رفتن به مطلب

anahita

اعضا
  • تعداد ارسال ها

7
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    تا پایان کتاب پنجم
  1. anahita

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

اووووف چقدر کشت و کشتاررررررر سگ. تو روح مارتین و کارگردانای سریال(با عرض معذرت از حضار) بجز بخش لذت بخش حقارت سرسی بقیه اش خیلی بد بود اگه بخاطر تیریون نبود منم فصل بعد رو نمیدیدم چه کنم که نمیتونم دل بکنم ازش
  2. anahita

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

خب بلاخره لحظات عالی سریال شروع شد این قسمت بدون شک در مقام بهترین اپیزود این فصل قرار میگیره اما دلم نمیخواد دو قسمت بعدی رو ببینم یک: بخاطر اینکه داره سریال محبوبم تموم میشه دو: شدیدا بوی مرگ و میر شخصیاتهای محبوب به مشام میرسه
  3. anahita

بحث و گفتگوی قسمت ششم "Unbowed, Unbent, Unbroken"

خب من اصولا آدم ساکت و کم حرفیم و همیشه ترجیح میدم نوشته های دوستان و بخونم اما ببینید به کجا رسیده که از ناراحتیم اومدم پست گذاشتم رسما دارن سریال رو له می کنن آخه این همه تغییر بیخود و مزخرف و کجای دلم بزارم اونوخت یه عده از ریزش مخاطبای سریال گله هم می کنن من که دیگه مثل قبل بی صبرانه منتظر دیدن قسمت بعدی نیستم اشکم دراومده از این همه بلا که سر سریال و کتاب محبوبم دراوردن
  4. anahita

سوالات مربوط به کتاب چهار

سلام دوستان من به تازگی کتاب چهارم رو تموم کردم حالا چندتا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید برین و پادریک توسط کتلین واقعا دار زده شدن ؟؟؟ فصل آخر آریانه اونجا که دوران بهش میگه نامزدش از ابله مرده و برنامه هایی واسه آینده داشته دقیقا داستان چی بوده نامزده اریانه کی بوده سم موند سیتادل گیلی و نوزاد چی شدن؟ و اون پیشگویی پیرزن برا سرسی شما هم فکر میکنین منظور از والونکار همون جیمیه بر خلاف خیال سرسی که فکر می کنه تیریونه؟ و داووس هم کشته شده واقعا یا اینم خدعه است؟
  5. anahita

چه انتظاری از فصل 4 داریم؟

اول از همه دوست دارم یه جوری دل اریا خنک شه چقدر بدبختی بکشه این دختر تیریونش هم زیاد باشه
  6. anahita

خودتان را معرفی کنید .

متشکرم دوستان من هم همینطور
  7. anahita

خودتان را معرفی کنید .

درود به همه دوستان نغمه دوست آناهیتا هستم و کارشناسی ارشد تاریخ دارم و عاشق ادبیات فانتزی هستم از اولین روزهای ترجمه این کتاب با وبلاگ سحر همراه بودم و خیلی خوشحالم که با این اثر آشنا شدم بعد از اینکه سحر جان ما رو لایق ندونست و بدون گفتن کلمه ای گذاشت و رفت خیلی سرخوره و ناراحت شدم اما الان با آشنایی با این سایت دوباره هیجان بحث و گفتگو راجع با این کتاب وارد دنیای من شده از همه دوستانی که با صرف هزینه و وقت باارزششان این سایت رو راه انداز کردند سپاسگذارم