رفتن به مطلب

سر آرتور دین

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. سر آرتور دین

نقش و نقشه واقعی وریس در نسخه تلویزونی ؟!

بنظر من که ویریس حزب باده و هرجایی که احساس کنه قدرت بیشتری داره رشد میکنه به همون سمت میرهو همین اشراف اطلاعاتی به کمکش اومده تا از وقایع همه جا باخبر باشه یه نکته ای توی سریال هست فصل 4 اپیزود 10 اونجا که تریون پدرشو میکشه و ویریس اونو توی جعبه میبره تو کشتی دقت کنید که ویریس میخواد برگرده به قصر پادشاهی ولی صدای زنگ ناقوس و میشنوه و میفهمه که تایون لنستر مرده و میدونه که دیگه راه برگشتی نیست وگرنه شاید اصلا با تریون نمیرفت ولی لامصب خیلی مرموزه بازم نمیشه گفت واقعا چیه وکیه
  2. سر آرتور دین

قسمت دهم، The Winds of Winter

عالی و میخکوب کننده بود ...در مورد دوستانی که واقعا ایراد الکی میگیرن باید بگم که برای دیدن این سریال باید هوش بالایی داشته باشی هر کسی نمیفهمه چی به چیه مثل ایراد گرفتن از سرعت جابجایی وایریس که اگه باهوش باشن میفهمن که چقدر زمان گذشته و این افراد فکر میکنن همه این اتفاقا تو یه روز افتاده...بنظرم نظریه دادن کلا اشتباهه و هیجان سریالو میگیره باید منتظر بود و دید که اتفاقات چطور میفتن تا لذت برد
  3. سر آرتور دین

قسمت نهم، Battle of the Bastards

از خداودگاران نقد فیلم و اساتید کارگردانی و فیلم نامه نویسی تشکر میکنم که دنبال ایراد گرفتن و باگ گرفتن هستن و کلا لذت بردن از تماشای سریال دقت کنید دوستان سریال و نه فیلم رو بکلی از دست دادن باورکنید وقتی این سریالو میبینم بدنم بی اختیار از شدت هیجان میلرزه. این قسمت منو ی جورایی یاد فیلم نجات سرباز رایان انداخت که چقدر جنگ بی رحم و کثیفه...خانومها و اقایان خیلی خوشحالم تو دوره ای هستیم که شاهد چنین سریالی با این عظمت و زیبایی هستیم همینکه همرو به بحث کردن و تءوری دادن انداخته دلیل فوق العاده بودنشه. من سریال و فیلم زیاد دیدم بعضی از سریالارو نصفه رها کردم و پشیمون شدم از دیدنشون ولی بجرات میتونم بگم با این سریال زندگی میکنم.متاسفانه کتابو هنوز اول راهم و ب کندی دارم پیش میرم....و بلاخره پرچم محبوب استارک ها بازم به اهتزاز در اومد
  4. سر آرتور دین

قسمت هشتم: No One

بنظر من که سریال فوق العاده ایه نسبت به سریالای دیگه و حتی فیلمهای دیگه ی سرو گردن بالاتره خدایی نباید دید منفی داشته باشیم من قسمت هایی از پشت صحنشو میدیدم واقعا از این همه زحمت و مشقت که برای ساخت این سریال میکشن تعجب کردم معلومه فکر پشت سریاله و مطمعنا اونا مخشون بهتر کار میکنه از خیلیا نباید کینه توزانه نظر بدیم....خب در مورد این قسمت بنظرم خوب بود ولی توی تسلیم ریوران یخورده ضعیف عمل کردن اگه انقدر به ادمیور وفادار بودن چرا وقتی میخواستن گلوشو ببرن وقتی بلکفیش گفت برام مهم نیست باهاش مخالفت نکردن و نگفتن که اون لرد ماست...بخاطر اینکه بعضی صحنه ها قابل حضم باشه پیشنهاد میدم خودتونو بزارین تو اون موقعیت!!!ماجرای اریا هم فکر کنم جیکن میخواست که اریا خودشو پیدا کنه و تردید نداشته باشه که موفق شد...سرسی هم فکر کنم وایل فایرو پیدا کرده میخواد اتیش بازی را بندازه!!!
  5. سر آرتور دین

قسمت هفتم ، The Broken Man

اپیزود خیلی خوبی بود بنظرم تو قسمت بعد بلکفیش یجورایی فرار میکنه از اونجا و به ارتش جان ملحق میشه