رفتن به مطلب

Bloodraven

اعضا
  • تعداد ارسال ها

16
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    مهم نیست
  1. Bloodraven

قسمت دوم، Home

به طور مشخص با مرگش سوگند باطل شد و هیز واچ ایز اندد حالا آزاده که شاه بشه پدر بشه و هرسرزمینی رو میخواد فتح بکنه و ...
  2. Bloodraven

قسمت دوم، Home

به نظر من هم مدل زنده شدن جان یه مقدار کلیشه ای بود ولی الان یه ساله دارم به این قضیه فکر میکنم هر مدل ممکنی رو تصور کردم هندی از آب درمیومد. اینکه بعد از زنده شدنش چی میشه مهم تره.
  3. Bloodraven

قسمت دوم، Home

این قسمت خیلی خوب بود و تلافی قسمت قبلی رو درآورد. فکر کنم نبودن دورنی ها و دنریس تاثیر داشت! فقط والدا و بچه اش خیلی ناراحت کننده بود... اینم از اون تیکه هایی بود که سریال در خشونت از کتاب بدجوری جلو زد. جان اسنوی عزیز هم زنده شد و ما ایمانمون رو به رولور از دست ندادیم. فقط موندم که این زنده شدن چه جوری قراره عوضش کنه... یعنی چی میشه...
  4. Bloodraven

قسمت اول، Red woman

اگه فرض کنیم ملیساندار شیرا سی استار باشه، کلاغ سه چشم هم که بلاد ریونه. توی سریال تا حالا کوچکترین اشاره ای به این دوتا شخصیت نشده حتی به شورش بلک فایرها هم اشاره نشده. برام سوال پیش اومد چه جوری قراره اینارو معرفی کنن؟ یهو میخوان بگن این همون بلادریونه که شما نمیشناسید اینم خواهرشه؟
  5. Bloodraven

اخبار فصل ششم

شاید قسمت بعدی قضیه سگ ها مشخص بشه. جریان تریستان و سند اسنیکز رو هم توضیح دادن. ظاهرا یه تعداد سکانس مربوط به دورن قبل از پخش حذف شده که باعث این پیچیدگی ها شد. هرچی دورن کمتر بهتر
  6. Bloodraven

قسمت اول، Red woman

این متن نامه جیمی به پرنس دورانه. شاید به بعضی از سوالات جواب بده البته نه همش. The Princess Mrycella died by poison on our return journey. I suspect Ellaria, not you, but my sister will demand war. I doubt Ellaria’s head will appease her, but it is a start, along with your nieces. Your son cannot stay in King’s Landing. I am sending him back on the same ship.
  7. Bloodraven

قسمت اول، Red woman

انگشتر رو وسط دایره ای پیدا کرد که اسب ها دورش دویده بودن و علفهاش له نشده بود تقریبا به شعاع سه چهار متر
  8. Bloodraven

اخبار فصل ششم

من در مورد اپیزود اول چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه جواب بده. یکی اینکه وقتی برین و پادریک به بولتون ها حمله کردن سگ های شکاری چی شدن؟ دوم اینکه سند اسنیک ها (مرده شور ببرتشون الهی) چه جوری وارد قایق تریستان شدن و قایق دقیقا کجا بود نزدیک دورن یا کینگزلندینگ؟ یعنی تریستان از مرگ میرسلا خبر نداشت؟
  9. فکر نمیکنم ملیساندرا و شیرا سی استار ارتباطی داشته باشن چون توی مقاله ای که خوندم سن ملیساندرا رو 400 سال !!! تخمین زده بود ولی سن شیرا بین 130 تا 140 سال باید باشه
  10. Bloodraven

با توجه به تریلر به نظر شما فرمانده ارتش شمال چه کسی هست؟

ریکون این فصل حضور داره و تحت حمایت آمبرهاست. همه شمال قراره متحد بشن
  11. Bloodraven

با توجه به تریلر به نظر شما فرمانده ارتش شمال چه کسی هست؟

اینجوری که تا الان مشخص شده سانسا نقش مهمی داره و با کمک سرداووس قراره یه کارهایی بکنه. جان هم (اگه زنده بشه) که قطعا یه طرف ماجراست. باید منتظر موند و دید...
  12. Bloodraven

طرح ها و نقاشی ها به قلم اعضا

طرح ذهنی از شیرا سی استار با چشم های ناهماهنگ و گردنبند معروفش http://s6.picofile.com/file/8236123192/IMG007.jpg
  13. Bloodraven

تصویر ملیساندرا بر اساس توصیفتی که در کتاب ازش شده
  14. Bloodraven

یه طرح ذهنی از لیانا و تاج رزهای آبیش
  15. Bloodraven

نظرسنجی شماره 2: بازيگر محبوبتان در سريال «Game of Thrones»

کیت هرینگتون نه که بازیگر فوق العاده ای باشه، واسه اینکه زیادی جذابه