رفتن به مطلب

mohammadhoseinjj

اعضا
  • تعداد ارسال ها

305
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های mohammadhoseinjj

1. mohammadhoseinjj

نکات و توضیحات اپیزودیک | فصل پنجم , قسمت هشتم

در ابتدا از نویسنده عزیز سپاسگزارم... بعدش یه چیز خیلی عجیب به ذهنم رسید... قبلا یه چیزی خونده بودم مربوط به این که همه خاندان‌ها شعارشون نشون قدرتشونه پس "زمستان در راه است..." استارک‌ها هم ممکنه نشونه ای از قدرتشون باشه. حالا این رو ترکیب کنیم با این جمله نویسنده عزیز این پست: * همچنین بر اساس شایعاتی گفته می‌شود که پادشاه شب یک استارک بوده است. جالب شد...!
  2. mohammadhoseinjj

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

قسمت 8 رو دیدم! شاهکار بود!!!! واقعا بی نظیر بود... اون شات ها... اون صحنه ها... اون پایان چیزی واقعا فراتر از یه سریال تلویزیونی و البته دوباره یادم آوورد که Game of Thrones واقعا چیزی فراتر از یک سریال تلویزیونی هست... این فصل واقعا عالی عملکرده بود مثل بقیه فصل ها تنها دلیلی که شاید تماشاگر کم و زیاد شد اینه که خب معلومه قسمت های اکشن و اینا تماشاگر بیشتر جذب می کنن که به خاطر خط داستانی این فصل خیلی نداشت از اون شات ها. واقعا این سریال بی نظیره!!!!
  3. mohammadhoseinjj

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

به نظرم سریال خیلی خوب داره پیش میره.... به خاطر اتفاقاتی که افتاده و چیزهایی که منتقدا و مردم از قسمت 7 گفتن احتمالا قسمت 8 میتونه دوباره تعداد بیننده هاش بره بالا
  4. mohammadhoseinjj

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود چهارم sons of the harpy

واقعا این اپیزود رو جایی میدونم که همه شخصیت ها قشنگ مسیر داستانی خودشون رو پیدا کردن و الآن دیگه همه آماده ایم برای یه سری قسمت شور انگیز... 6 قسمت که انتظار داریم عالی باشن... راستی میخواستم بپرسم این دخترای اوبرین در کتاب چندتان که الآن شدن 3 تا؟ بعد یه سوال دیگه هم این که این 3 تا از بقیه بهتر بودن که اومدن تو سریال؟ بعد یه سوال دیگه که در کتاب هم انقدر زشتن؟
  5. mohammadhoseinjj

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود سوم high sparrow

یک قسمت عالی رسما این سریال در این فصل داره قسمت به قسمت بهتر میشه.... امیدوارم سانسا در آینده داستانش رو به اون سوی انتقام بره.... آریا..... آریا..... آریا بجنب دیگه منتظر یه داستان خیلی خیلی خفنیم..... تیریون و سر جورا؟ این عالیه! در کل به این قسمت 9 از 10 میدم...
  6. mohammadhoseinjj

بحث اپیزودیک قسمت دوم The House of Black and White

جیکن هیگار که از فصل دوم منتظرش بودیم بالاخره اومد و واقعا از این شکل ورود آریا به خانه سیاه و سفید به خصوص با حضور جیکن هیگار لذت بردم. یه احساسی بهم میگه داستان آریا به زودی میشه یکی از خفن ترین داستان های سریال.... حقیقتش اینه که برای من این که لرد جان استارک لرد وینترفل باشه حکم فوق العاده رو داشت و این که فرمانده نگهبانان شب بشه حکم خوب... اما خب بازم خداروشکر!!! واقعا این نشون دادن تضاد و نیاز رو در داستان تیریون و دنریس دوست دارم. دنریس به شدت نیاز به مشاوره داره و این داره زار میزنه.... از طرفی تیریون هم باید از این وضعیت در بیاد ولی نیاز دنریس رو ببین و یه لنیستر مست که توی راهه یک سری جلوه تازه و بسیار زیبا که تا حالا ندیده بودیم رو در این قسمت دیدیم هم براووس و هم دورن و دوران مارتل و دختر سرسی و ... و .... رسما هر ثانیه و دقیقه که میگذره از داستان برین و خدمتکارش!!! بیشتر بدم میاد... خیلی چرت و مفته.... سانسا استارک... نمی دونم! یا داستانی بسیار آشغال در پیش داره یا داستانی عالی... قطعا بینابین نخواهد بود... از یه چیزم خوشحالم اونم اینه که احساس می کنم هر چه قدر سریال جلوتر میره استفاده از صحنه های جن*سی داره کمتر میشه و این خیلی خوبه! در کل هم از این اپیزود راضی بودم و نمرم بهش 9 هست ولی از قسمت بعد انتظار بیشتری دارم...
  7. دقیقا این بود که سرچ کردم سایت طرفداران سریال گیم آف ترونز!(فارسی تایپ کردم!!!) و بعد در یکی از جاها سایت اصلی باز شد... مقالاتش رو خوندم انجمن عضو شدم... و...
  8. mohammadhoseinjj

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود اول The Wars to Come

به نظرم قسمت 1 دقیقا همون چیزی بود که باید باشه و اون وظیفه ای که داشت رو به نحو احسنت انجام داد.
  9. mohammadhoseinjj

زیرنویس فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

فقط لطفا هر دوشنبه زیرنویس رو با اون نسخه اصلی ست کنید.... ممنون از زحماتتون
  10. mohammadhoseinjj

خبرهایی از فصل 5 سریال!

به دلیل این که این 4 قسمت منتشر شد و من میخوام هر دوشنبه یک قسمتش رو با کیفیت اصلی ببینم دیگه تا پخش قسمت 4 فروم نمیام چون مطمئنم یهو برام اسپویل میشه!!!
  11. mohammadhoseinjj

هابیت

من کتاب مجموعه هابیت رو نخوندم.... اما در توصیف 3 گانه هابیت+3 گانه ارباب حلقه ها فقط یک کلمه به ذهنم میرسه:"فوق العاده"...
  12. mohammadhoseinjj

تریلر فصل 5 و بحث و گفتگو در مورد آن

12 اپریل میشه 23 ـم. بله حق باشماست.... یکشنبه 23 فروردین قسمت 1 پخش میشه
  13. mohammadhoseinjj

امروز 12 فروردینه.... 17-12=5 5 روز تا آغاز فصل 5....
  14. mohammadhoseinjj

نغمه آتش و یخ- انتشارات آذرباد - توضیح کامل

دوستان این سوال که برام پیش اومده بود رو از نشر آذرباد پرسیدم و جوابشون این بود: "نه دوست عزیز. کتاب دوم و سوم و چهارم هم چاپ خواهد شد. و در حال ویرایش هستند ولی چون کتاب پنچم قسمت اول در حال حاضر آماده است آن را چاپ میکنیم و قسمتهای قبلی نیز چاپ خواهند شد و مجموعه تکمیل میگردد."
  15. mohammadhoseinjj

نغمه آتش و یخ- انتشارات آذرباد - توضیح کامل

برام جالبه.... انتشارات آذرباد کتاب 1 رو 3 بخش کرد و ترجمه و منتشر کرد.... کتاب 2 و 3 و4 رو منتشر نکرده.... اما میخواد به زودی کتاب 5 رو منتشر کنه! بخش اولشم در سایت خودش برای دانلود قرار داده: http://azarbadpub.ir/news/33
  16. mohammadhoseinjj

آلبومی از بعضی تصاویر فصل 5(به جز بعضیا احتمالا بقیه رو دیدین ولی خب گفتم بزارم این جا)
  17. mohammadhoseinjj

خبر تازه از ند استارک!: "نِد استارک" همچنان در حال تماشای سریالِ بازی تاج و تخت... [مصاحبه با ند استارک در مجله ی EW شماره 20 مارس ] چهار سال پس از مرگ کارکتر بزرگـ "ند استارکـ"، او از قبر سخن میگوید. "شان بین" بازیگر سابق سریال بازی تاج وتخت از حس تماشای سریال در خانه میگوید: بیشتر اوقات در هنگام پخش دنبال میکنم و گاها به دلیل مشغله پس از پخش. تماشای بزرگ شدن فرزندان و همسری که زمانی داشتم، جالب است. کارکترهایی که زنده می مانند برایم جالب هستند، سرسی. هنوز زنده است، مگر نه؟ او ادامه داد: در حال حاضر روی سریال The Frankenstein Chronicles کار میکنم. راستش در مکان فیلمبردای قسمتهای ابتدایی "بازی تاج وتخت" هستیم. یادآوری آن زمان برایم جالب است. حس بدی بود که سر من قطع شده و از مویم گرفته شده باشد. اما مهم اینجاست که با مرگ من علاقه ی طرفداران به من بیشتر شد. از ابتدا هم میدانستم که کارم به فصل دو نمی کشد، زیرا کار این سریال کُشتن است و همینطور نیز شد. اگر راستش را بخواهید باید بگویم که "ند" در هر صورت زنده نمی ماند. او شخصی خیلی خوب بود و همین "خوبی" باعث مرگ او میشد[ و شد]. در اواخر مصاحبه ند به فرزندان استارکـ خود نصحیتی میکند:"در خانه هایتان بمانید [با خنده]"همینطور از حضور او در فصل پنج پرسیده شد و اینگونه جواب داد: نه. تماسی با من گرفته نشد. شاید فصل ششم حضور داشته باشم. منبع:ایران فیلم
  18. mohammadhoseinjj

به نظرم این تفاوت هایی که سازندگان دارن ایجاد می کنند به نوبه خودش خیلی هم جذابه.... من خودم تا پایان کتاب 3 رو خوندم و بعد از تموم شدن سریال بقیه رو هم میخونم اما خب به نظرم سریال خیلی جذابتره... این تغییرات هم باعث میشه کسی که کتاب رو کامل خونده هم بازم از سریال لذت ببره.... چرا که همه چیز عین اون جا نیست... من به شخصه به نظرم انقدر تغییر لازمه... راستی دیگه 10 روز مونده به آغاز فصل 5.... لطفا همین جا یه تاپیک جدید که برای بحث و خبر و گفت و گو فلان و بیثار باشه بزنید(میتونستم خودم بزنم گفتم مدیران بزنن بهتره)
  19. mohammadhoseinjj

ترجمه فصل پنجم سریال

واقعا این که برای فصل پنج یه زیرنویس اصولی و درست بیاد خیلی خوبه... منتظریم...
  20. mohammadhoseinjj

نغمه آتش و یخ- انتشارات ویدا - توضیح کامل

همانطور که قبلتر نیز دیده بودید، انتشارات ویدا از کتاب 2 به بعد مجموعه را با یک طرح جلد خاص و زیبا عرضه کرده و می کند. اما کتاب اول را که به 3 قسمت تقسیم شده بود در یک جلد بسیار ساده و بدون هیچ نوع زیبایی عرضه می کرد. در چاپ جدید کتاب اول این کتاب هم دقیقا شکلی به مانند شکل جلد کتاب های دیگر به خود گرفت و با طرحی زیبا عرضه شد. طرح های جدید را مشاهده کنید. کتاب 1-1: کتاب 2-1: کتاب 3-1: با این حساب نشر ویدا کتاب 1 و 2 و 3 و 4 مجموعه ASOI&F را با طرح جلد ویژه و زیبای خود به طور کامل منتشر کرده است. به زودی این انتشارات کتاب پنجم از این مجموعه را نیز منتشر خواهد کرد...
  21. mohammadhoseinjj

خبرهایی از فصل 5 سریال!

بی صبرانه منتظر 23 فروردین 94 هستم!
  22. mohammadhoseinjj

نغمه آتش و یخ- انتشارات ویدا - توضیح کامل

اخرین اخبار من باب این موضوع!: ----- مجموعه‌‌ی "نغمه‌ی آتش و یخ" پرفروش ترین کتاب های امسال نشر ویدا در نمایشگاه کتاب تهران بودند. مجموعه‌‌ی "نغمه‌ی آتش و یخ"که آن را به نام "بازی تاج و تخت" (Game Of Thrones) هم می‌شناسند توسط جرج آر.آر.مارتین نوشته شده و رویا خادم‌الرضا آن را به فارسی ترجمه کرده است. تاکنون 9 کتاب از این مجموعه‌ به فارسی منتشر شده است.(کتاب های 1 تا 4 هر کدوم چند قسمت شد جمعا شده 9 جلد! ) و آخرین اخبار از کتاب پنجم.... این روزها پنجمین کتاب از مجموعه ی پرفروش جرج آر . آر .مارتین به دست رویا خادم الرضا ترجمه شده است و به زودی آخرین مراحل انتشار را طی می کند. "نغمه ی آتش و یخ" که امسال پرفروش ترین اثر انتشارات ویدا در نمایشگاه کتاب تهران بوده است روایت زندگی استارک هاست . آنها که قرن ها پیش زندگی می کردند راه صداقت و درستکاری را در پیش گرفته بودند و این کتاب ها روایت جوانمردی این مردمان است. از آنجا که آنها در زمان پادشاهان و اژدها ها زندگی می کنند هربار ماجرایی جدید رخ می دهد که این مجموعه روایتگر آنهاست. مجموعه ی " نغمه ی آتش و یخ" یکی از پرتیراژ ترین کتاب های این سالها بوده است که پیش از این چهار جلد از آن توسط انتشارات ویدا منتشر شده است. ---- نظر شما چیست؟
  23. بهترین دیالوگ؟ : In The Game of Thrones You or Win or You Die
  24. mohammadhoseinjj

تبریک تولد

آزور آهایی تولدت مبارک....
  25. mohammadhoseinjj

تبریک تولد

از همه شما دوستان عزیز ممنونم که انقدر به من لطف داشتید...