رفتن به مطلب

لیانا مورمونت

اعضا
  • تعداد ارسال ها

16
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

43

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

342 بازدید کننده پروفایل
  1. لیانا مورمونت

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

جیمی‌مد کینگ‌و کشت و بعدش برا خودش راست راست راه میرفت بعد جان سر کشتن‌ دنریس باید تبعید بشه. واریس این‌‌همه نامه نوشت که جان تارگرینه،هیچی یعنی ؟هیچکس مهم‌نبود براش؟ و اما برن،اون حاضر نبود لرد وینترفل بشه. سانسا هم‌بلاخره ملکه شددیگه خیالش راحت شد، جان بدبخت از اول فیلم به فنا رفت
  2. لیانا مورمونت

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

اون نامه واریس کسی تونست بخونه بگه چی بود؟
  3. لیانا مورمونت

قسمت 5 فصل هشتم

صد در صد که آریا دنریس و میکشه به نظرم تخت آهنی دیگه از بین میره و هر جا برا خودش تشکیل پادشاهی میده
  4. لیانا مورمونت

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

بلاخره دنریس تبدیل به پدرش شد مد کویین و شد ملکه ی خاکسترها. واریس بیچاره همیشه حرف حقو میزد و واقعا حیف مرد و این ناز کردن های جان کلی ادم کشت.بعد از وحشی گری دنریس حتما به فکر تخت میفته .چون این روانی که من دیدم‌میره شمال تا سانسا رو هم بکشه.تیریون بیچاره شوکه شده بود اونم دست از حمایت احمقانه ش برمیداره آریا هم که بلاخره یه ملکه میکشه . سندرو????? سرسی و جیمی☹☹☹☹،اونجا که سرسی میگفت میخوام‌بچه مون‌زنده بمونه واقعا دلم براش سوخت
  5. لیانا مورمونت

قسمت 5 فصل هشتم

پایان دلخواه و تئوری های مختلف برای قسمت آخر
  6. لیانا مورمونت

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

اینکه انقد راحت جابه جا میشن باگه.دنریس کور بود ناوگان یورون ندید؟؟؟؟اخه مگه میشه جان با گوست چرا اینجوری کرد؟نمیتونست یه دست نوازش بکشه سر گوست؟ سرسی داره دنریسو بازی میده و کم کم دنریس داره تبدیل به مد کویین میشه، اصلا به حرف تیریون یا واریس گوش نمیکنه . و واریس داره چه غلطی میکنه دقیقا؟؟؟؟میخواد دنریسو بزنه کنار؟ دنریس چرا انقد بد واکنش نشون داد به تارگرین بودن جان؟ در کل دارن سرهمبندی میکنن
  7. لیانا مورمونت

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

لعنتی عالی بود عالی عالی موسیقی دیوونه کننده ش صحنه ی که تیریون دست سانسا رو میگیره و میبوسه. اونجا که سگ بخاطر آریا میجنگه،ترس آریا و فرار کردنش و یهو به خودش اومدن،معرکه بود فقط چه بلایی سر گوست اومد؟چرا گذاشته بودنش ردیف اول؟ و البته منو کشتن:((.خاندان مورمونت هم منقرض شد
  8. لیانا مورمونت

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

این آهنگ jenny of oldstonesخیلی خیلی خوب بود در مورد دانکن کسی چیزی میدونه تو ویکی وستروس ندیدم‌ چیزی
  9. لیانا مورمونت

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

این قسمت نسبت به قسمت اول خیلی خوب بود سانسا چقد خوب شده،حرکت آریا هم که شوکه کننده و جذاب بود. و اما دنریس قشنگ مشخص دیوونه س و هیچی جز تخت آهنینو نمیبینه اگه میتونست حتما جیمی رو مینداخت بیرون انقد سر قضیه کشتن پدرش عصبانی بود دنریس منو یاد سرسی میندازه که همه جوره از جافری حمایت میکرد و در اخر اصلا از فهمیدن هویت جان خوشحال نشد
  10. لیانا مورمونت

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

هوووم نمیدونم ۲شب پیش داشتم فصل های قبلی رو نگاه میکردم عروسی جافری و مارجری ۱فصل و نیم طول کشید.همه چی خیلی دقیق و حساب شده بود ولی از فصل ۷ به بعد خیلی خیلی هول هولکی شد و آره توقع رو خیلی بالا بردن،☹
  11. لیانا مورمونت

در کل این قسمت یه جوری بود برخوردا خیلی سرد بودن مثلا برخورد سانسا و جان چقد خوب بود از موزیک تا فضا ولی جان و برن بعد این همه خیلی سرسری رد شدن یا جان و آریا دارن سرهم بندی میکنن یعنی شاه شب میخواد برگرده به اون مکان?
  12. لیانا مورمونت

یه تئوری جدیدن پخش شده میگن نایت کینگ تارگرینه چون سوار اژدها میشه نظرتون چیه
  13. لیانا مورمونت

قسمت نهم، Battle of the Bastards

اون سکانس که جان زیر دست و پا مونده بود نفسم داشت بند میومد گفتم حتما میمیره وجنگ تورموند با لرد آمبر هر لحظه منتطر بودم تورموند بمیره و ناگهان شیپور ارن های ویل وپرچمشون قیافه ی رمزی واقعا دیدنی بود نفرت جان عالی بود وقتی دید رمزی داره فرار میکنه با پای پیاده افتاد دنبالش و اون احمق میگه ما قلعه رو داریم با اینکه از کشته شدن ریکون خیلی ناراحت شدم ولی پیروزی جان و مرگ رمزی ناراحتیم از بین برد این قسمت 10هم کمشه
  14. لیانا مورمونت

قسمت نهم، Battle of the Bastards

یکی از بهترین قسمت ها بود عالی بود من طرفدار دنریس نیستم ولی این قسمت ازش خیلی خوشم اومد روز قبل از جنگ از مکالمه جان و رمزی خوشم اومد و واای سانسا چه میکنه .شخصیتش عالی شده قوی و محکم اونجا که به جان گفت ریکون میمیره عالی بود خودشو برا همه چی آماده کرده بود و با اینکه به جان گفت کاری رو نکن که اون میخواد,جان حماقت کرد و نصق ارتشش و به فنا داد ون ونT_T مرگ رمزی و لبخند آخر سانسا.
  15. لیانا مورمونت

قسمت هشتم: No One

نه دارو بود اون زنه به اریا داد. سندور کلگان هم عضو انجمن میشه دیگه .شمال میرن نمیدونم والا شایعه احتمال زیاد جانشینی تامنه که دوستان اشاره کردند واریس هم گفت تو سریال دیگه میره وستروس برای جمع کردن و دنبال کسایی که به دنریس وفادار بشن و به اونا کمک کنن و از سلطنت دنریس حمایت کنند کدوم جانشینی؟