رفتن به مطلب

MILAD STARK

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. MILAD STARK

قسمت نهم، Battle of the Bastards

مطمئنم شما دلایل قابل قبولی دارید برا نظرتون بش احترام میزارم میشه چندتا سریال و فیلم که دیدید بمن معرفی کنید ببینم متشکرم خواهش میکنم. آخرین فیلم خوبی که دیدم مریخی بود ، Martian. بهترین سریال های روز که من دیدم و دنبال میکنم به نظرم فعلا Suits و Billions هستند. House of cards و walking dead سریال های خوبی بودند ولی تو حلقه تکرار گیر افتادن و در حال افت هستند. Clegane Clegane Clegane Clegane Clegane ,, واقعا واقعا؟ این قسمت و سریال بریکینگ بد ابگوشتین ولی WALKING DEAD که با تانک و تیر بار و ارپیچی و لشکر 100 نفری حریف کمان درل و کلت ریک نمیشن ابگوشتی نیست؟؟؟؟؟؟باور کن اگه امتیاز 7 یا حتی 5 هم میدادی بازم به سختی قبول میکردم و به نظرت احترام میزاشتم ولی امتیاز 1 رو دیدیم دیگه نتونستم حرف نزنم
  2. MILAD STARK

قسمت نهم، Battle of the Bastards

سلام.باور کنید از اولین بازدید کنندگان این سایت عالیم و همیشه کامنت های دوستان رو خوندم ولی اصلا اهل کامنت گذاشتن نیستم ولی این قسمت باعث شد تغییر عقیده بدم.این قسمت فوق العاده بود و با باگهای که Queen nymeria گفت رو قبول دارم ولی خوب این چیزا طیبعیه و پیش میاد و با هنوز با وجود این مشکلات کوچیک این قسمت عالی بود و بهش 9/9 میدم.در مورد اشتباه جان اسنو به نظرم کاملا واقعی بود و اگه با ویژگی های اخلاقی جان که همه میدونیم به سمت ریکون نمیرفت عجیب بود و در مورد بیلیش فقط اینو میگم که تو بازی تاج تخت یا میبری یا میبازی و بیلش همیشه برندس پس پادشاهی حقشه البته با این وجود دو خواهش از لرد بیلش بزرگ دارم 1 اینکه جان رو نترکونه و بهش رحم کنه 2 پوست دنریس رو زنده بکنه البته با شناختی که از مارتین دارم احتمالا دنریس جان علاوه بر نسوز بودن پوستشون غیر قابل کندنه