رفتن به مطلب

بازی خور

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    انتهاي كتاب سوم
  1. بازی خور

قسمت نهم، Battle of the Bastards

مگه من گفتم رای منتقد ها توش نیست ؟ حرف های خنده دار می زنی من گفتم منتقد ها نمراتشون رو توی هموچین سایت هایی می زارن _________ معلومه که نمرش 10 میشه وقتی انسان ها از روی احساس نظر می دن نه از روی منطق. نمونش خود شما که بجای پرسیدن دلیل من برای حرف ، جواب بهم شروع به مسخره کردن کریدن. این قسمت فقط به خاطر جلوه های ویژه جنگش ( نه خود جنگ) نمره 6 میشه بهش داد _______
  2. بازی خور

قسمت نهم، Battle of the Bastards

همه جا همینطوریم ، انقد تند تایپ میکنم یه سری سوتی وسط تایپم هست در ضمن منتقدا اصلا تو سایت هایی مثل IMDB وسط این همه آدم نمره نمیدن ،میرن تو وبلاگ شخصیشون یا مجلات و یا تو سایت های سینمایی/هنری مقاله وار مینویسن. پس شما هر937563 نفری که رأی دادند (البته تغییر میکنه)میشناسی و میدونی هیچ کدوم منتقد نبودن نمره سریال ازین تعداد رای 9.5 بود البته گردش کرده بودن خیلی ازمنتقدین داخلی وخارجی خودشون اذعان کردن که اونجا رای دادن اما چون رأی عوام کفه سنگین ترازو ه رأی اونا تو سایه میمونه مثه همین فوتبال که میبینیم خیلی از گزارش گرها کارشناس ای فن تو نظر سنجی شرکت میکنن حالا بعدا مقاله م دادن تو وبلاگم دادن رای های اون سایت رای منتقد ها محصوب نمیشه منتقد ها تو سایت هایی مثل http://www.metacritic.com/ نقد هاشون رو می زارن __________________________________________ متاسفانه از این به بعد باید فیلم هندی نگاه کنیم Game of Thrones مرد. فیلم هندی شد. ______________________________________________ http://www.sbnation.com/2016/6/20/11975254/game-of-thrones-scorecard-episode-6-09-battle-of-the-bastards خوندن این خالی از لطف نیست
  3. بازی خور

قسمت هشتم: No One

اگر شانس بیاریم رمزی جونم شخصا میان این جان اسنو لعنتی رو می کشه و از شرش خلاص می شیم. از مسخره ترین قسمت های این فصل زنده کردن جان بود. توی کتاب هر کسی که زنده میشه کلا تغییر می کنه. مثلا کتلین تدیل شد به استون هارت. انتظار داشتم جان هم تغییر کنه. اما هیچ تغییری نکرد. خیلی مسخره بود. ___________________________________ در جواب به اون هایی که فوهش تامن رو می دن و میگن چه شاه بی لیاقتیه باید بگم حقتونه. تا قبلش جافری شاه بود ، ملت جرات نداشتن نفس بکشن. اگر های اسپارو توی زمان جافری سرسی رو می گرفت ، جافری کل سپت اعضم رو با خاک یکسان می کرد. حالا شما اینقد ارزویه مرگش رو کردین. خوش حالین الان ؟ ارزویه مرگ جافری کبیر رو داشتین ، حالا باید نتیجه خواستتون رو ببینین ________________ تامن توی کتاب اصلا همیچن شخصیتی نداره و کلا هیچ کار خاصی انجام نمی ده و تنها چیزی که از شاه بودن دوست داره " مهر " زدنه
  4. بازی خور

قسمت هشتم: No One

امیدوارم توی قسمت بعد رمزی جونم بزنه جان رو بکشه کل اراتشش رو هم شکست بده ارتش ویل هم به جان خیانت کنه و بیان کمک رمزی سانسا رو هم دوباره بگیره و همه چی به خوبی و خوشی تموم بشه