رفتن به مطلب

aliod

اعضا
  • تعداد ارسال ها

51
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

2

اعتبار در انجمن

60

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    پایان کتاب پنجم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

323 بازدید کننده پروفایل
  1. aliod

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

دوستانی که به انتخاب برن انتقاد دارید در واقعیت همیشه قدرت دست کسانی میفته که هیچکس باور نمیکنه سال ۸۴ احمدی نژاد شهردار بود گفت میخوام رئیس جمهور بشم، همه خندیدن و شد. سال ۲۰۱۶ ترامپ گفت میخوام رئیس جمهور بشم، همه خندیدن و شد. برن پسر بچه ای بود که سقوط کرد و قسمت های اول همه فکر میکردیم مرده، و در آخر شاه وستروس شد.
  2. aliod

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

.....
  3. aliod

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

اولین خط داستانی کتاب درباره برن بود. شروع سریال هم با برن بود. مطمئنم انتخاب مارتین هم برن بوده. پایان خوبی بود. ساعات خوبی از عمرمون با این سریال و کتاب ها گذشت. از سازندگان و مخصوصا مارتین مچکریم
  4. aliod

( اسپویل آشنایی با مادر ) خب تو آشنایی با مادر همگی انتظار داشتیم یه پایان شاد ببینیم و میخواستیم با هم بودن بارنی و رابین رو ببینیم و قسمت آخر یهو همه چی ۳۶۰ درجه چرخید. من که خیلی شوکه شدم و خوشم اومد اما گات فرق میکنه، عروسی خونین هم باب میل مخاطب نبود و بهش اعتراض کردن اما آیا اپیزود بدی بود؟ خیر فوق العاده بود الان ماجرا فرق میکنه فصل آخر گات واقعا مسخرس درباره برکینگ بد با شما موافقم
  5. aliod

وست ورلد فصل اولش خوب بود فصل دومش مزخرف به تمام معنا بود. سریال آشنایی با مادر رو ببینید، یه سریال کمدی کم خرج بدون جلوه ویژه ووو.... چه پایان محشری داشت و تا آخرین دقیقه غیرقابل پیش بینی بود. همش قدرت نویسنده است
  6. aliod

خیلی شبیه سپته ولی سپت رو که سرسی منفجر کرده بود
  7. aliod

فقط کسی که این داستان رو خلق کرده میتونه به خوبی به پایان برسونه من فکر نمیکنم مارتین اجازه بده با همین داستان (بازی تاج و تخت) سریال دیگه ای ساخته بشه
  8. aliod

قبل از شروع فصل آخر بنیوف گفته بود "میخوام موقع پخش قسمت آخر مست کنم و از اینترنت فاصله بگیرم" خودشونم قبول دارن که گند زدن به سریال ?
  9. aliod

این حرف رو خیلی قبول دارم امیدوارم زودتر کتاب مارتین بیاد و پایان واقعی رو بفهمیم
  10. aliod

من نظرم به این قسمت مثبته اما هنوز خطوط داستانی مشکل داره، بعضی از شخصیت ها مثل آریا رو خراب کردن، امیدوارم دیگه آریا دنریس رو نکشه!
  11. aliod

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

?? من دلم واسه تورموند و سندور کلگین تنگ میشه باحال ترین شخصیتای سریال بودن ?
  12. aliod

خب این فصل هم همون کار رو میکردن الان گوست نسبت به فصل 5 تقریبا همون اندازه بود
  13. aliod

مستر ناتر حتما فصلای قبل دایروولف ها رو، لک لک ها از آسمون میاوردن که این فصل نتونستین بسازین ?
  14. aliod

دقیقا، توی این فصل مثل آب خوردن شاه شب و اژدها کشته میشه اژدهای جدید کجا بود..
  15. aliod

«ما در گذشته درباره پایان سریال صحبت کرده بودیم اما متأسفانه سازندگان در پایان سریال به خصوص در سرنوشت برخی از شخصیت‌های فرعی تغییراتی ایجاد کردند. برخی از این تفاوت‌ها البته به خاطر این است که من در نوشتن دو کتاب آخر بسیار آهسته عمل می‌کنم. من در حقیقت باید نوشتن این دو کتاب را چهار سال پیش تمام می‌کردم و شاید در آن صورت هم اکنون شاهد پایان متفاوتی می‌بودیم.» کاش حداقل قسمت آخر رو خودش نویسندگی میکرد ?