رفتن به مطلب

Winterfell Princess

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    پایان کتاب 5
  1. Winterfell Princess

نا پاک زاده های مادرکش!

جالبه....اما شخصا رو تیریون نظر حرام زاده بودن ندارم
  2. Winterfell Princess

هویت واقعی تیریون

شیرین؟؟ اگه اینجوری شه که تو سریال این دختر پخ پخ شده از کجا نفر سوم بیارن
  3. Winterfell Princess

هویت واقعی تیریون

شاید جان پسر ریگار نباشه و راز دیگه ای دربارش وجود داشته باشه و از اون ور تیریون پسر اریس باشه... ولی در کل من حدسم اینه که تیریون یه لنیستر خالصه...از نسل لن زیرک بیش از حد تفکراتش لنیستر واره... معتبرترین حرف رو عمه اش زده که فقط از رو شخصیت قضاوت کرده و نه پیش گویی و حدسیات... تیریون از همه بیشتر فرزند تایوینه... شیرین؟؟ اگه اینجوری شه که تو سریال این دختر پخ پخ شده از کجا نفر سوم بیارن
  4. Winterfell Princess

دنریس و خانه ی نامیرا ها

به نظرم اژدها سه سر داره اشاره به 3 خون تارگرین خواهد بود که در داستان رهبر اصلی میشن... به نظر من سه اژدها سوار ممکنه فرق داشته باشن با 3 سر اژدها
  5. Winterfell Princess

خودتان را معرفی کنید .

سلام...اینجانب مهدیه هستم...دانشجو... زمینه اشنایی من با دنیای فانتزی برمیگرده به زمان کودکی و تب هری پاتر بین همسن و سال هام... بعدا به خاطر علاقه شروع کردم به خوندن رمان های فانتزی دیگه... تا همین دو سال پیش که از طریق دوستم اول قسمت اول فصل 1 سریال رو دیدم... و از طریق سرچ فهمیدم کتابش هم موجوده... سریال رو ادامه ندادم و اول رفتم سراغ کتاب و با دنیای نغمه آشناش شدم
  6. از طریق سرچ های مختلف سر از ویکی وستروس درآوردم و بعدش هم سایت و فروم... اما خوب چون زیاد با فروم حال نمیکردم عضو نشده بودم...بلاخره همت کردم اومدم عضو شدم