رفتن به مطلب

Prince Rhaegar

اعضا
  • تعداد ارسال ها

54
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

65

اطلاعات شخصی

• خاندان
    targaryen
  • محل اقامت
    dragonstone

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. Prince Rhaegar

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

کاش سریال ارباب حلقه ها زودتر بیاد این پایانه گاتو بشوره ببره پایین من اگه تهیه کننده ی گات بودم هرچی بودجه داشتم می دادم پیتر جکسون که گاتو بسازه اونجوری مطمئن می شدم که پایانش حماسی درمیاد.
  2. Prince Rhaegar

من ترجیح میدادم آخر سر ند از خواب بیدار شه ببینه همش خواب بوده یا دوربین بره عقب ببینیم که همشون تو چشم یک غول زندگی می کنن به قول ننه ی پیر ..این پایان بهتر بود? در واقع یه جوری نشون دادن که انگار اون موقع ها ریگار به لیانا گفت بیا مزدوج شیم بعد تو بچه بیاری بچمونم بره خواهر منو بکشه بعدم عین بدبختا بره دیوار من اینو یه جایی خوندم که شاهزاده ی موعود قراره همچین سرنوشت توپی داشته باشه نظرت چیه هانی؟
  3. Prince Rhaegar

سانسا تو قسمت آخر ثابت کرد که از همه قدرت طلب تره حتی حاضر نشد یک استارک بهش حکومت کنه دختره ی بی خاصیت هیچ غلطی نکرد نه گذاشت نه برداشت زرتی نشست رو تخت حتی اون موقع که جان شاه شمال شد این راضی نبود یعنی قیافش داد می زد. برین مگه قسم نخورده بود به سانسا خدمت کنه پس چرا هنوز تو پایتخت بود؟ چرا شاهزاده ی دورن در نقش برگ آناناس بود؟ چرا آخرم نفهمیدیم خدای نور به واریس چی گفت؟!!! چرا جان آزوراهای بود ولی شاه شب به دست اون کشته نشد؟! یعنی ریگارو لیانا مملکتو به خاکو خون کشیدن فقط واسه اینکه جان به دنیا بیاد بعد بمیره بعد دنی رو بکشه..مسخره ترین چیزی که تو سریال بود این بود جان نایت کینگو نکشت. حالا میشه از قضیه ی پیشگویی سرسی گذشت که به دست برادرش میمیره چون تو فیلمم بهش اشاره نشد ولی یه کاری کردن که جان تو این فصل نقش هویجو داشته باشه..انگار فقط خط داستانی دنی رو درست پیش رفتن حالا با عجله یا هر چی.. واقعآ فاز D&D چی بود؟ مثل این می مونه که کتاب ارباب حلقه ها رو بدی دست پیتر جکسون بعد اون بگه پایانش خوبه ولی من عشقم می کشه یه جور دیگه بسازم.. گات هم چیزی نبود که اینا به مرحله ای برسن که ندونن چه جوری جمعش کنن پایان حاضرو آماده در اختیارشون بود!!!! وات د فاز واقعآ! بی چاره مارتین فقط میتونم یه نتیجه ی مثبت بگیرم این که شعور دروگون از همه شون بیشتر بود قشنگ می دونست که چی باعث مرگ مادرش شده و این همه مصیبت از کجا اومده و تخت آهنین همونطور که از آتیش اژدها ساخته شد به وسیله ی آتیش اژدها هم نابود شد.یعنی به قول تیریون اژدهایان فوق العاده باهوش هستند.
  4. Prince Rhaegar

من الان در گیجی کامل به سر می برم.. با کشته شدن دنریس توسط جان بازم مشخص شد که جان آزوراهای واقعیه بعد نمی دونم فازشون چی بود که آریا نایت کینگو کشت.. تنها سکانس زیبا و منطقی تو این قسمت مرگ دنریس بود و به حقیقت پیوستن تصویری که دنی تو خانه ی نامیرا دید..فکر کنم همین یک مورد رو طبق کتاب پیش رفتن. فقط همون صحنه برای من جذابیت داشت مرگ دنریس و بردن جنازش توسط دروگون. این که دوتراکی ها و آویژه ها بعد از مرگ دنی کسی که تقریبآ میپرستیدن انقدر راحت گذاشتن رفتن خیلی احمقانه بود یعنی آخرش خیلی خاله بازی شده بود. اوایل این اپیزود تا مرگ دنی داشت خوب پیش میرفت مثلآ صحبت های جانو تیریون ولی بعدش به شکل احمقانه ای جمعش کردن. همین پایان رو اگه تعداد اپیزودارو بیشتر می کردن می تونستن خیلی بهتر نشون بدن مثلا شاه شدن برن یا تبعید شدن جان ولی به شکل وحشتناکی احمقانه نشونش دادن. تیریون وقتی جیمی و سرسی رو پیدا کرد خیلی عجیب بود چون تو قسمت قبل کل سقف اونجا ریخت پایین ولی تو این قسمت یه جوری نشون دادن که انگار جیمی و سرسی یه خورده اونورتر وایمیستادن زنده می موندن..امیدوارم حداقل کتاب اینطوری تموم نشه همیشه فکر می کردم پایان نغمه می تونه حتی افسانه ای تر از ارباب حلقه ها باشه ولی الان میگم اون کجا این کجا نکته های مثبت از نظر من: مرگ دنی_پر کردن صفحات مربوط به جیمی توسط برین_صحبت های جان و تیریون نکته های منفی: کل اپیزود به جز این چیزایی که گفتم
  5. Prince Rhaegar

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

آره خواهر معنویه..دنریس از اول یه رگ دیوونگی داشت ولی همیشه باهاش تو جنگ بود که به لطف اطرافیان احمقش با کارای احمقانشون دیگه نتونست دیوونگیش رو سرکوب کنه..در مورد وارث بودنم باید بگم که حرف احمقانه ای که طرف باباش شاه بوده یا ولیعهد بوده باید شاه بشه به قول جورا اگان هفت اقلیم رو گرفت چون می تونست نه اینکه حقش بود دنی هم می تونست ولی زدن کاراکترش رو با خاک یکسان کردن. هنوزم میگم اگه دنی عقلش سر جاش بود حکمران بهتری نسبت به جان می شد چون جان مثل ند دیگه فرشته ست تو سیاست دووم نمیاره تو همین قسمت جان وقتی سعی می کرد افرادش رو وارد قضیه نکنه نتونست هیچکس بهش گوش نمی داد جانم میشه یکی مثل راب اون وسط بلآخره یکی بهش خیانت می کنه وستروس یکی رو میخواد که کسی جرآت خیانت بهش نداشته باشه دنی این پتانسیل رو داشت ولی دیگه رد داد الان باید بمیره چون مردن واسش یه لطفه مثل مد کینگ. البته چرا دروغ بگم اونجا که ند رو تو پایتخت اعدام کردن مردم بهش سنگ مینداختنو بدو بیراه می گفتن من دوست داشتم سوختنشونو ببینم (من به شدت ند فن بودم)
  6. Prince Rhaegar

خوشم میاد شمالی های مثلآ با شرافت وقتی تو شمالن هی سنگ جانو به سینه میزنن بعد که دنریس داشت همه رو می کشت دیگه جان به یه ورشونم نبود.. به قول سر جورا خدا بیامرز درون هر مردی یک هیولا وجود داره فقط یه شمشیر بده دستش..از این که همش میومدن شمالی هارو تافته ی جدا بافته نشون میدادن حرصم درمیومد حداقل تو این اپیزود نشون دادن اونا هم با بقیه فرقی ندارن همون طرفیو میگیرن که بهشون حال بده.. هنوزم میگم دنریسی که تو این اپیزود دیدیم ساخته ی دست اطرافیانشن با اون کارای مزخرفشون..هر چند که من ترجیح میدادم به سیر دیوونه شدنش عمیق تر بپردازن.
  7. Prince Rhaegar

بعد از مدت ها حرص خوردن بلآخره جیگرم حال اومد.. آبجیم زد همرو کباب کرد روح بابامون شاد شد.? مردم پایتخت اسکلم تقصیر خودشونه به قول دنی مردم میرین قبل از این که دنی کاری کنه خودشونو آزاد کردن..پایتختیا خیلی ترسو تشریف دارن با این که می دونستن چی در انتظارشونه. اوایل خیلی از واریس خوشم میومد ولی تو قسمت قبل خیلی اعصابمو خورد کرد در واقع به نظرم رفتار اطرافیان باعث شد دنریس بزنه به سیم آخر دنی تو زندگیش خیلی خیانت دید در واقع مثل باباش که بیست سال تموم تو دوران حکومتش مردم با آرامش زندگی میکردن ولی یه دفعه زد به سیم آخر..اون مکثی که بعد از گفتن درکاریس برای واریس به وجود اومد یه لحظه فکر کردم واریس بلک فایری چیزیه آخه یه لحظه دروگون مکث کرد ولی به کثری از ثانیه شکم برطرف شد? من مقصر همه ی این بندو بساطارو سانسا میدونم که از اعتماد جان سواستفاده کردو همرو انداخت به جون هم امیدوارم قسمت بعد از عذاب وجدان بمیره هر چند بیشتر دوست داشتم دنی سانسارو بده اژدها نوش جون کنه دختره ی ابله دهن لق اصن نظم همه چیو به هم زد. واای حال سرسی خریدنی بود یعنی وقتی دنی اشکشو دروورد اصن تو پوست خودم نمی گنجیدم انقد که خوشحال بودم..پیش خودش فکر کرد دنریس چون تا الان ردکیپو رو سرش خراب نکرده بازم این کارو نمی کنه اونجا که دنی گفت سرسی فکر می کنه بخشش و رحم نقطه ضعف ماست ولی اینطور نیست خیلی سکانس جذابی بود برای من. یه نکته ی ریزی هم که اون وسط وجود داشت این بود که شمالیایی که دم از شرافت میزنن چطوری اون وسط دنبال زن می گشتن انگار از خداشون بود که دنی اجازه ی اینکارو بهشون بده? آتیش گرفتن ناوگان آهنین فوق العاده ساخته شده بود..برای من قانع کننده بود که با اسکورپیون نتونستند هیچ غلطی بکنن اسکورپیون فقط به درد غافلگیری می خوره نه وقتی که ازش مطلعی اگه اشتباه نکنم رینیس تارگرین هم تو دورن با کمان غافلگیر شد. مرگ سندور خیلی غم انگیز و زیبا بود بود R.I.P داداش ..آخرم توسط آتیش مرد....جالب اینجاست که کوه خیلی سخت تر از نایت کینگ مرد نکته های منفی این قسمت واسه من یکی مرگ احمقانه ی یورون بود یکی این که دوست داشتم سرسی خیلی بدتر از این حرفا بمیره(فقط دلم واسه جیمی سوخت) اینجور که بوش میاد آریا دنریسو می کشه!
  8. Prince Rhaegar

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

داداش دنریس با اون همه ابهت جلو سرسی کم اوورده اون سانسای فوفول که تو عمر غیر مفیدش هیچ غلطی نکرده..فقط شوهرش دادن سرسی سانسارو درسته قورت میده..سانسا توهم قدرت داره در ضمن ریورلندز الان واسه لنیستراست. در ضمن شاهزاده ی دورن و یارا هم این وسط فراموش نکنید اونا هم کم چیزی نیستن به شخصه امیدوارم داریو هم بیاد.. دنریس اگه این وسط بهش خیانت نشه مثلآ واریس تو این هاگیر واگیر داستان درست نکنه(که می کنه) یا جان این وسط وجدان درد نگیره(که میگیره) دنی شانس خوبی واسه پیروزی داره. ولی دنریس توسط یه مشت ذهن خیانتکار محاصره شده این وسط فقط کرم خاکستری بهش وفاداره. ولی اگه تیریون(که خودم فن شدیدشم) و واریس به دنریس خیانت کنن حقشون مرگه چون از خیانت هیچ وقت چیز خوبی به عمل نمیاد حتی اگه نیتت خیر باشه..اگه دنریس بزنه تیکه تیکه شونم کنه بهش حق می دم چون فقط نشستن به دنی میگن حمله نکن حمله نکن بعدم نمیگن آقا به جای حمله بیا فلان کارو کن انگار دنریسم بیکار می شینه که سرسی هر روز قوی تر شه همین الانش رفت شمال برگشت دید سرسی چیکارا که نکرده. ولی اگه سانسا آخر ملکه شه من کل آرشیو گاتو پاک می کنم خیلی زور داره واسم?
  9. Prince Rhaegar

دوست عزیز قسمت 6 فصل هفتم رو دوباره نگاه کن..دنریس قبل از این که جان زانو بزنه قبول کرد که بهش کمک کنه بعدش جان احساساتی شد به عنوان ملکه قبولش کرد..اولش به جان گفت اگه زانو بزنی منم کمکت می کنم ولی با دیدن ارتش مردگان قبول کرد که به جان کمک کنه.
  10. Prince Rhaegar

بلآخره یکی حرف دل منو زد..من خودم دنی فن نیستم ولی از این که ظالم فرضش می کنن کفری می شم. دقیقآ اگه هر کس جای دنی بود تا الان تیریونو تیکه تیکه کرده بود چون تیریون اشتباهات خیلی جبران ناپذیری داشت دنی بخاطر اعتمادش به تیریون شکست های خیلی بدی خورد..تازه بازم بعد اون نظر تیریون براش مهم بود..من خودم عاشق تیریونم ولی وقتی یک طرف داستان خانوادش باشن نمی تونه درست تصمیم بگیره. تو قسمت چهارم در حق دنی خیلی ظلم شد انگار نه انگار که اگه ارتشش رو نمیوورد شمال آریا که هیچی حتی خود جکن هگارم نمی تونست نایت کینگو بکشه..مردم شمال هنوز بهش بدبین هستن مثلآ اونجا که جان گفت ما به متحد احتیاج داریمو این حرفا آریا گفت من به متحد احتیاج ندارم (آریا جان اگه وجود داشتی این حرفو قبل از جنگ می زدی?) واریس هم این قسمت از چشم افتاد من مطمئنم این قسمت بعدی یه گندی میزنه عقایدش رو دوست دارم ولی همیشه با خیانت به اینو اون کارش رو پیش می بره..حداقل تیریون با این که میدونه اگه دنی بزنه به سیم آخر چیکار می کنه ولی بازم براش میجنگه. جان آدم فوق العاده ای هستش اما به نظر من شاه خوبی نمیشه چون زیادی خوبه درسته مردم دلشون می خواد اون شاه باشه ولی ازش حساب نمی برن اونم مثل ند استارک تو بازیای سیاسی قورتش میدن. مردم پایتخت که از اولشم به اندازه ی یه مشت کود مرغی واسه من ارزش نداشتن دیگه بعد از مرگ میساندی و ریگالم که دیگه گور باباشون امیدوارم دنی یه مهمونی باربیکیو تو کینگزلندینگ راه بندازه. ولی من اگه جای دنی بودم همین الانش میرفتم اسوس میزاشتم سرسی به شمال حمله کنه بعد برمیگشتم ترتیب باقی مونده هاشونو میدادم دقیقآ سیاست خود سرسی..چون مردم شمالم لیاقتشون همینه.
  11. Prince Rhaegar

دوستانی که تئوری اژدهای چهارم یعنی کنیبال رو میدن بالریون اژدهای اگان به خاطر پیری تو سن 220 سالگی مرد تنها اژدهایی هم بود که به خاطر سن زیاد مرد بعد کنیبال که یه سری ادعا می کردن حتی قبل از این که تارگرین ها از والریا برن اون تو وستروس بوده یعنی میشه حتی پیرتر از بالریون که تو 220 سالگی مرد. در ضمن کنیبال هیچوقت رام نشد پس اگه تو سریال بود دنی و دروگون هم نوش جون میکرد اگرم کنیبال زنده بود انقدری بزرگ بود که تا الان باید دیده می شد حالا جدا از این که اژدها اون قدرا هم عمر نمی کنه. زیاد دلتونو به تئوری کنیبال خوش نکنید چون همین الان به خاطر کمبود بودجه ریگالو گوست حذف شدن..فک کنم تا دوشنبه یه سری هم تئوری بدن که یورون اِسماگو دیده.
  12. Prince Rhaegar

یحتمل مست بودم چون از من بعید بود به خاطر عشق و عاشقی سلطنتو به باد بدم..کتابم زیاد می خوندم دیگه جو گیر شدم (ولی اگه خودم بودم سرسی رو میگرفتم ازش خوشم نمیاد ولی مغز خوبی داره با اون تا هفت جدو آبادم سلطنت می کردن)
  13. Prince Rhaegar

سانسا اسکلی بیش نیست هیچوقت تو رفتارش تعادل نداره یه زمان به حرف همه گوش میداد الانم سرخود شده خودشو بالاتر از همه میدونه اصلآ سیاست نداره..تو نبرد وینترفل ناخونشم نشکست بعد واسه همه تعیین تکلیف میکنه انگار جان اون وسط هویجه..من فقط دارم نذرو نیاز می کنم آخر سر یه کاره این سانسا نشه ملکه ی هفت اقلیم
  14. Prince Rhaegar

آره موافقم دنی باید تو همون اسوس می موند..اونجا خیلی اهداف بهتری داشت اصلآ می تونست کل اسوس رو بگیره اومدنش به وستروس خریت بود داداش دیگه کال دروگو به چخ رفته بود با خودش که نمی تونست میت بکشه اینور اونور
  15. Prince Rhaegar

کال دروگو چه ربطی به اون بیچاره داره اون زنیکه زد ناکارش کرد دنریس فقط اعتماد بی جا کرد همین? آره این که جان آدم بهتریه که شکی نیست مثل خدا بیامرز ند استارک میمونه ولی دنریس تو شمال بهای سنگینی داد الان مثل گرگ زخمی می مونه قدرت طلب هست ولی ذات بدی نداره تمام عمرش فقط یه هدف داشته اونم تخت آهنین بوده. ولی به نظر من نه جان شاه میشه نه دنی ملکه. مارو باش فکر می کردیم اینا بعد جنگ دیگه آدم میشن نمیزنن تو سر هم دیگه ولی آدما عوض بشو نیستن..یه خورده از سرزمین میانه یاد بگیرن چقدر اونا بچه های خوبی بودن یادش بخیر? ولی هنوزم معتقدم جان با آشکار کردن رازش گند زد به اتحادشون فکر می کنه همه مثل خودشن که واسشون مهم نباشه.. پسرم این قسمت یه خرابکاری اساسی کرد. جیمی هم که بیچاره هنوز گلوش گیر اون سرسیه ولی برین حقش نبود که اونطوری باهاش رفتار شه..این نویسنده ها می خوان مطمئن شن که همه یه دور لخت میشن خدایی نکرده یکی از قلم نیوفته