رفتن به مطلب

baristan s

اعضا
  • تعداد ارسال ها

167
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    ندارم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. baristan s

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

اینکه نظرات محترم هستن البته اما خب آن که یه عده صحنه رابط ی جنسی ۲انسان حالا اینجا قهرمانان سریال و دست مایه کوبوندن کل اپیزود یا کل سیزن کنن عجیبه آقا اونا آدم ن دیگه آدما نیاز جنسی ندارن حالا چون شما نمیخای قهرمان تو لخت ببینی باید اینا و بکوبی دیگه کاملا بحثا مشخصه از کجا سر در میاره دیگه بگذریم نپردازیم بش بهتره اما دیوار فصل های قبل و ببینید متوجهش میشید بنجن استارک به برن و میرا تو قسمت آخر فصل گذشته میگه (" دیوار فقط یخ و سنگ نیست. تو شالوده ش طلسم های باستانی قرار داره *تا وقتی سرپاست هیچ مرده ای نمیتونه ازش عبور کنه پس منم نمیتونم ارش عبور کنم*") امیدوارم دلیل م محکمه پسند باشه دیوار که فرو بریزه دیگه چه جادویی در بار نحوه ریختن دیوارم تا حالا چند تا اژدها داخل کتاب و سریال مرکب شاه شب بودن که حالا دارید قدرتشو متر و معیار قرار میدن برخی از دوستان در ضمن از دوستان محمد مهدی و شاه زمستان م تشکر میکنم یه ویرایش م زدم که ازدوست تازه واردمون تشکر ویژه کنم شاهزاده طلوع خدایی لایک
  2. baristan s

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

کابران عزیز تا چند صباحی دیگه تالار مربوط به فصل 8 ایجاد میشه خواهشا اینجا راجبش صحبت نکنید اگر خیلی عجله دارید برا بحث راجبه فصل 8 نامه بزنید مکاتبه کنید با مسولین سایت تا سریع تر راه بندازنش با تشکر
  3. baristan s

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

تورس بحث هالیوود و سینما و تلویزیون رو تاحدود زیادی باهات موافقم متاسفانه بدعتی پیش اومده بین ما ایرانی ها که اگر اثری محصول هالیوود یا بهتر بگم محصول غیر ایرانی باشد عده ای با حمله های بی شرمانه و ناجوانمردانه زیر سایه نقد به این آثار لگام میزنن این بدعت را امثال "فراستی"ها وقتی که به آثاری چون گرین مایل تام هنکس یا فارست گامپ این بازیگر میپریدن نهادینه کرده که اینک شاهد ش هستیم کسان زیادی درین سایت وحتا سایت های دیگه داخل کشور برین طریقت اند در سایت های خارجی هم اوضاع بهتر نیست کاربری در سایت متا (که سایت مختص منتقدین ) هست ادعا کرده چون داستان قبل نمایش برایش اسپویل شده به إثر ی با این همه قابلیت راحت از ۱۰۰ نمره ۱یا ۲ یا حتا ۰ بدهد یعنی معادل ۰.۱ در سایت ما در همه جا عده ای با تنگ نظر به برخی آثار نگاه کرده و آنرا میکوبند حال ب هر دلیلی موجه یا غیر موجهی قصد شان کوبیدن است این به این معنا نیست که آثار مربوطه بی نقص یا با نقص باشن چون هدف مغرضانه هست نقص ها وحتا نکات مثبت بین این نظرات گم میشود نمونه اش همین تاپیک ۳۰۰پستی جناب تورس تا ۲۸۶پست هیچ کسی بحثی راجب کوتوله احمق داستان ما نکرده بوده سر در گره زنجیر و سرعت اژدها و رکورد شکنی گندری در دوی ماراتن داشتن در حالی که هیچ کدوم از این مطالب دلیل قانع کننده ای به حمله به چنین اثر بی مانندی نبوده و نیست درباره نقد جدی هم به سریال و کتاب هم موافقم در پست های قبلی تاپیک های قسمتهای قبلی گفت م اگر دوستان اثر سینمایی ویا تلویزیون ی میشناسند که نکته ی منفی درآن نیست یا حتا یه موزیک ویدئو به ما معرفی کنن این که اثر ایرادی دارد که واضحه اما اینکه چقدر این ایراد بزرگ و قابل قبول است نظرات متفاوته در سکانس نبرد یاران با خرس قطبی مرده تدوین عالی س بقول شما نماها فوق العاده عوض میشود ب جرأت میگم صحنه آتش کشیدن شمشیر تورس و بریک و حرکتشان ب سمت خرس برگرفته از بازی های بزرگ کامپیوتر ی عصر حأضر همچون dota. War craft و غیره است که عالی جلوه میکنه اما متاسفانه درین انجمن با ایراد گرفتن چرا تورموند تبرش دراگون گلس نیست ب چاه بد بد خواهان میره حال که یاران غافلگیرشدن و مجال بیرون کشیدن تبر از سورتمه فراهم نبوده و مشکل ما و دوستان اینجاست که باید فریم به فریم رو برای دوستان توضیح دهیم که مبادا. ... مثه دیالوگ عالی داوس به گندری تو قسمت قبل (فکر کردم هنوز داری پارو میزنی ) سرت رو درد نیارم ای خدا به چشم آهن زادگان متاسفانه به دلایلی عذر دارم برخی مسائل رو بیان کنم فقط تورس شما برحذر میدارم که وارد این بحث های سخیف نشید ما به اندازه کافی شرکت کردیم تاوان ش رو هم دادیم ۲۰ صفحه و ۳۰۰ پستی کافیس ممنون از عنایت تان Valar morghulis
  4. baristan s

موافق نیستم جناب بختیار اصلا موافق نیستم جناب بختیار بحث کل کل دعوا نیست با مثال صحبت میکنم شاید بهتر جا بیوفته ارباب حلقه ها کدوم قسمت بهتر بود اگر مدال طلا و نقره و برنز بخاید بدید به کدوم میدید مطمئن م همه نظرات یکی نیست اما هر قسمت حداقل یک مدال با ارزش میگیره نمیگیره؟ سریال نسبت به فصل اول افت کرده نظر شماست خب نظرت محترم اما نه صرفا درست جناب بختیار بحث نقد از کل کل جداست به شخصه نقد حتا منفی و جهت دار جناب حاج محمدی و در سایت زومجی خیلی خیلی بیشتر از برخی کاربران این سایت که بعضا قدیمی هستن و طرفدار تیفوسی کتاب قبول دارم حداقل نکات مثبت و میگه اما یه عده که نمیدونم شاید با طرفداری از کتاب به دنبال گرفتن کارتن ی تیتاپ هستن و چند نفر راه ب راه ازشون حمایت میکنن فکر میکنن این اجازه رو دارن که هر حرفی خواستن بزنن هر چی خواستن بکوبند تحقیر کنن توهین کنن بعد با هوچی گری و سفسطه خودشون رو عالم به همه چی بدونن نقد باید با نگاه علمی زده بشه نه بی دانشی مطلق شما میگی فصل اول خوب بود من میگم فصل ۴بهتر بود به نظرات باید احترام گذاشت نه جبهه گیری کرد
  5. baristan s

پس تورس بالاخره اومدی در تبعید بودم تورس ب جرم ... بماند تورس اوضاع رو می بینی افراد و می بینی نظرات که چه عرض کنم غرضات و می بینی تورس پارسال تو فصل شیش بود که گفتم نباید به نقدهای نیم خطی اعتنا کرد و اثر در کل عالی ست حال بعد از یک سال جوری شده دیگه نقدی نیست که بخاد محتواش اهمیت داشته باشد تمام بعد زمانی داستان عالی ما شده دست مایه ی عده ای برای کوبیدن همان اثر که همین افراد براش سر و دست میشکستند که بهتره دیگه منو تو بش پرو بال ندیم نقد قسمت بعد م برایشان جور هست !چرا همه در یه زمان معلوم باهم به پایتخت میرسن! نقد که هیچ نظرات به حدی افت کرده که بقول هم نام ه من تین ایجری شده وقتی هم که هم نام ه نمیخاد اعتنا کنه بش میگن باید با دلیل و برهان اون نظرات خام رو رد کنه حال انکه دلیل و برهانی پشت نظراتشون نبوده که حالا بخای با اونا ردشون کنی تورس نمیدونم بت گفتم که عده ای حتا سریال و نمیبینن شروع به اظهار نظرات میکنن مثل چرا فقط مورمونت خنجر دراگون گلس داشت (حال اگر درست نگاه کنن میبینن که بقیه هم داشتن فقط عده ای به چشمشون نیومده) یا زنجیر کلفت کجا بود (حال گر یه نگاه بهتر میکردن میدیدن زنجیر ها توسط غول ها ساخته شدن و موقع حمله به دیوار تو فصلهای قبل استفاده هم شده که الان تمامشو جزعی از ارتش شاه شبن) و یا.... همین پارسال بود که عده ای رو که به نقد کردن واقف نبودن رو پیشنهاد میدادم نقدهای افرادی مثه جناب حاج محمدی و توسایت های دیگه مطالعه کنن تا مقداری کاربلد تر بشن همون موقع هم گفتم امثال جناب حاج محمدی نقد های کاملا بی نقص و تناقضی ارائه نمیده اما حداقل اسمش نقده برن سایت زومجی و بخونن تا یاد بگیرن هرچند هرچند افسوس افسوس که جناب حاج محمدی هم به جاده خاکی زده مثال بارز قاضی و ملق بازی ایشان فرموده اند بازی تاج و تخت همچون مردگان متحرک دچار رکود شده و مارو ناامید کرده است یه کلیف هنگر غرق شدن جیمی لنیستر رو سه قسمت تو سره سریال کوبیده و هی مینالد همین اقا اظهار نظر کرده بود که فصل هفتم مردگان متحرک یک فصل 2 قسمتی بوده که دست اندر کاران 16 قسمت طول دادنش بعد میاد روند کند مردگان متحرک رو با روند تند داستان ما درهم میامیزه و میگه : مثله هم هستن ضعیفن به قهقرا رفتن چشم رو ی نکات قوی میبندن و شروع به نقد جهت دار میکنن دقیقا مثه خیلی تو همین سایت وقتی این پست رو مینوشتم 286 پاسخ تو تاپیک بود ه 13429 بازدید صورت گرفته {جالبه بدونید رکورد کتاب پنجم تو همین سایت بعد از حدوده3سال از انتشار تاپیک توسط جناب ریگار 13799هستش}که این قسمت طی حدود10 روز به اون رسیده!؟سه سال در برابر 10 روز؟! توی 286 پست هیچ کس اشاره ای به تیریون کوتوله نکرد که از ایرادات به جا به این قسمت بود پارسال موقع نبرد حرامزادگان گفتم نشان دادن حماقت یه نفر مثله رمزی بولتون جزیی از باگ و ایراد سریال نبوده ونیست اما احمق کردن یه نفر مثله تیریون لنیستر یه مشکل واضح بود که کسی ندید تیریون در برابر دنریس و جان و داوس و مورمونت وجیمی و واریس واولنا و الیا و... تمام باخت بدون حتا یه مساوی یا حتا باخت نزدیک این قسمت که فاجعه کاملا رخ نمود وقتی که به دنریس میگه هیچ کاری نکن گاهی هیچکاری نکردن سخترین کار ممکنه؟! کوتوله تا این حد کوته فکر ندیده بودیم هرچند 286 نظر و 20 صفحه اعضای سایت من جمله خودم هم خب ندیدیم(البته عذر من موجه ه تبعید بودم) تورس میدونستی عده ای چنان ادعای مطالعه و روشن فکری و علم به کتب مختلف میکنن که معنی کلمه "منحور" و نمیدونن، اونو ازم غلط املایی میگیرن تازه در کسری از دقیقه تشکر هم دریافت میکنن تازه میخان کلمه "تورس" ازم غلط املایی بگیرن شاید برا تشکری دیگه تورس میدونستی عده ای طبل تو خالی ن و پست های نیم خطیشون تاپیک هارو پرکرده و تمام علمشون به سرچ کردن و فاش کردن اسپویل های فیلمنامه است و بیشرمانه تر از اون به ترویج دادن و خواندن اسپویل هایی که گاهی حتا صحتشون تو هاله ای از ابهامه که چی ما اهل خوندنیم ما میدونیم شما نمیدونید تورس به یاد داشته باش من زودتر از تو دار فانی رو وداع گفتم اما اینقدر غرغر نکردم حال که میای پیش ما بیا تنها نباشیم یاده مکالمه تیریون با اوبرین مارتل افتادم این کوتوله کوته فکر گفت ((اگر دنبال عدالت میگردی جای اشتباهی اومدی)) مارتل لعنتی مخالفت کرد و همه میدونن چه بلایی سرش اومد حقا که westeros جایی برا برپایی عدالت نیست من که در محاصره م شاید لازم شد کسی این حصر رو بشکنه valar morghulis
  6. baristan s

بله لذت دیدن سریال یک چیز دیگر هست ولی بهتر از خواندن کتاب نیست. “A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.” برندون هم کتب و خوندم هم سریال و دیدم بیشتر سریال و دوست داشتم چون کتاب خیلی سر دواوندمون اما یه جاهای کتاب هم خوب بود مثه وقتی ند استارک زخمی شد و تو بستر افتاد بخاطر شکستن پاش زیر سم اسبان توی رویا ش یاد برج شادی و مناظره ش با گارد پادشاهی شد معرفی شخصیت ها مثه (هالند رید):مرد مرداب یا (جرالد های تاور )گاو نر پیر یا گاو خشمگین مناظره قشنگشون که توفصل اول نبود و به فصل ۶ منتقل شد اونم نه کامل یکی طلبه من برندون قرار نبود از کتاب ا تعریف کنم
  7. baristan s

این یه ایراده کوچیکه تاحدودی درست بهتر بود دو اژدها نشون داده شن هرچند ممکنه او ن اژدها رو به دراگون استون فرستاده باشن
  8. baristan s

به dawn نقد میشه کرد وقتی از اول فصل تا حالا همش نقد راجبه زمان و مکان وهمش تکرار میکنن چرا من نباید تکرار کنم که این چیزا درست نیست من مخاطبم برندون معمار بود حالا میخاید نقد کنید بکنید مگر گفتم اجازه نمیدم یا دسته منه امثال شما فکر میکنید چون تعداد تون زیادتر ه یا هم نظرید پس درست میگید این اشتباه وقتی هم دارید سریال مقایسه میکنید از سریال مثال بزنید چیزی که سوتی نیست فکر میکنید دست اندر کار آن چنین سریال بقول خودت بهترین در تاریخ کور بودن و ندیدن که حالا شما کشفش کردید فرار رو بجلو انجام نده و فرافکنی نکن کاربر عزیز شما یا هرکسی دیگر هم رتبه و هم نظر باشماست حق تعیین خط مشی نه برای من داری نه کس دیگه انتقادتو کن نظرات مثبت و لایک هاتو دریافت کن نظرات مخالف تو خواستی بشنو نخواستی برو تا بعدا دوباره آنلاین بشی توهین تحقیر و تهدید نکن در سیطره وظایف شما نیست من حتا مخاطب م شما نبودی آن کس که شروع کرده من نبودم که حالا بخام تمومش کنم
  9. baristan s

خب نمیشه ۲تا تبر ببرن یکی تجهیزات حمل کنه یا اصلا نمیشه ۲تا تبر داشته باشن یا دو نوع سلاح بعد گفتید فقط جورا داره پس هاند چی اونم داشت میدونم دنبال ایراد ید و کاملا درک میکنم من میدونم ایراد های واقعی کجاست بعنوان یک طرفدار سریال اما بیان نمیکنم میزارم یه عده همون چیزایی که فکر میکنن ایراد رو بگیرن که درواقع نیست مثه همین که چرا دراگون گلس فقط دست جوراس که خب هرکسی یه نگاه دقیق بندازه متوجه میشه که که این ایراد درست نیست با گفتن یه عبارت اشتباه کردم هم چیزی از کسی کم نمیشه مثلا خودم که راجب عنوان قسمت قبل اشتباه کرده بودم خون اژدها نبود ایست واچ بود که اونم بخاطر منبع خوده سایت های مربوط بود کاملا سهوی ونه زوری و از روی عمد کمی خنده داره
  10. baristan s

به شخصه با طی الارض و ریتم بالای سریال مشکلی ندارم باگ اصلی مربوط به وفادار نبودن سریال به داستان و روایت خودشه برا مثال همین قضیه درگون گلس درگون گلس اصلیترین سلاح برا کشتن وایتها و واکرهاست چرا به جز جورا هیچ کدوم با خودشون نیاورده بودن؟جان شمشیرش والریایی بود بقیه چی پیشنهاد میکنم یک بار دیگه قسمت و ببینید و در کسری از ساعت نظر اشتباه ندید تبری که دسته تورموند هستش از شیشه اژدها ست وقتی وایت ها نزدیک میشن به هاند چکش و کنار میزاره دست به خنجر و تبرچه میبره که از شیشه اژدها احتمالا همه نیزه های نیزه داران هم از شیشه اژدها هستن میبینید اگر مقداری با دید بهتری سریال رو نظاره میکردید الان دنبال چیزی که اصلا ایراد نیست نبودید باز جای شکرش باقی ه که با باگ زمانیش مشکل ندارید
  11. baristan s

منظور م شما نبودید دوسته عزیز از تعداد پست ها معلومه تازه وارد هستید به نظر شما مسخره بوده قسمت خب بنظر یه عده عالی بود ه اگر هم اومدید دید که یه عده ایراد میگیرن اگر شما نکته مثبت دیدید بیان کنید کسی اجازه نداره شمارو مسخره کنه یا بکوبه چون پست اول تون هست تازه وارد عزیز کجای کاری دیگه کارشون ب جای رسیده بود معنای کلمه رو هم نمیدونستن غلط املایی میگرفتن ولایک میکردن هم رو نظر شما مثبت یا با منفی نوع دیدگاهتون محترمه نه صرفا درست
  12. baristan s

برندون جان من حساب کردم تمام بحث راجبه این زمان رفتوامد کلاغ و اژدها و کشتی میشه گفت تاحدود زیادی فاقد دید منصفانه به این اثره برندون جان حتا اگر بشینی رودرروی همه ی کسایی که اینهمه این موضوع زمان و مکان پیش میکشند تماما سعی کنی با ادله و مثال از قسمت های قبل ویا حتا خوده کتاب قانع شون کنی بازم زیر بار نمیرن بازم خوبه ریاضی وار همه چی رو میگی اما برا اونا فرقی نمی کنه کسی بخاد ایراد بگیره بتراشه این کارو میکنه دلیل شم کاملا مشخصه داستان براشون لو رفته از پارسال اسپویل شده عده ای هم به خوندن فیلنامه روی آوردن که نشون میده عاشق خوندن هستن تا دیدن اثر خب کتابم که مطمئنا تا پایان فیلم برداری فصل ۸ بیرون نمیاد باید خودشون رو یه جور سرگرم کنن دیگه اصلا اگر ایرادات شون رو درست فرض کنیم چقدر مهم بوده که به جرأت میگم تمام نظراتشون رو میشه نصفه پست های تالار فصل ۷ ایراد شون وارده خوب قبول فکر میکنن که ب حق ن(که نیستن) قبول چرا اینهمه تکرار میکنن این ایرادو یکی از دلیل هاشونم میتونه اسپویل شدن کتاب براشون باشه که این یه دلیل و کاملا درک میکنم چه حسی دارن در مورد اولویت شاه شبم باهات موافقم برندون جان که میخواست ۲تا یا حتا ۳تا اژدها رو بزنه پس اول کوچک ترین و سریع ترین و میزنه که دوتای بعدی رو هم بتونه شکار کنه ۸۰۰۰ساله شه دیگه تجربه خوبی داره دیگه سکانس های آریا درین قسمت ب جرأت بهترین بود اگر عده ای از شمال بخاطر طنز های مکان و زمان تورموند و هاند و تورس وگندری و حتا مرده های متحرک ش خوششون میاد از جمله خودم یا از سکانس های صامت و پر جلوه ویژه شاه شب و... سکانس های آریا و سانسا خارج از سرعت داستان فوق العاده بحث میکنن و در جریان هستن موسیقی فوق العاده روی صحنه ها نشسته با نور پردازی عالی که گاهی نیمی از صورت مشخصه که نمان کننده ی نیمه ی پنهان انسان هاست حالا یا نیمه خوب یا بد حالت چهره میسی ویلیامز عالی چشماش نشون دادن دندون هاش از روی حرص و کینه و ته لبخندش که نشون دهنده اعتماد ب نفسه طرف و تحقیر رقیبش ه اصلا متوجه نمیشی طرف فقط یه بازیگر ه انگار خوده خوده آریا استارک ه کاملا در نقشش فرو رفته دیالوگ هاش در عین سادگی معناها ی فوق العاده ای دارن : ((با اون چهره ها میتونم انتخاب کنم که کی باشم)) تو همین نیم خط دیالوگ کلی معنا و مفهوم نهفته است ب راستی همه گهگاه میخان کس دیگری باشن برندون جان پیشنهاد میکنم دوستانه سعی نکن برا یه عده دلیل منطقی بیاری اگر میخاستن قانع بشن با گذشت ۵.۶قسمت میشدن اما بازم دست مریزاد که همه چی رو ریاضی وار سعی میکنی حل کنی براشون نظرات تمامی افراد محترمه و(ونه صرفا درست) اما بخای قانع شون کنی نخان بشن چی از دستت برمیآد بگو وللش و از دیدن اثر لذت ببر الان ایرادات شون برا قسمت بعد معلومه چرا کشتی اینقدر زود رسید چرا انسالید ها اینقدر دیر رسیدن چرا اینجور فصل تموم شد رفت ۴۰۰ یا ۵۰۰روز دیگه
  13. baristan s

برندون جان خیلی زحمت میکشی داداش ممنونتیم اما نیاز به سایتهای بیگانه نیست داداش Hastidl.net خودمونم با کیفیت های خوب داره ۴۸۰ ۷۲۰۱۰۸۰ البته اگر پستامون و حذف نکنن ممنون میشم گذاشتن لینک دانلود ممنوع تو سایت اما امیدوارم یه کم کوتاه بیان از قدیم گفتن قانون و میزارن تا بشکننش درمورد اینکه باز چطور اینقدر زود همه چیز بهم رسیدم بگم ممکنه چند روزی اونجا گیر افتاده باشن قهرمان های داستان مون حالا شاید یه خورده بزرگنمایی شده اما ازون جا کلا همه چیز سریع بوده این فصل باید از روی چند نکته منفی چشم پوشی کرد ب نظر من دیگه بازم میگم تمامی آثار برجسته هم ازنکات منفی عاری نبودن
  14. baristan s

نایت کینگه فرشید جان برگ چغندر که نیست 8000سالشه حالا شلیک نایت کینگ و بیاید با دستگاه کایبرن مقایسه کنید دشمن در جنوب نبوده هیچ وقت نبوده از فصل اول هم نبوده ازقسمت اول از ثانیه اول قرار بر نبرد اخرو زمان وستروس و اسوس و14دریا همین بوده در کمیک کان شاه شب حضور پیدا میکنه وبه تمامی ملت هشدار میده که (اژدها و وایت ولف وخرس وشیر و خروس نمیتونن شما را نجات بدن و این که داره میاد) اره خب تو دنیای خارج از سریال میتونه حرف م بزنه حالا مقایسه شاه شب با بدمن های سریال میشه مقایسه بچه گربه های ملوس با بالریون مخوف از قسمت اریا ب جرات بیشتر از همه ی جاها خوشم اومد سانسا میگفت من جنگ و بردم باید جلوم زانوبزنی وتشکر کنی یاد قپی های جافری میوفتادم جلو تایوین میگن خدا تیرو تخته روچطور جور میکنه اخرم اریا بش گفت که با جافری عزیزت بودی مثه اینکه تمام بدوبیراه های عالم و به سانسا بگی وقتی سانسا کپ کرد :من صدها مرد تو وینتر فل دارم که بهم وفادارن (اخه چقدر احمقه ای دختر که به خواهرش این حرفو میگه) اریا خیلی راحت:الان اینجا نیستن!؟ گفت اونا چهره هامه خواهر بخام میتونم هرکدوم باشم شاید بخام تو باشم {اکثرا میدونن اریا صورت اسبی همیشه میخواست جای خواهر بزرگ ترش باشه} اما خوب شد نبود خدارو شکر یه موجودی تو وینترفل هست که امثال بیلیش باید بزارن در کوزه تمامی توطِِِِءه ها جلو یه بیچهره ی حتا فینقلی یعنی پشم
  15. baristan s

همینه دیگه کاریش نمیشه کرد واسه یه عده بعد وزمان مکان شده همه چیه سریال هرکاریش کنی نمیشه ازبین بره این که قسمت فوق العاده ای بود خب شکی نیست اما اصلی ترین نکته وجود دلهره بین سکانس ها بود بااون که تاحدود زیادی همه میدونن قراره داستان اینجور تموم نشه بازم دلهره دارن شاید تورموند بمیره شاید همه یخ بزنن شاید غرق شن شاید الان سانسا تبدیل به یهصورت شه شاید... واقعا مخاطب و دزگیر کردن با این همه پیگیری صحنه ها کار اثار بد وچیپ نیست بعضی از کاربران هم که تو قسمت قبل هی میگفتن بقیه بی پرچما کوشن چرا همش همین چند نفر ن امیدوارم جوابشونوگرفته باشن زود قضاوت نکنید برام جالبه یه عده که داشتن تاپیک قبل حرص وجوش میزدن چرا نیومدن اینجا نظر بدن خدایی همه عشق اسپویل هستنا