رفتن به مطلب

بیـــــــدل

اعضا
  • تعداد ارسال ها

3
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. بیـــــــدل

هابیت

شاید برای خیلی ها هابیت از ارباب حلقه ها و سایر کتاب های تالکین محبوب تر باشه، فیلمش همین تازگی ها بالاخره بعد مدت ها اکران شد. تو این تاپیک اگر خدا بخواد راجبه این کتاب بحث و گفگتگو می کنیم. مثلا شاید اگه بخوام موضوعی رو بکشم وسط برای شروع تو ذهنم این میگذره که"ارباب حلقه ها یا هابیت؟" من خودم هابیتو بیشتر دوست دارم
  2. بیـــــــدل

مهم ترین حادثه کتاب اول

درود دوستان من، در این تاپیک قصد داریم درباره ی مهم ترین اتفاقی که در کتاب اول رخ داد و باعث شد سرنوشت وستروس دگرگون بشه و حوادث مختلفی هم بعد از اون روی بده بحث کنیم، برای مثال عامل محرک شکل گیری جنگ ها رو می تونیم اعدام شدن ند استارک به عنوان خائن و لشکرکشی پرچم دار های شمال به سوی پایتخت برای گرفتن انتقام یا قبل ترش مرگ پادشاه عنوان کنیم؟ یا مثلا اگه باراتیون از ند نمی خواست به عنوان مشاورش بیاد پایتخت سرنوشت جور دیگه ای میشد و یا حتی اینکه برملا شد پرنس ها و پرنسس ها فرزندان حرومزاده جیمی و ملکه هستن نه فرزندان حقیق شاه...؟
  3. بیـــــــدل

بحث و تبادل در مورد موسیقی متن سریال

موسیقی سریال بسیار زیبا بود، از همینجا دانلود کردم از مدیران سایت بخاطر قراردادنش خیلی ممنونم، موسیقی با جو سریال و اتفاقات هماهنگ بود و اینکه سازندش ایرانیه برام افتخاری بود، امثال اقای جوادی و باقی هنرمندان با استعدادی که شاید شناخته نشدن باعث میشه به هویت خودم افتخار کنم. نغمه های یخ و آتش واقعا پتانسیل بهترین ها رو داره، امیدوارم بیشتر از پیش شناخته بشه. ممنون