رفتن به مطلب

aboltahajom

اعضا
  • تعداد ارسال ها

3
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    هر 5 کتاب
  1. aboltahajom

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

یعنی قشنگ زمینه چینی شد برا فیلم نامه بیخود لو رفته فصل هشت. اگه فیلم نامه همونه همین الان بگن که دو سال خودمونو علاف نکنیم
  2. aboltahajom

قسمت نهم، Battle of the Bastards

خدایی با کدوم منطق سریال breaking bad رو خوب نمیدونی؟ اونم سریالی رو که 100 درصد نقدهاش عالی بوده و به این خاطر تو کتاب رکورد های گینس هم ثبت شده. من به این قسمت 10 دادم چون واقعا ازش لذت بردم. این فصل ضعیف تر بوده قبول ولی به نظرم از فصل 5 بهتر بوده. در نبرد حرامزاده ها برخلاف جنگ بلک‌واتر، دیوار و هاردهوم که عناصر فانتزی در آنها دخیل بودند، اینجا فقط دو گروه سرباز داریم که به واقعی‌ترین و بی‌تعارف‌ترین شکل ممکن یکدیگر را به قتل می‌رسانند. چیز شگفت‌آوری درباره‌ی آن وجود ندارد. فقط شاهد مرگ در خشن‌ترین شکل ممکنش هستیم. اینه که این قسمت رو از قسمت های عالی دیگه سریال جدا میکنه
  3. aboltahajom

قسمت سوم، Oathbreaker

من هم کتاب رو خوندم و هم سریال رو دیدم و از هر دوش لذت بردم و نمیدونم چرا اینقدر از سریال ایراد میگیرن که واقعا بی انصافیه.باید به نویسنده های سریال تبریک گفت که دارن داستان رو بدون کتاب و فقط با مشاوره مارتین جلو میبرن. و اینکه نوشته با تصویر فرق داره هزینه سریال واقعا سر سام اوره و مجبورن یه سری از خطوط از داستانی رو حذف کنن.به نظر من تنها نقطه ضعف این فصل شلوغ بودن هر قسمت و تعداد بالای کاراکترهاست.دوستان کتاب خونی که از سریال ناراضی هستن میتونن نگاه نکنن و منتظر کتاب ششم بمونن.والا مجبورتون نکردن که