رفتن به مطلب

سر جیمی

اعضا
  • تعداد ارسال ها

39
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    فصل 5 کتاب اول
  1. سر جیمی

قسمت دهم، The Winds of Winter

دقیقا بعد از قسمت هشتم هنوز فن ها یاد نگرفتن که تئوری های الکی نسازن متاسفانه هر چیزی که ملت از ذهنشون رد میشه رو میان مطرح میکنن که از اخر مثل شایعه در میاد و چند قسمت بعد هم کاملا نقض میشه این تئوری ها توی اوایل سریال جالب بود مخصوصا زمانی که سریال طبق کتاب پیش میرفت . اما الان دیگه اکثر تئوری ها ابکی شده چون سریعا رد میشه . فن ها دارن چند ساله خودشون رو واسه قضیه R+L= J میکشن حالا هم که نشون دادنش باز تئوری جدید ساختن . چرا ؟ چون صحنه به طور واضح پدر جان رو معرفی نکرد . یعنی بدترین تئوری که من توی سریال دیدم بودم اون قضیه سایه سیریو فورل بود که حتی بعضی از منابع نقد سریال هم بهش اشاره کرده بودن . در حالی که اگه ساده به قضیه نگاه میکردی میدیدی که سایه یه سیاهی لشکری باشه که داره رد میشه . یه کم باید ساده به بعضی قضایا نگاه کرد و پیچیده شون نکرد . این قضیه R+L=J خیلی وقته که مطرح شده بود و فقط مهر تایید میخواست بخوره که دیگه این صحنه تمومش کرد . چه جای بحثی میمونه واقعا من موندم . حالا تا یه سال مردم میخوان راجع به پدر جان اسنو تئوری بدن . خدا رحم کنه . اولن بگم همین تئوریهای چرتی که میگید یه سال سرمونو تا فصل بعد گرم میکنه والا الان میمردیم دوما خب شما هم میدونید سریال خیلی پیچیدس و طبعا باید تئوری ها پیچیده باشه البته قبلا که مارتین بود بنظر من مرموز تر از این حرفا بود سریال الان یکم ساده شده سوما خب هر کس تئوری رو داره و سرشو با اون گرم میکنه از کجا معلوم که راست نباشن؟و مهمتر اینکه شما فک میکنید چی این سریال رو اینهمه پرطرفدار نگه داشته؟خب طرفدارش واس چی یه سال صبر میکنن؟من خودم شخصا اگه نیام نظریه نسازمو سرمو گرم نکنم تا سال بهد گات رو فراموش کردم ولی خب همینه که این سریالو متمایز میکنه نظریه ها تئوری ها بقول خودتون از هر مدل میشه تئوری دید هر کس واس خودش میسازه ولی خب جادوی سریال همینه نگه داشتن مردم با نظرات ایده های متفاوت در کنار هم که همه تقریبا اخرشون به یه جا ختم میشه و همین تئوری های عجیب از شخص های مختلف باعث جلب هر گونه فرد میشه چه پیر چه جوون کارمند و بیکارو خلاصه هر سلیقه و مراجی یه جا جمع میشه و بنظرم خوبه که مردم اینطوری بتونن خودشونو با سریال گرمتر کنن دقیقا دوستان باگ هایی که سریال پیدا کرده رو نمیتونن حل و فصل کنن ، سریعا برای پر کردن این باگ ها شروع میکنن به ساخت تئوری و توجیه که مبادا ، این فصل و این اپیزود نمره 10 کمش نباشه [justify]چندتا ایراد اساسی دیگه این فصل داشت رو از قلم انداختم. شخصیت سندور که بازگشتش به نظر میومد یه نطقه تلاقی با خط اصلی داستان پیدا کنه ، تا یه جا رفت و دم دستی رها شد.خب اگه قرار نبود به جایی برسه ، میذاشتنش برای فصل بعدی. عمو بنجن هم همینطور ، نقش سوپر من داشت برای براندون ، اصلا نفهمیدیم چطوری اومد و چرا رفت؟ آریا بعد از کش و قوس فراوان و اتلاف وقت زیاد رسید به خونه اول یعنی کل این ماجرا و چالشی که با جاکن و ویف داشت برای هیچ بود و عجیبه که با وجود سرپیچی از خدای بی چهره به قدرت های اونا دسترسی داره. سر جوراه هم که کلا رفت قاطی باقالیا ، کارگردانا یادشون رفت به کل .[/justify] اولا به نظر من پر کردن باگها نیست گسترش دادن نکات مثبته و وقتی یه اتفاق خب میفته نظریه ها سعی در بهتر کردن اوضاع دارن در ضمن مگه مردم پول گرفتن که مجبورن ده بدن به سریال تازه شما بگو باگ بله هزاران نظریه برای باگها گفته میشه و یکی از این ها میاد جای باگ رو میگیره خب قرار نیست که یه فیلم عالی ببینید که بدون باگ باشه سلایق مختلف امتحان میشن تا بهنرینشون جای باگ رو پر کنه و خب همین اتفاقم میفته تازه باید توجیه کرد سریال بله گاها باگ داره و ماهم تئوری میدیم و خدا رو شکر جاشونو پر میکنه و خب اینکاریه که یه طرفدار برای فیلم مورد علاقش میکنه مگه فیلمی داریم بدون باگ؟خب سندور خودش اومد زمینه هاش رو ریخت و رفت واس فصل بعدی نقششو ایجاد کنه و یاداور شم فصل بعدی هفت قسمته و وقت کمه و نمیشه هر چی که شما خواستین بره فصل بعدی عمو بنجن هم که بعله اومد و چطور اومدشو همه میدونیم و رفت که خودش ماجراس و خودش جای تئوری داره که کجا رفن قرار نیس که همه اینارو نشون ببینیم اریا هم که ظاهرا کلا تو باغ نیستید(ببخشید شاید یکم تند بحرفم) اریا از اول یه نقشه بود اریا قصدا حوصله همرو سر برد و همرو غافلگیر کرد و اینکه تمام این سر پیچی ها برنامه خود جاکن هاگار بود تمام این مدت دیدید که خندید و تایید کرد پس یعنی تو تومستی بیچهره شی و دیدیم اینهمه مدت زمینه سازی بود و قصدا جوصلمونو سر میبرد البته شایدم جای خالی رو پر میکردن وسط این هیرو پیری و کلی اتفاق خوب لنتظار دارید شروع به پخش یه قسمت واسه جورا بکنن؟الان اتفاقای مهمی تو راهه و من قول میدن جورا هم بر میگرده و بعدا یه نقشی خواهد داش ویرایش ناظر: ادغام پستهای متوالی, کاهش نقل قولها سایر پستها که اسپم محسوب می شد پاک شد.
  2. سر جیمی

قسمت نهم، Battle of the Bastards

این که ما اطلاعات بیشتری داریم باعث نمیشه علامه عالم باشیم تازمانی که برای شما دلیل قانع کننده نیومده که نباید دلسرد بشی و رای ب برتری حرف دیگران بدی تا زمانی که درستی حرفی بابرهان بت ثابت نشده نیازی نیست تا این حد خودت رو ناراحت کنی سر جیمی جان شما باید یه مقدار احساسات تو کنترل کنی تو ویرایش مطلبی که میذاری بیشتر دقت کنی درمورد اطلاعات م هم تویین سایت قسمت فصل ای گذشته و هم کتاب که فک کنم خوندید به اندازه کافی هست میتونی به سایت zoomg.irهم مراجعه کنید باسرچ game of throne بخونید هر چند هیچ جا خالی از اشکال نیست اما نقد ها وصحبت های با برهان و دلیل میتونه بیشتر بت کمک کنه اینکه آدم چیزی یا کس دیگه و بدون دلیل و منطق رد یا حتا قبول کنه یا یه مغرض ه یا یه کاذب مطمئن م شما هیچ کدوم نیستید نه من منظورم این نیست که با دلیل و بی دلیل چیزیو رد یا قبول میکنم گفتم من با توجه به نظر شخصی ام احساسم میگه خوب بود ولی اگه نیاز به اطلاعات بیشتر و نقد و بررسی باشه با اگاهی میام برای مثال اپیزود قبل که بیشتر بحث کردم تقریبا اکثر نقدو بررسی ها رو خونده بودم منظورم اینکه حظرم روی این اپیزود با احساسمه و خواسته کارگردانم همین بود تاثیر روی احساسات مخاطبان سعی میکنم بیشتر سر بزنم به سایتهای نقد و بررسی با تشکر ازحرفتون
  3. سر جیمی

خب من راستش نه اطلاعاتم کافیه نه زیاد عالمم ولی علاقه دارم مثه یه ادم منطقی تصمیم بگیرم و یاد بگیرم و از کلگان ممنونم که چن جا حرفهایی گفت که من چیزایی یاد گرفتم ولی خب من چون اطلاعاتی هم ندارم بر اساس منطق تصمیم نمیگیرم برام مهم نیس که ازلاعات سایتها و منتقدین چی میگن اونها هم ارزش خودشونو دارن ولی من بر اساس احساساتم تصمیم گرفتم من هر چقدرم دلیل منطقی برای بد بودن سریال بیارم یه گوشه وجودم دوس داره سدیالو ببینه و یه چیز هم بگم اون عزیزانی که یک میدن اگه از سریال خوشتون نمیاد نگاه نکنید الکی اینهمه دعوا هم راه نندازید روحیه ما رو هم داغون کردید اگه هم دوس دارید ببینید ببینید کسی نیس که جلوتونو بگیره و در اظهار نظر هم ازادید ولی لطفا نیاید اینجا واسه غر زدن کلی هم از روحیمون کم میشه درسته اینجا همه انتقاد میکنن دلیل میارن و بحث میکنن هدف اینجا همینه ولی خب طرفدار ها میان شما دارید رسما سریالو فوش میدید پس طرفدار نیستید اینجا اعصاب مارو هم خرد نکنید نمیگم ادم حق داره نقد کنه بررسی کنه نظر بده و اگه دید بده نمره بد بده ولی طرفدار،دقت کنید به این کلمه طرفدار پس اگه یک میدید یعنی دوس ندارید پس طرفدار هم نیستید پس بیزحمت نیاید و ما رو هم ناراحت نکنید نمیگمم طرفدار هم نقد میکنه اما در بدترین حالت ۵ میده اگه زیر ۵ دادید پس طرفدار نیستید و لطفا اینجا نظر ندید من کسی نیستم که جلوتونو بگیرم یه خواهش و پیشنهاد بود حتی اون چن صد نفر تو ای دی بی ام هم اشتباه کردن یک دادن اگه نظرشون یکه پس طرفدار نیستن اینجا و بقیه سایتها هم جای طرفداراس البته بازهم میگم فک نکنید تهدید میکنم یا با زور میخوام بزنم خواهشه میاید یه دلیلهایی میارید راستش من هم جوابی ندارم اعصابم خورد میشه نمیتونم سریالو ببینم و دیدگاهم خود به خود مثه شما میشه تا میام سریالو ببینم حرفاتون یادم میفته از سریال بدم میاد
  4. سر جیمی

حرفات رو قبول نمیکنم ، چون آشفته نوشتی و برای همشون هم دلیل نمیارم چون طولانی میشه ولی فقط یه چیز رو بگم شاید این وسط چیزی آموخته باشی دوست عزیز. IMDB نمراتش رو از کاربران میگیره نه منتقدین ، IMDB همون ویکی پدیاست و در همون حد ، اگر از پوشش اخبار و فروش فیلمها بگذریم. گذشته از این ها من نه منتقدم نه سینماگر ولی عقل سلیم دارم برای تحلیل فیلم و سریال و هر پدیده هنری دیگه.فروش و تمجدید کاربران که اصلا ملاک هنری نیست ، فقط ملاک آماری است و تجارتی.موفق باشید. در مورد imdb ممنون راستش من نمیدونستم خیلی وقت پیش یکی بهم گفته بود که نمراتش رو بر اساس منتقدین میده و من هم تا الان لینطوری فک میکردم به هر حال نه من میتونم نظرتو تغییر بدم نه تو منو شایدم راس میگی من چرت و پرت مینویسم ولی خب شاید نتونم رو نوشته بیارم و شایدم اطلاعاتم غلط باشه اما تقریبا واس همه حرفام دلیل دارم حالا شاید محکم نباشن ببخشید چطوری میتونم لینک دانلود کتاب got رو بدس بیارم؟ ویرایش ناظر: ادغام پستهای متوالی کاهش نقل قولهای متوالی
  5. سر جیمی

خب این نظر شماس که که مثلا بریکینگ دید بده؟نظر چند هزار نفرو در مورد بریکینگ دید پرسیدید که جمع بندی کردید که بده؟البته من ندیدمش ولی یکم اشنام ،شما میگید ای ام دی بی نمره بالا داده ولی بده؟شما میگید بده نه اینهمه ادم؟ساوادور رو هم ندیدم ولی بله اگه اینهمه ادم راضین خوبه دیگه مگر اینکه یکی دو نفر اون وسط بگن بده با هر معیاری حساب کنیم حرفاتون غلطه از نظر دانش ای ام دی بی دانشش بیشتر از نظر اکثریت که همه میگن عالیه از نظر تجربه خیلیا هستن چن برابر شما تجربه دارن و میگن عالیه ولی در کل افت سریال رو تایید میکنم ولی خب این قسمت عالی بود
  6. سر جیمی

نظرتون محترم اما فک کنم ادمای خیلی زیادی هستن که وقتی ماها خواب بودیم فیلم سینمایی دیدنو یه دنیا تجربه اما ده دادن و تعدادشونم خیلی بیشتر از منو شماس که نشون میده در کل فیلم عالی بود اما نظر هر کس جای خودش
  7. سر جیمی

من در کل خودم زیاد نظر نمیدم و نظرهام بر اساس امار و اطلاعاته (البته نمیخوام زیادم پز بدم شاید خیلی وقتا خیلی چیزارو ندونم )ولی خب در حدی که در مورد این اپیزود نظر بدم میگم که کافیه یه سری به سایتای امار و نقد فیلما بزنید میبینید که تنها سریال تاریخ و تنها قسمت کل جهان و دنیا که از ده ده گرفته این قثمت این سریاله اینهمه ادممم دادن میگن خوبه من تا الان ۴ تا از بهترین نقد و بررسی های معروف فیلمو دیدم گرچه انگلیسی بود ولی فهمیدم بد جور دارن تعریف میکنن و همشون هم ده دادد ن که شاید شما زمانی که ما با اسباب بازی ها مون بازی میکردیم اونا تو دانشگاه تحصیلاتشون نقد فیلمو این حرفا بوده پس نظرشون مهمه به هر حال خواستم بگم اگه بدی تو سریال دیدید اونهمه هم حساس نگیرید و یا کلا فیلمو نبینید ولی من در کل نفهمیدم بقول یکی از دوستان شما بهترین سریاله تاریخو با چی مقایسه میکنید؟با دانشتون؟با فیلمای دیگه؟ در مورد نخوردن تیر ها به جان بگم که طبق گفته ملیساندر خدای نور خواسته هیچیش نشه و بگم نقش پشه هایی که میگید هیرو که نبودن اون وسط کاری نمیشد کرد مگر اینکه انتظار قدرت خارق العاده رو از یه وحشی تو تاکیتیک های پیشرفته جنوبی داشته باشید یا از یه قاچاقچی انتظار قدرت ماورا الطبیعی و در مورد نگاه جان هم بگم اگه دقت کنید میبینید چه اشکی تو چشاش جمع بود و اگه بازم صحنه بدون احساس بود باید احساس جان رو تو مشتاش به رمزی ببینی ،و اینکه خدایی نکرده تو خودتو تو موقعیت جان بذار یه ادم دیوونه برادرتو اونطوری میزنه خواهرتو تهدید میکنه اذیت میکنه اونهمه صحنه دلخراش از هر نوع میبینی تو جنگ خونتم نابود کرده خب تو اون موقعیت فک کردن به یه غول اونم وسط وینترفل و پیروزی سخته در مورد تاکتیک هم بگم همه خاندانهای شمال با تجربه هاشونو تو جنگ راب از دست دادن همش یه مشت بی تجربه مونده فک نکنم انتظار داشته باشید یه وحشی که اصلا تاکتیک ندیده و تمام عمرش تبر به دست فقط میکشته یا از یه قاچاقچی یا از چهار تا سرباز جوون و جدید انتظار تاکتیک داشته باشید مگر اینکه شما سردار سلیمانی باشیدو از تاکتیکا سرتون بشه نبرد رمزی و جان هم که ضایس وقتی جان میتونه اونو بکشه چرا باید فرصت یه مبارزه عالی وای تفریح شما تدارک ببینه؟ نمیدونم شما فرماندهی کدوم گردانید که یه جوری از تاکتیک حرف میزنید محاصره سپرهها بهترین بود و بخصوص وقتی رمزی فک میکرد پیروز میشه شما هم بودید تو اوج پیروزی تاکتیک به خرج نمیدادید
  8. سر جیمی

از نظر من هم بد بخت وون وون خیلی به درد خورد و جونشو فدا کرد و همون باز کردن در هم خیلی کار مهمی بود اونموقه با توجه به یربازان باقی مونده تسخیر قلعه بازهم سخت بوده و چن روز میکشید که تا اون موقه خدا میدونه رمزی دوباره چه نقشه هایی میکشید یا فرار میکرد در مورد صد نفر هم از نظر من اکثریت مهمه البته تو همه چی نه تو سریال تو انتخاباتم بدون توجه به اگاهی و سواد همه رای میدن و توجه به رای اکثریت هستش و اینکه خب اگه اکثریت نباشن شاید سریال ور شکست شه کلا و اینکه سازنده ها اناصفیش تو این قسمت عالی کار کردن ولی با این وجود به نظر من جای بهتر بودن داشت ولی بهترین بود
  9. سر جیمی

خب شاید دلیل هام منطقی نباشه یا من اشتباه بگم اما از نظر من جواب شما کاملا واضحه اولا همه ما میدونیم که خدای نور میخوار جان زنده بمونه و طبق گفته ملیساندر اون رو تو برج های وینترفل در حال قدم زدن دیده پس طبیعیه که اتفاقی بیفته که تیرها بهش نخوره این خواست پروردگاره در مورد غول بگم غول به فرض سه تاشونم زیر پا له کنه اگه میرفت وسطشون نا بودش میکردن و خب نیزه دارار به خاطر همین با اون نیزه های بلند اومده بودن و اگه یکم تو ذهنتون تصور کنید میبینید که اگه پاشو رور اونا بزاره هزارتا نیزه تو پاهاش میرف در مورد نزدن جان :اون اونقدر مغرور و ابله که فک میکرد پیروز میشه و جان رو زنده میگیره و عذابش میده و فلان پس جان کلید ارزشمندی بود و دوست نداش همون اول بیخودی و به همین راحتی جان رو بکشه در مورد دو تا اژدها اولن یه مدت بود تو زنجیر بودن و تیریون وسطا زنجیرشونو باز کرد و اینکه اگه یادتون بیاد دنریی که مادرشون بود گفت اینجا بمونید اونا به حرف مادرشون اونجا بودن وگرنه تودشون میتونستن بیرون بیان و چون بدجور به مادرشون وفادارن به حرفش گوش کرده و مونده بودن و در موقه نیاز هم برای کمک به مادرشون خارج شدن در کل هم عالی ترین قسمت بود و ضعف هاش کمترین بود
  10. سر جیمی

واقعا موافقم تنها پادشاه بر حق لرد بیلیش
  11. سر جیمی

عالی بود ده میدم عالی بخدا داشت تو اون قسمت که جان میمرد گریم میگرفت بخصوص منم ادم احساسی وقتی شیپورو زدن نمیدونستم انگار زمان متوقف شد من فکرم هزار راه رفت که الان چیشد کی میاد کمک چون مطمئن نبودم ویل ها بیان کمک تواون لحظه هزارتا ایده به ذهنم اومد و رفت پرچم شوالیه ها رو که نشون داد از ذوق چن تا محکم زدم به دیوار دستمم درد گرفت اما واقعا اون لحظه متوجهش نبودم دیدم بهتر درمیون بزارم تا خودمو خالی کنم واقعا عالی بود و اون جمله مارتین که میگفت جنگها وحشتناکنو فلان و نشون داد انصافا تو عمرم همچین جنگی ندیده بودم همیشه فک میکردم تو جنگ دو نفر مقابل هم شرافتمندانه میجنگنو با یکمی خون میمیرن الان دیدم چقدر وحشیانس جنگا ولی خب احساسی بودن جان یکم خراب کرد اگه عقب میموند و کمی منطقی فک میکرد شاید یه تاکتیکی به ذهنش میرسید که الکی اینهمه ادم کشته نشه البته کاملا درکش میکنم منم فک کردم ریکون به جان میرسه ولی وقتی مرگشو دیدم اونقدر ناراحت شدم کلی عغده داشتم با اینکه همش خالی نشد به نظرم رمزی مستحق مرگ بدتری بود هنوزم از رمزی پرم ولی مشتاب جان عالی بود به سانسا هم ایمان اوردم واقعا دیالوگا و کارش عالی بود لینا مورمانتم یبار دیگه زیارت کردیم فقط وسط جنگ اون کجا بود؟اگه میومد رمزی میدیدش زهر ترک میشد رمزی، در کل بهترین قسمتی بود که منو تحت تاثیر قرار داد هر چی حوصلمون سر رفته بودو جبران کرد نه تنها جبران بلکه یکمم انتظاراتمونو واسه قسمتهای زیاد خالی کرد و دیدیم که این همه مدت کاگردانا بیکار نبودن با این وجود هنوزم نظرم رو قسمتهای قبل ثابته و بد بودن اما دیگه خالی شدم اون لحظه پیتر همچین میخندیو اولین بار از دیدنش خوشحال شدم امیدوارم قسمت بعد گند نزنه و دوباره باهوش بازی در نیاره دینیریس هم عالی بود از دیدن گریجوی ها و دست دادنش با دینیریس هم خیلی خوشحال شدم از مردن ارباب ها هم خوشحال شدم تیریون هم بیچاره خیلی ضایع شد ولی خوب دینیریسو راضی کرد که مثه پدرش نباشه گری وورم هم عالی بود فقط دلم بدجور به ون ون سوخت بیچاره تا اخر برای جان جنگید خیلی بد مرد خیلی با اون هیکلش قلبش مهربون بود فک کنم دیگه غولها منقرض شدن چون اون اخرین بود خیلی دلم سوخت امیدوارم زنو بچش اینا زنده باشنو گیر ادرها نیوفتن غول وایت واکر ولی خب از داووس انتظار داستم و اینکه جان هم بیهوا حمله کرد وینترفلم عالی گرفتن وقتی سربازای بالتون میمرد حال کردم و صحنه مرگ رمزی هم پر از حرفه سانسا هم لیاقت نشون داد اینکه حتی سگها هم وفادار نمیمونن فقط به قول دوستمون جای دایروولف جان خالی ،ملیساندر هم امیدوار بودن غولرو زنه کنه خیلی به درد خورد دلم به وحشی ها هم سوخت حتی از مرگ داووی و تومند هم ترسیدم و اونجا که تورمند کتک میخور ناراحت شدم و از مرگ اون کاراستارک یا امبر یا هرچی بد جور خوشحال شدم فقط دلم یوخت که اولش انگار میخواس به جان رحم کنه و دلش نیومد از انقراض دحشی ها هم میترسیدم ولی بدترین صحنه مرگ غول بود روحش پیش هودور در ارامش باد
  12. سر جیمی

قسمت هشتم: No One

خب در مورد رفتن مارتین خوشبینانه نگاه کنیم همون حرفی که شما فرمودیو و اینکه سریال از کتاب دور میشه و تکراری نمیشه در مورد نقد منصفانه اینکه فک نکنم (خودمو نمیگم) اون صد نفر همشون ادمای چندان ندیده و بیسوادی باشن اکثر کاربران میگن اونایی که ادعای بدی سریال رو دارن نقدشون منصفانه نیس خب بله همه اینطورین و هر کی نقد خودشو منصفانه میدونه اما اگاه تره بهتر نقد میکنه و فک نکنم شما ها اینو بگید که کل صد نفر بیسوادن من خیلیا رو میشناسم که شب و روزشون این سریاله من یه دوستی دارم تا اپیزود بعدی اپیزود قبلیو هزار بار میبینه و کار رو روزش خوندن مطالب و نقد های مختلف دیگران تو این سایت و اون کاناله و نا اگاه نیس اما نظر مشابه رو داره که سریال بدتر شده البته بازم میگم هنوز سریال از نظر من بهترینه و لی میگم بدتر شده نه اینکه کلا بد شده پس فک نکنید اونایی که میگن سریال بده نا اگاهانه میگن شاید تو شما هم ادامای بیسوادی باشن پس قضاوت نکنید اونایی که میگن بده ندیدن یا بیسواد،و اونایی میگن خوبه یعنی خیلی مطالعه دارن و خیلب از این ادما منطق های زیادی دارن و حرفای محکم زیادی پشتشه شما که همهرو نشنیدید تا قضاوت کنید؟من خودم شاید دلیلم منصفانه نباشه یا محکم و قاعده دار اما کسایی هستن که دلیلهایی عالی میارن که منم کم میارم و شما شاید خیلی از اونها رو نشنیده باشید جز چنتاشون تو همین سایت
  13. سر جیمی

در مورد حرف اولتون قبول من هم فیلمشو رفتم از اینترنت دیدم مراسمو،که از پیتر تشکر میشه بله،ولی خب اون نقششو خوب بازی کرده به کل سریال مربوط نمیشه در مورد اطلاعات ضد و نقیض هم بگم اطلاع نمیخواد چرا جای دور میریم این جشنواره اون جشنواره این سایت اون سایت ،همین تالار خودمون ببینین چه قدر ادم نا راضی هس،در مورد عالی بودن سریال هم قبول راس نیگید هنوز هم از نظر من بهترین سریال تاریخه در مورد اینکه طبق نظر ما پیش نرفته راستش من خودم حتی یه پیشبینی هم نمیکنمم چون یبار این کارو کردم حرصم در اومد که مثه نظر من پیش نرفت بخاطر همین سعی میکنم کارو بدست کارگردانا بسپارن و اینکه نظر شخصیه یکی دونفر نیس تقریبا اکثر نظر ها ریششون یکیه و زیاد متفاوت نیس که هر کس برا نظر خودش نقد کنه و اینکه چرا تا قبل این اینطوری نبوده؟چرا یدفه اعتراض ها اینهامه زیاد میشه؟خب اصلا فیلما همینوطرن مارتین هم اینو میدونست و به این شکل پیش میرفت:شاید نباید سریال عین نظر مردم باشه اما در نظر اونها بگنجه و اتفاقات منطقی باشه مثلا من فک نمیکردم ند بمیره و پیشبینی کرده بودم پادشاه میشه و اینا ولی وقتی مرد هم اعتراضی نکردم و دیدم همین به نفع سریاله ولی این کاگردانا جوری میرن که مثه مارتین اتفافقت غیر قابل انتظاره اما بر خلاف اون در مغر و منطق اکثر طرفدارا نمیگنجه و فک کنم یکم اطلاعات شما کمه(البته با توجه به حرفای تاپیک باید این موضوعو فهمیده باشید) مارتین دیگه تو تیم نویسندگی نیس و همون مارتینی که اون حرفو زده درسته ولی همون مارتین الان تو تیم نیس و موضوع همینه که اون رفته سریال بدتر شده مارتین همه حرفاش قبول اما دیگه نیس و من خودم نه کلی اگه خیلیا رو حساب کنیم حتما نقدشون منطقیه که بقیه هم قبولش کردن و چه منطقی باشه چه نباشه ما که کارشناس نیستیم منطقی و با جزییات نقد کنیم ولی خب طرفدارای سریالیم و همین ادما باعث شدن منو شما بشینیم فیلمو ببینیم
  14. سر جیمی

بله من خودمم کتابو خوب نخوندم و انتظار هم ندارم مثه کتاب باشه من هم میگم متفاوت تر و لی مثل قبل بهتر باشه در ضمن تازه پز روشنفکری و این حرفارو میدیم بله (با اینکه چندان تحصیل کرده و این حرفا نیستیم) ولی خب همین پز روشنفکران هستن که باعث میلیونی شدن سریال شدن وهمین پز روشنفکران تا دوهفته پیش از سریال تمجید میکردن البته من به شخصه خودمو یه فرد عادی میدونم که فقط سریالو میبینه و انتقاد میکنه و نمیگم پز روشنفکرم و کتاب رو هم سریع السیر خوندم و زیاد دقت نکردم
  15. سر جیمی

بله ماهم دیدیم که خیلی عالی بود ولی خودتون میگید ایرادهاشو دیدید و به چشم نیومد ولی خب همونطور که گفتید ادمه دیگه ادمها هم همین فیلمو ساختن و تشکیلش دادن پس نظرات مهمه خب ولی ایراداش میزنه تو چش قبلا اون ایرادا به چش نمیومد ولی از بس زیاد شده که رفته رفته داره به چش خیلیا میاد و امیدوارم من هم بتونم مثه شما بدون ایراد نگا کنم ولی چیکار کنم میرن رو اعصابم تازه دقت کنید الان قسمتهای یک نیست که منتظر باشید ببینید قسمت بعد شاید بهتر شد یا فلان الان اخرای سریال و حساسترین قسمتهاس و نباید حساسیتش مثه قبل باشه و حساسیت ها زیاده پس کیفیت هم با توجه به حساسیت و توجه خیلی ها باید بره بالاا