون تامن و میرسلا با اینکه زیر دست سرسی بزرگ شدن بچه های خوبی بار اومدن
  5. She-wolf of Riverrun

نظرسنجی شماره 1: نابخردانه ترین اقدام کتاب "بازی تاج ...

اما در کل نابخردانه ترین کار جافری بود.ند استارک کم آدمی نبود...چطور تونست بی فکر بکشتش و خطر کینه ی خاندانش و به خطر افتادن جیمی و ناراحتی سنسا رو به جون بخره نمیدونم.علاوه بر اون ند خیلی شخصیت خوبی بود و کار جافری کلا غیر قابل بخششه کاملا قبول دارم واما در جواب اینکه چطور تونست بکشتش برای جافری یه دیوونه احمق سادیست روانی و جنگ طلب بود ( دست خودم نیست نمیشه به جافری بد و بیراه نگم ) و از آزار سانسا هم لذت میبرد.کلا راست ترین حرف رو جان زد: جافری واقعا بچه گ....
  6. She-wolf of Riverrun

خودتان را معرفی کنید .

جانکویل عزیز خوش اومدی ،خوشحالم کاربری عضو شده که مثل خودم خاندان تالی (به جز لایسا) رو دوست داره. خیلی ممنونم. منم خوشحالم با شما آشنا شدم.بله دقیقا به جز لایسا و به خصوص کتلین چه خوب خوشحالم که در این مورد هم سلیقه ایم و برای تیم کتلین یه عضو دیگه هم پیدا شده آخه معمولا تالی ها کم طرفدارن البته چراشو دیگه نمیدونم.
  7. She-wolf of Riverrun

سانسا استارک چگونه میتواند حاکم هفت پادشاهی شود

حتمن اژدها که نباید یخی باشه،شاید به بقیشون هم بتونن وارگ کنن.
  8. She-wolf of Riverrun

ارت های کارتونی

بانوی سنگدل و برادری بدون پرچم،جان و گوست،رابرت.رابرت توسط کریس دین کشیده شده.
  9. She-wolf of Riverrun

ارت های کارتونی

این هم برین
  10. خوب معمولا آدم دوست داره درباره چیزی که دوست داره با دیگران حرف بزنه،من دنبال سایت های خارجی درباره کتابهای ترانه گشتم و ویکی انگلیسی رو پیدا کردم،بعد دیدم زبون فارسیم داره ،اینجوری شد که این سایت رو کشفیدم و عضوش شدم.
  11. She-wolf of Riverrun

چه کسی دوست دارد تیریون بمیرد؟

درباره سر مندون نمیدونم اما درباره خنجر کار جافری (ا لبته نه به قصد کشته شدن تیریون ) بود که بعد به نفع لیتل فینگرشد وبه کت گفت خنجر تیریونه، اما به این دلیل نبود که خصومت شخصی با تیریون داشت بلکه کلا میخواست جنگ راه بندازه پست فطرت.خنجر هم که کلا مال تیریون نبود.
  12. She-wolf of Riverrun

تازه استارک ها قدرت وارگ هم دارن.
  13. She-wolf of Riverrun

علاوه بر این شاید جین وارث راب رو حامله بوده و بلک فیش اون رو فراری داده،میبینیم که تعریف کتلین و جیمی از هیکل جین متفاوته.
  14. She-wolf of Riverrun

نا پاک زاده های مادرکش!

از جیمی که همه کار بر میاد.
  15. واقعا این امضا عالیه ،خوندنش آدمو میلرزونه، مخصوصا: Dead she drifted,Whit red tears on her cheeks,but when her eyes did open,oh,i woke from terror